Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22090
415
1
65196

GEODEZJA ROBERT ZAGAŁA konwertowanie map


 
Opis Firma „Geodezja” Robert Zagała, która na rynku istnieje już od 2007 roku, swoją bogatą ofertę kieruje zarówno do klientów indywidualnych, jak też firm. Wśród proponowanych przez nią usług znaleźć można miedzy innymi: tyczenia i inwentaryzacje urządzeń podziemnych, naziemnych i nadziemnych, opracowanie przestrzennych modeli ukształtowania terenu, a także konwersję map z cyfrowych na analogowe oraz wszelkie specjalistyczne prace geodezyjne i kartograficzne. Oprócz tego firma „Geodezja” świadczy także profesjonalne usługi doradcze, a wszystko to na najwyższym poziomie. Chcąc wyjść naprzeciwko oczekiwaniom klientów, wszystkie zlecenia realizowane są punktualnie i dokładnie, z wykorzystaniem najnowszych technologii. Dzięki temu, że w firmie pracują jedynie wysoce wykwalifikowani geodeci i kartografowie, macie Państwo gwarancję najwyższej jakości świadczonych usług. Wszelki dostarczane do klientów informacje przekazywane są w formie cyfrowej, co sprzyja lepszej efektywności. Wszelkie niezbędne informacje na stronie www.i-geodezja.pl.

 

Słowa kluczowe usługi geodezyjne   usługi kartograficzne   pomiary geodezyjne   geodeta   projekty geodezyjne   firma geodezyjna   konwertowanie map   mapy projektowe   profesjonalny geodeta   firma kartograficzna
Url http://i-geodezja.pl/
Kategorie Budownictwo > Elektryczne, pomiary
Data wpisu Mar 12, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Elektryczne, pomiary
Oferujemy w naszej firmie wysokiej jakości ogniwa słoneczne, które pochodzą od renomowanych producentów. Zapewniamy naszym klientom panele fotowoltaiczne, które pozwalają na stworzenie instalacji pozwalających na znaczne oszczędności w zakresie korzystania z energii elektrycznej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej witrynie internetowej !
Kategoria:

Usługi elektryczne - Arinstal Słupsk, woj. Pomorskie - zabezpieczenie obiektów i wykonawstwo instalacji elektrycznych i teletechnicznych (TV Sat). Do klienta podchodzimy indywidualnie - prace wykonujemy terminowo i rzetelnie. W ofercie telewizja przemysłowa, alarmy, kontrola dostępu, monitoring, domofony, pomiary i instalacje elektryczne oraz odgromowe. Domofony instalacja - montaż domofonów, montaż alarmów i telewizji przemysłowej. Elektryk zaprasza - elektryka, alarmy w Słupsku (blisko trójmiasto).
Kategoria:

Sklep geodezyjny mierzymy.pl to miejsce gdzie fachowa wiedza łączy się z niesamowicie szeroką ofertą produktów takich jak dalmierz laserowy, niwelator laserowy takich firm jak Disto czy Leica. Największą zaletą naszego sklepu jest bezkompromisowa polityka jakości przy jak najniższy cenach i wysokiej pomocy technicznej po sprzedaży. Do nas zawsze można napisać i zapytać o radę i wyjaśnienia jak działa nowo nabyty sprzęt pomiarowy.
Kategoria:

Instalacjami elektrycznymi zajmuję się od ponad dwóch dekad. Posiadam zatem niezbędne na rynku elektrycznym doświadczenie. Moja firma ELEKTRO-KOM wykonuje zlecenia w zabytkowym mieście jakim jest Warszawa oraz w okolicznych miejscowościach. Specjalizuję się również realizowaniem niektórych zleceń remontowych i modernizacyjnych. Pomiary elektryczne i pomiary natężenia oświetlenia wykonuję na terenie całego kraju.Oferta mojej firmy jest bardzo szeroka. Odnajdą w niej Państwo między innymi: pomiary elektryczne, instalacje alarmowe, oświetlenie dla domu i ogrodu, wyburzenia ścian, wywóz gruzu, biały montaż czy montowanie paneli podłogowych. Wszelakie prace realizuję solidnie, uczciwie, terminowo i w bardzo interesujących cenach. Ponadto udzielam gwarancji na wykonane usługi. Po zapoznaniu się z naszymi referencjami, nie będą mieć Państwo wątpliwości, że jesteśmy firmą profesjonalną oraz godną zaufania.
Kategoria:

IKC to zespół wykształconych inżynierów budownictwa, dzięki czemu firma oferuje usługi dzięki którym uzyskasz certyfikat energetyczny. Firma prowadzi również usługi w zakresie takich działań jak termowizja. Badania termowizyjne prowadzone przez IKC charakteryzują się wysokim poziomem skuteczności. Jeżeli potrzebujesz usług z zakresu termowizja lub potrzebny Ci certyfikat energetyczny skorzystaj z usług IKC. Zalety ICK to terminowość wykonania usługi, fachowość kadry inżynierskiej, cena adekwatna do usługi. Energetyczny certyfikat, termowizja tylko z IKC – zapraszamy!
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl