Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
84
64952

GEOD - geodezja


 
Opis Zachęcamy do zapoznania się z ofertą przygotowywaną przez firmę geodezyjną Geod s.c. z siedzibą w Grudziądzu. Zachęcamy do współpracy długoterminowej wszystkich, jacy pragną wytyczyć granice działki, podzielić nieruchomość lub wybudować dom, a do tego celu potrzebują mapy do celów projektowych. Realizujemy również pomiary powykonawcze budynków oraz sieci uzbrojenia działek. Zależy nam na dbałym wykonaniu powierzonych nam zadań, wiec zatrudniamy doświadczonych profesjonalistów, jacy posługują się najnowszym osprzętem. Z wieloma Klientami łączą nas długoterminowe kontrakty, nasi Zleceniodawcy chętnie do nas powracają. Poświadczeniem naszej rzetelności są rekomendacje, jakie wystawiają nam kontrahenci. Nasza witryna internetowa dostarczy wszystkich niezbędnych informacji.

 

Słowa kluczowe geodeta   biuro geodezyjne   pomiary geodezyjne   usługi geodezyjne   geodezja   mapy geodezyjne   prace geodezyjne   obsługa geodezyjna
Url http://www.uslugigeodezyjne-geod.pl
Kategorie Budownictwo
Data wpisu Jan 21, 2014
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo
Budstol to renomowany wytwórca komponentów dekoracyjnych i użytkowych robionych z blachy. Takie elementy mogą posłużyć na przykład do ozdoby domów, ogrodów, a również jako pozostałe cześci ozdobne albo użytkowe do domów czy podwórzy. Jeśli jesteś właścicielem okazałego budynku i pragniesz mieć również niebanalne, robione artystycznie z blachy wykończenia dachów, rynny lub ozdobne metalowe rzeźby, wybierz się do firmy Budstol, której pracownicy jak nikt inny poznali się na własnym zawodzie i wykonają dla ciebie co tylko chcesz.
Kategoria:

Mamy zaszczyt przedstawić Państwu przedsiębiorstwo Dach-Mir z miejscowości Kaszuba. Specjalizujemy się w pracach budowlanych. Naszą kluczową branżą są konstrukcje dachowe metalowe oraz drewniane, pokrycia dachowe, hale, domy z drewna, schody i inne. Na specjalne zlecenie klienta realizujemy również meble ręcznie rzeźbione. Nasi pracownicy to pracownicy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, którzy służą fachowym doradztwem i pomocą w czasie wyboru najlepszego dla Państwa rozwiązania. mają odpowiednie kursy oraz szkolenia do przeprowadzania prac. Zapewniamy punktualną realizację każdego zlecenia oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego w celu omówienia wszystkich szczegółów. Pełna oferta przedsiębiorstwa opublikowana jest na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Firma specjalizuje się w sprzedaży silników spalinowych do wszystkich rodzajów oraz maszyn budowlanych. Oferta firmy obejmuje również elementy hydaruliki siłowej. W szczególności są to: pompy główne, silniki jazdy i obrotu, siłowniki hydrauliczne, zawory i rozdzielacze.

Specjalizujemy się w sprzedaży używanych maszyn budowlanych jak również części zamiennych pochodzących z rozebranych koparek, ładowarek oraz spycharek. Działając wspólnie możemy zapewnić szeroki asortyment dostępnych od ręki podzespołów oraz części zamiennych.
Kategoria:

Misją firmy jest tworzenie najlepszych produktów dla potrzeb specjalistycznego rynku budowlanego oraz udział w budowaniu infrastruktury komunikacyjnej i przemysłowej Polski i krajów Unii Europejskiej. Do Państwa dyspozycji oddajemy grupę inżynierów konsultantów i doradców technicznych, którzy pomogą wybrać odpowiedni produkt z naszej oferty, zapewnią obsługę w trakcie zastosowania rozwiązania oraz serwis powykonawczy. Zapraszamy naszych Klientów: projektantów, firmy wykonawcze i inwestorów do realizacji projektów z wykorzystaniem technologii MEGACHEMIE.
Kategoria:

Jeśli poszukujesz kompetentnego producenta płytek elewacyjnych, kleju izoflex oraz preparatu gruntującego koniecznie skorzystaj z usług przedsiębiorstwa Izoflex Elewacja z Wrocławia. Oferujemy naszym użytkownikom wysokiej jakości elastyczne płytki izoflex, które są lekkie, cienkie i gwarantują oddychanie ścian. Dzięki nim fasada Państwa domu będzie niepowtarzalna i fascynująca. Dodatkowo posiadamy również preparat gruntujący izoflex grunt oraz klej izoflex dostępny w trzech kolorach i gęstości gotowej do zastosowania. Nasze okleiny proponujemy w różnorodnej kolorystyce, fakturze oraz rozmiarze. Zarządzamy wszystkimi dokumentami niezbędnymi do prowadzenia naszej działalności i zaświadczającymi o bezpieczeństwie i wysokiej klasie naszych artykułów. Oferujemy sprzedaż wysyłkową. Działamy troskliwie i rzetelnie. Zapraszamy na stronę internetową.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl