Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
92
64952

GeoGrupa


 
Opis Geo to doświadczona grupa deweloperska, która na rynku działa od 1988 roku. Grupa została powołana do życia w Krakowie, była to jedna z pierwszych w naszym kraju prywatnych firm działających w sektorze budownictwa mieszkaniowego. Spółka zrealizowała 70 różnych inwestycji mieszkaniowych. Geo to spółka, która stawia nieodmiennie na współpracę z prawdziwymi specjalistami, dlatego też oferuje klientom mieszkania bazujące na nowoczesnych i bardzo funkcjonalnych projektach. Obecnie przedsiębiorstwo działa m.in. we Wrocławiu.

 

Słowa kluczowe Mieszkanie Katowice   Mieszkania Wrocław   Deweloperzy Wrocław   Sprzedaż mieszkań Kraków   Developer Kraków
Url http://www.geogrupa.pl
Kategorie Biznes Ekonomia > Biura Nieruchomości
Data wpisu Aug 1, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Biura Nieruchomości
W 1957 roku została założona Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa, jaka jest jedną z największych oraz najprężniej funkcjonujących instytucji tego typu w Polsce. Dziś w skład spółdzielni wchodzi 7 odrębnych osiedli, które posiadają własną administrację. Dzięki trosce zarządu o wygodę i bezpieczeństwo mieszkańców, znajdą Państwo tu też lokale handlowo-usługowe, targowisko, garaże i boksy motocyklowe, apteki, urzędy pocztowe i inne budynki użyteczności publicznej. Zarządcy właściwie dbają o przyrodę i rozrywkę mieszkańców, działa tutaj Dom Kultury, a przy nim teatr i kino „Grażyna”, a także Dom Seniora. Mieszkańcy mogą brać także udział w organizowanych z różnicy okazji imprezach i konkursach. Oprócz tego są tutaj również liczne parki oraz nowoczesne place zabaw dla dzieci. Więcej szczegółowych informacji o działalności spółdzielni znajduje się na stronie internetowej.
Kategoria:

House4you to nowoczesne biuro nieruchomości o ugruntowanej pozycji na rynku nieruchomości na którym funkcjonujemy od 2006 roku oferując naszym klientom nieruchomości w województwie mazowieckim
w powiatach: Legionowskim, Wołomińskim, Nieporęckim. Na stronach naszego serwisu internetowego znajdą Państwo: domy, działki, mieszkania, apartamenty, a także: domy, działki na wsi oraz gospodarstwa rolne i siedliska.
W naszej pracy korzystamy z najnowszych technologii. Nasza baza danych o nieruchomościach jest regularnie aktualizowana. Dokładamy wszelkich starań, by wszystkie prezentowane u nas nieruchomości były aktualne.
Cechuje nas pełen profesjonalizm oraz duża elastyczność w kontaktach z klientami, którym staramy się przedstawić najkorzystniejsze oferty, kierując się możliwościami i preferencjami zainteresowanych stron.
W ramach współpracy z bankami zapewniamy Państwu profesjonalną obsługę w zakresie doradztwa kredytowego oraz finansowania zakupu wybranych przez Państwa nieruchomości.
Oferujemy Państwu profesjonalne usługi i porady związane z zakupem
nieruchomości, a także wynajmem domów, mieszkań i lokali użytkowych. Ze względu na swoją siedzibę dysponujemy bardzo dobrym rozeznaniem terenów na północ od
Warszawy w szczególności okolic Zalewu Zegrzyńskiego i starorzecza Bugu. Okolice te są jednymi z najpiękniejszych okolic podwarszawskich z największą przyszłością
do rozwoju turystyki i bazy rekreacyjnej. Obecnie dzikość tych terenów stanowi też
szczególną atrakcję ze względu na piękno dziewiczych łąk, bagnisk oraz naturalnych parków krajobrazowych leżących 30 minut jazdy samochodem od centrum
Warszawy.
Różnorodność ścieżek rowerowych, miejsca połowu ryb dla wędkarzy oraz możliwość uprawiania sportów wodnych czyni ten rejon szczególnie atrakcyjnym w okresie letnim.
Polecamy Państwu nasze piękne okolice i zapraszamy do naszego biura celem zapoznania się z ofertą oraz skorzystania z naszych usług.
Licencja 7961
Kategoria:

Szukasz ciekawego mieszkania na wynajem? Chcesz mieć do czynienia ze sprawdzonymi ofertami? Polecamy Ci usługi naszego biura nieruchomości w Lublinie. Możesz wejść na stronę internetową i tam za pomocą wyszukiwarki przejrzeć aktualne oferty, ale możesz również odwiedzić naszą siedzibę i osobiście opowiedzieć o swoich oczekiwaniach. Postaramy się znaleźć w szybki i profesjonalny sposób lokal, który będzie Ci odpowiadał pod każdym względem.
Kategoria:

W ofercie naszej agencji są nieruchomości do sprzedaży lub wynajęcia w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego. Mamy w serwisie wiele mieszkań zarówno w stanie deweloperskim (nowych), jak i z rynku wtórnego. Jeżeli chcesz sprzedać mieszkanie lub dom, nasza agencja zajmie się tym, uwalniając Cie od wielu uciążliwych obowiązków. Jeżeli chcesz kupić mieszkanie lub dom, zapraszamy do przeglądania naszej oferty. Wybrane mieszkania obejrzymy wspólnie i wybierzemy najlepszą propozycję.
Kategoria:

Pod Starym Zegarem to pięknie przygotowane lokale mieszkalne znajdujące się na obszarze dawnej jednostki wojskowej w Legnicy. Nasze mieszkania wyróżniają ciekawe rozwiązania. Zaprojektowana architektura budowli jest złożona z charakterystycznych, niepowtarzalnych elementów, nadających świetny wygląd. Znaczna część lokali, dzięki wykorzystaniu architektury budowli, posiada standard podobny do apartamentów. Wysokość mieszkań dochodzi do 3,8 m a na ostatniej kondygnacji posiadają one wysokość nawet 6 metrów i zostały wzbogacone o antresole. Zachęcamy do obejrzenia naszej oferty mieszkań.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl