Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
91
64952

GEODEZJA ROBERT ZAGAŁA konwertowanie map


 
Opis Firma „Geodezja” Robert Zagała, która na rynku istnieje już od 2007 roku, swoją bogatą ofertę kieruje zarówno do klientów indywidualnych, jak też firm. Wśród proponowanych przez nią usług znaleźć można miedzy innymi: tyczenia i inwentaryzacje urządzeń podziemnych, naziemnych i nadziemnych, opracowanie przestrzennych modeli ukształtowania terenu, a także konwersję map z cyfrowych na analogowe oraz wszelkie specjalistyczne prace geodezyjne i kartograficzne. Oprócz tego firma „Geodezja” świadczy także profesjonalne usługi doradcze, a wszystko to na najwyższym poziomie. Chcąc wyjść naprzeciwko oczekiwaniom klientów, wszystkie zlecenia realizowane są punktualnie i dokładnie, z wykorzystaniem najnowszych technologii. Dzięki temu, że w firmie pracują jedynie wysoce wykwalifikowani geodeci i kartografowie, macie Państwo gwarancję najwyższej jakości świadczonych usług. Wszelki dostarczane do klientów informacje przekazywane są w formie cyfrowej, co sprzyja lepszej efektywności. Wszelkie niezbędne informacje na stronie www.i-geodezja.pl.

 

Słowa kluczowe usługi geodezyjne   usługi kartograficzne   pomiary geodezyjne   geodeta   projekty geodezyjne   firma geodezyjna   konwertowanie map   mapy projektowe   profesjonalny geodeta   firma kartograficzna
Url http://i-geodezja.pl/
Kategorie Budownictwo > Elektryczne, pomiary
Data wpisu Mar 12, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Elektryczne, pomiary
Omicron - producent pokazów oraz urządzeń laserowych oferuje Państwu: oświetlenie dyskotekowe, diody laserowe, lasery RGB, projektory laserowe, laserowe plotery tnące, znakowarki laserowe, laserowe plotery grawerujące i wycinarki laserowe. Zapraszamy - oświetlenie dyskotekowe.
Kategoria:

Oferujemy usługi elektryczne, specjalizujemy się w wykonawstwie instalacji elektrycznych. Wykonujemy pomiary elektryczne i odbiory. Zakres naszych prac obejmuje także prace remontowe i modernizacyjne. Świadczymy usługi na terenie miasta Warszawy i okolic. Swoja ofertę kierujemy do klientów indywidualnych (mieszkania, domki letniskowe, domy jednorodzinne i wielorodzinne) i firm ( biura , sklepy, hotele).
Kategoria:

IKC to zespół wykształconych inżynierów budownictwa, dzięki czemu firma oferuje usługi dzięki którym uzyskasz certyfikat energetyczny. Firma prowadzi również usługi w zakresie takich działań jak termowizja. Badania termowizyjne prowadzone przez IKC charakteryzują się wysokim poziomem skuteczności. Jeżeli potrzebujesz usług z zakresu termowizja lub potrzebny Ci certyfikat energetyczny skorzystaj z usług IKC. Zalety ICK to terminowość wykonania usługi, fachowość kadry inżynierskiej, cena adekwatna do usługi. Energetyczny certyfikat, termowizja tylko z IKC – zapraszamy!
Kategoria:

Firma Top Trade od 2005r zajmuje się dystrybucją: - alkomatów: osobistych, podręcznych, barowych, dowodowych - czujniki i przenośne mierniki: tlenku wegla, dymu, gazu -anemometry - higrometry - wykrywacze podsłuchu, luksomierze, sonometry - testery banknotów - sejfy i kasety, apteczki, szafki na klucze i inne zabezpieczenia http://www.alko-maty.pl/?p=productsMore&iProduct=314 http://www.alko-maty.pl/?p=productsMore&iProduct=258
Kategoria:

Oferujemy w naszej firmie wysokiej jakości ogniwa słoneczne, które pochodzą od renomowanych producentów. Zapewniamy naszym klientom panele fotowoltaiczne, które pozwalają na stworzenie instalacji pozwalających na znaczne oszczędności w zakresie korzystania z energii elektrycznej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej witrynie internetowej !
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl