Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
4
64948

GEOTERMIA PYRZYCE ciepłownia geotermalna


 
Opis Geotermia Pyrzyce to spółka prowadząca działalność w zakresie wykorzystywania energii geotermalnej. Zakład Geotermii jako współczesny obiekt spełnia europejskie oraz ekologiczne standardy produkcji, przesyłu i dostaw energii. Prowadzi także działalność promocyjną, tworzy warsztaty, szkolenia i konferencje. Spółka w dalszym ciągu się rozwija, i jest na etapie wprowadzania projektu LIFE11. Zastosowanie nowej technologii, polegającej na integracji metody miękkiego kwasowania oraz super miękkiego kwasowania zezwoli na zwiększenie wydajności geotermalnego źródła energii. Metody te pozwalają utrzymać trwałe parametry wód geotermalnych i jednoczesną poprawiają chłonność warstwy złożowej. Szczegóły na stornie internetowej.

 

Słowa kluczowe program LIFE   LIFE+   kwasowanie   miękkie kwasowanie   super miękkie kwasowanie   geotermia Pyrzyce   wody termalne   kolmatacja   solanka   ciepłownia geotermalna
Url http://www.acidizing.com.pl
Kategorie Produkcja Przemysł
Data wpisu Dec 7, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Produkcja Przemysł
Słoneczne Pole. Produkcja Kapusty i Ogórków Kwaszonych, to specjalność firmy Słoneczne Pole, która przetwarza tego rodzaju wyroby dla użytkowników na terenie kraju. Zarówno kwaszona kapusta jak i ogórki, to produkty przydatne do słusznego rozwoju organizmu. Nasze produkty znamionują się wysoką zawartością witaminy C, jaka nadzwyczaj korzystnie wpływa na zwiększenie wytrzymałości organizmu. Wyjątkowo zalecamy spożywanie przetworów z ogórków oraz kapusty w czasie jesienno - zimowym, gdy to ludzki organizm wymaga więcej witaminy C. Polecamy spożywanie ogórków i kapusty kwaszonej. Zachęcamy osoby zainteresowane do odwiedzenia witryny WWW.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo Plast-Chem zajmuje się dostarczaniem swoim Klientom szerokiego wyboru wyrobów z tworzyw sztucznych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo miedzy innymi kształtki, rury i zbiorniki, a także kolektory, aparaty przemysłowe i mnóstwo innych. Świadczymy także kompleksowe usługi związane z budową instalacji rurociągowych, a także aparatury z tworzyw sztucznych oraz ich naprawą. Wszystkie nasze artykuły wytwarzane są zgodnie z oczekiwaniami zleceniodawców i poddawane dokładnej obserwacji. Zarówno procesy wytwórcze, jak i kontrolne są ściśle dopasowane do najostrzejszych rygorów Unii Europejskiej, dlatego współpracując z nami możecie Państwo liczyć na wyroby najważniejszej jakości. W celu zapoznania się ze dokładną ofertą artykułów oraz usług firmy Plast-Chem zapraszamy na naszą stronę internetową.
Kategoria:

Zakład obróbki drewna DREWNOMARK to rzetelna firma, która od 1996 roku zajmuje się produkcją wyrobów z drewna. Najwyższą jakość produktów, jak również odpowiednie podejście do każdego klienta zagwarantowały firmie solidną pozycję na rynku. Firma posiada wiele pozytywnych opinii, a także szerokie grono usatysfakcjonowanych ze współpracy klientów. Firma dysponuje bogatym zapleczem techniczny, w którym każdego dnia powstają nowe wyroby. W szerokiej ofercie produktów odnaleźć można: boazerię, deski podłogowe, sztachety drewniane, tralki balkonowe, drewno budowlane, w tym sosna, świerk, modrzew. Wszystkie proponowane produkty posiadają certyfikaty potwierdzające ich najwyższą wytrzymałość. Więcej szczegółów na stronie:
Kategoria:

Zapraszamy do zapoznania się z propozycją zakładu Anam, jaki specjalizuje się w wyrabianiu ozdób z odlewów gipsowych. Zapraszamy do naszej siedziby w miejscowości Dąbrowica, w województwie lubelskim. W ofercie znajdą Państwo figurki aniołków, świeczniki, płaskorzeźby, znicze i wkłady. Istnieje możliwość złożenia zamówienia na wyroby w następujących kolorach: ecri, białym złotym, miedzianym, srebrnym oraz ich odcieniach. Nasze ozdoby odróżniają się różnorodnym wzornictwem i dokładnym wykonaniem. Poza tym stosujemy tylko najlepsze surowce. Zakupią u nas Państwo w takim przypadku doskonały podarunek bądź oryginalną dekorację do każdego domowego pomieszczenia, tarasu lub balkonu. W celu omówienia szczegółów prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny albo osobisty. Więcej informacji oraz cała oferta mieszczą się na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Jesteśmy firmą, która posiada wieloletnie doświadczenie oraz dostęp do nowoczesnych technologii, umożliwiających produkcję i rozlewanie żeli uv. Zapewniamy ich nie tylko trwałość i najwyższą jakość ale również estetyczne opakowanie z etykietą zawierającą logo Państwa firmy. Kompleksowe konfekcjonowanie, sprawia że zamawiając u nas wybrane kosmetyki dostarczymy gotowy produkty wykonany z w oparciu o najlepsze standardy produkcji.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl