Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
19366
415
4
64468

giełda maszyn budowlanych


 
Opis i-maszyny.pl - darmowy serwis ogłoszeniowy. Maszyny, urządzenia, narzędzia i surowce. Kupno, sprzedaż maszyn i urządzeń używanych. W ofercie: maszyny budowlane, maszyny rolnicze, maszyny stolarskie, narzędzia pneumatyczne, maszyny budowlane, giełda maszyn budowlanych, koparki, ładowarki, wózki widłowe, dzwigi, podnosniki, koparko-ładowarka, Ogłoszenia

 

Słowa kluczowe maszyny budowlane   giełda maszyn budowlanych   koparki   ładowarki   wózki widłowe   dzwigi   podnosniki   koparko-ładowarka
Url http://www.i-maszyny.pl
Kategorie Firmy wg branż > Firmy budowlane
Firmy wg branż > Maszyny
Firmy wg branż > Kopiarki
Data wpisu Feb 23, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Firmy budowlane
Palety - firma paletowa - metalowe, drewniane i plastikowe palety. Produkcja, renowacja, naprawa, recykling palet. Produkuje skupuje i poddaje recyklingowi palety euro, nowe ich odmiany jak eur1, eur2, eur3, eur6, palety epal, fitosanitarne, do transportu żywności, drewniane palety, nadstawki paletowe, przemysłowe nadstawki drewniane, palety jednorazowe oraz dusseldorf. Zapraszamy Państwa do naszego centrum logistycznego w woj. mazowieckim, ale dostarczamy i odbieramy też sami w całej polsce, głównie woj. świętokrzyskie, lubelskie, mazowieckie.
Kategoria:

PodestyRuchome.pl to oficjalna strona przedsiębiorstwa AA Herkules. Możemy znaleźć na niej specyfikację zwyżek, jakie są w sprzedaży. Firma oferuje Państwu także wynajem krótkookresowy jak i długookresowy podnośników ruchomych.

Polecamy sprawdzić ofertę na szkolenia. Wiele korzyści możecie uzyskać Państwo zapisując swoich pracowników na kurs teoretyczno-praktyczny. Dokładne szkolenie jest gwarancją zakończenia egzaminu bezbłędnie. Do szkoleń przeznaczone są wyłącznie nasze podnośniki.

Swoje oddziały otworzyliśmy wiele lat temu na terenie Katowic oraz Gdańska. Oferujemy Państwu także transport wynajętych maszyn na terenie Śląska oraz Pomorza.

Co nas wyróżnia:
* Szeroka oferta
* Wynajem bądź sprzedaż podestów
* Możliwość zdobycia certyfikatu z obsługi maszyn

Więcej na naszej stronie PodestyRuchome.pl
Kategoria:

Najwyższej jakości płytki oraz glazura do kupienia w naszym sklepie internetowym. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Sklep internetowy jest bardzo dobrze oceniany przez klientów, możemy pochwalić się bardzo szybko realizacją zamówień. Współpraca z nami to zawsze komfort i bezpieczeństwo z robienia zakupów w internecie. Zawsze możesz liczyć na pomoc specjalistów
Kategoria:

Jesteśmy dystrybutorem oraz producentem wysokiej jakości szamb betonowych. Rozmiar naszych usług dotyczy zwłaszcza województwa małopolskiego i w jego rewirze możemy sfinalizować każdą inwestycję. Trzeba tylko się z nami skontaktować i zapytać o szczegóły naszej oferty. Jesteśmy życzliwie nastawieni do klientów, stąd uchodzimy za firmę godną zaufania, która przykładnie podchodzi do swych obowiązków.
Kategoria:

Firma STALRENT prowadzi sprzedaż oraz wynajem grodzic stalowych wiodących producentów europejskich, gwarantujące najwyższą jakość oraz spełnienie wszystkich wymogów technicznych. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu naszych Klientów oferujemy również maszyny do pogrążania grodzic oraz szalunki do obudowy wykopów.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl