Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
19260
415
9
64443

giełda maszyn budowlanych


 
Opis i-maszyny.pl - darmowy serwis ogłoszeniowy. Maszyny, urządzenia, narzędzia i surowce. Kupno, sprzedaż maszyn i urządzeń używanych. W ofercie: maszyny budowlane, maszyny rolnicze, maszyny stolarskie, narzędzia pneumatyczne, maszyny budowlane, giełda maszyn budowlanych, koparki, ładowarki, wózki widłowe, dzwigi, podnosniki, koparko-ładowarka, Ogłoszenia

 

Słowa kluczowe maszyny budowlane   giełda maszyn budowlanych   koparki   ładowarki   wózki widłowe   dzwigi   podnosniki   koparko-ładowarka
Url http://www.i-maszyny.pl
Kategorie Firmy wg branż > Firmy budowlane
Firmy wg branż > Maszyny
Firmy wg branż > Kopiarki
Data wpisu Feb 23, 2009
 
Jeżeli jesteś właścicielem tej strony to: wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Firmy budowlane
Jesteśmy dystrybutorem oraz producentem wysokiej jakości szamb betonowych. Rozmiar naszych usług dotyczy zwłaszcza województwa małopolskiego i w jego rewirze możemy sfinalizować każdą inwestycję. Trzeba tylko się z nami skontaktować i zapytać o szczegóły naszej oferty. Jesteśmy życzliwie nastawieni do klientów, stąd uchodzimy za firmę godną zaufania, która przykładnie podchodzi do swych obowiązków.
Kategoria:

PROFIL z Tarnowa to firma znakomicie znana na rynku ze swej rzetelności jak i wysokiej jakości oferowanych produktów. Zaprasza do współpracy osoby fizyczne jak i przedsiębiorstwa, pragnące zagwarantować sobie wysoki poziom bezpieczeństwa. Jest bowiem dostarczycielem bram wjazdowych, napędów do nich oraz zajmuje się automatyzacją bram już istniejących. Współpracuje z producentami wiodącymi na rynku w tej dziedzinie, spośród jakich najważniejsza jest niemiecka firma Hormann. Dlatego jej wytwory są ekonomiczne, trwałe i niezawodne w działaniu. Prócz tego gwarantują komfort jak i całkowite bezpieczeństwo. Wykonane są bowiem z trwałych materiałów: stali, aluminium i stali nierdzewnej. Zatrudniony personel jest w stanie doradzić jak najlepsze rozwiązanie w tej kwestii. Jeśli chciałbyś nawiązać współpracę handlową z tą firmą, odwiedź koniecznie jej stronę internetową.
Kategoria:

Strona polskiej firmy z osiemnastoletni doświadczeniem, która sprzedaje maszyny oraz urządzenia budowlane. Jest to firma, która zapewnia na swojej stronie, że jako jedna z niewielu, potrafi obsługiwać swoich klientów kompleksowo. Podkreśla ona, że maszyny budowlane, takie jak koparko-ładowarki, ładowarki, czy mini koparki to tylko część jej ofert. pozostały jej fragment tworzą maszyny dla drogownictwa i robót inwestycyjnych. Szeroka oferta maszyn to jednak nie wszystko, co firma ta oferuje. W jej ofercie znajdują się także usługi serwisowe i szkolenia. Na swojej stronie firma ta prezentuje także ofertę części zamiennych, których bogaty wybór przechowuje w magazynach. I jak podkreśla, jeżeli którejś nie ma, nie jest dla niej problemem jej szybkie sprowadzenie. Współpraca ze sprawdzonymi firmami logistycznymi pozwala szybko takie zamówienie zrealizować, dzięki czemu satysfakcja klienta pozostaje na najwyższym poziomie.
Kategoria:

Szukając fachowej firmy, która wykona dla ciebie elewację nawet największego budynku, powinieneś mieć na uwadze profesjonalizm, nowoczesność, ale także i doświadczenie. To sprawia, że na uwagę zasługuje przede wszystkim firma Himal Pro, która to jest doświadczonym dostawcą usług alpinistycznych. Firma działa na rynku już wiele lat, co sprawia, że doskonale wie, czego oczekuje od niej klient. Z całą pewnością takie usługi są nam dziś bardzo potrzebne, ponieważ nie tylko pozwalają na poprawną pracę, ale przede wszystkim są szybkie, a co najważniejsze, dla klienta stanowią znaczne zaoszczędzenie kosztów.
Kategoria:

Rozbiorki-techniczne.pl jest stroną internetową, na której różne usługi reklamuje przedsiębiorstwo Arcad. Przedsiębiorstwo posiada piętnastoletnie doświadczenie w wykonywaniu rozbiórek technicznych, w tym w szczególności przy pomocy techniki diamentowej. W usługach zainteresowani znajdą cięcie kilkoma odmianami pił oraz liną diamentową, stąd roboty przeprowadzane przez firmę są niezmiernie precyzyjne, firma zatrudnia też doświadczonych i wykwalifikowanych robotników. Klienci mogą także zwrócić się do firmy ze zleceniami na montaż kotew, firma wykonuje je bowiem chociażby w betonie lub cegle. Firma potrafi także wykonać kotwy.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl