Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20985
415
57
64994

GeoGrupa


 
Opis Geo to doświadczona grupa deweloperska, która na rynku działa od 1988 roku. Grupa została powołana do życia w Krakowie, była to jedna z pierwszych w naszym kraju prywatnych firm działających w sektorze budownictwa mieszkaniowego. Spółka zrealizowała 70 różnych inwestycji mieszkaniowych. Geo to spółka, która stawia nieodmiennie na współpracę z prawdziwymi specjalistami, dlatego też oferuje klientom mieszkania bazujące na nowoczesnych i bardzo funkcjonalnych projektach. Obecnie przedsiębiorstwo działa m.in. we Wrocławiu.

 

Słowa kluczowe Mieszkanie Katowice   Mieszkania Wrocław   Deweloperzy Wrocław   Sprzedaż mieszkań Kraków   Developer Kraków
Url http://www.geogrupa.pl
Kategorie Biznes Ekonomia > Biura Nieruchomości
Data wpisu Aug 1, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Biura Nieruchomości
Biuro Zarządzania Nieruchomościami Ewa Iwińska istnieje na toruńskim rynku nieruchomości od 2002 roku.

Naszymi usługami pragniemy zainteresować wspólnoty mieszkaniowe, developerów, właścicieli kamienic czynszowych.

Obsługujemy nieruchomości o dowolnej powierzchni użytkowej. Bez względu na wielkość i stan powierzonej nam nieruchomości gwarantujemy profesjonalne i fachowe usługi.

Postaw na najlepszych.
Kategoria:

Tysiące ogłoszeń dotyczących sprzedaży nieruchomości w Polsce.Tysiące ogłoszeń dotyczących sprzedaży nieruchomości w Polsce.Tysiące ogłoszeń dotyczących sprzedaży nieruchomości w Polsce.Tysiące ogłoszeń dotyczących sprzedaży nieruchomości w Polsce.Tysiące ogłoszeń dotyczących sprzedaży nieruchomości w Polsce.
Kategoria:

Apartamenty na Costa Blanca w Hiszpanii. Tutaj strona agencji nieruchomości pośrednictwa w sprzedaży domów i mieszkań w Hiszpanii - Casona.pl. Dowiedz się jak stać się właścicielem domu w Hiszpanii, jak zaciągnąć kredyt hipoteczny w Hiszpanii lub jak poszukać nieruchomości z zajętości komorniczej w Hiszpanii. Casona.pl ma swoją siedzibę w odległości 50km na południe od Alicante i oferuuje także nieruchomości deweloperskie na Costa Blanca. Inwestuj i wypoczywaj w Alicante i okolicach.
Kategoria:

Warszawa jako największa aglomeracja miejska jest niewyczerpalnym źródłem pozyskiwania wszelkiej nieruchomości. I ta wielkość jest przedstawiana w ofertach biur zajmującymi się nieruchomościami. Duży popyt w ostatnich latach spowodował duże zapotrzebowanie rynku nieruchomości na mieszkania ,domy czy lokale.
Mieszkania w Warszawie pochodzą z rynku wtórnego jak i z rynku pierwotnego.
Kategoria:

Inwestycje w nieruchomości zawsze były doskonałą lokatą pieniędzy. Rachunki i lokaty bankowe nigdy nie przynosiły spodziewanych dochodów i zależne były od koniunktury, a nieruchomości nie zależnie od czasów, były towarem, który mógł przynieść całkiem spore zyski. Jednak kupowanie nieruchomości na własną rękę może nie być aż tak korzystne jak się wydaje. Warto skorzystać z pomocy, jaką daje biuro pośrednictwa nieruchomości Sun Home. Ta marka należy do doświadczonego już na tym rynku przedsiębiorstwa Primo Nieruchomości. W ofercie firmy znajdują się nieruchomości położone na cudownym Costa Blanca. To domy oraz apartamenty, które zadowolą każdego nawet najbardziej wymagającego klienta.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl