Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21377
415
29
65028

GEOD - geodezja


 
Opis Zachęcamy do zapoznania się z ofertą przygotowywaną przez firmę geodezyjną Geod s.c. z siedzibą w Grudziądzu. Zachęcamy do współpracy długoterminowej wszystkich, jacy pragną wytyczyć granice działki, podzielić nieruchomość lub wybudować dom, a do tego celu potrzebują mapy do celów projektowych. Realizujemy również pomiary powykonawcze budynków oraz sieci uzbrojenia działek. Zależy nam na dbałym wykonaniu powierzonych nam zadań, wiec zatrudniamy doświadczonych profesjonalistów, jacy posługują się najnowszym osprzętem. Z wieloma Klientami łączą nas długoterminowe kontrakty, nasi Zleceniodawcy chętnie do nas powracają. Poświadczeniem naszej rzetelności są rekomendacje, jakie wystawiają nam kontrahenci. Nasza witryna internetowa dostarczy wszystkich niezbędnych informacji.

 

Słowa kluczowe geodeta   biuro geodezyjne   pomiary geodezyjne   usługi geodezyjne   geodezja   mapy geodezyjne   prace geodezyjne   obsługa geodezyjna
Url http://www.uslugigeodezyjne-geod.pl
Kategorie Budownictwo
Data wpisu Jan 21, 2014
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo
Wykonawstwo, modernizacja i remonty posadzek żywicznych.
Wykonujemy posadzki, które posiadają specjalistyczne wymagania: chemoodporna, antyelektrostatyczna, odporna na ścieranie, antypoślizgowa, elastyczna.
Stosowane przez nas rozwiązania posiadają aprobaty Instytutu Techniki Budowlanej oraz certyfikaty Państwowego Zakładu Higieny. Posadzki te spełniają także wymogi HACCP oraz zalecenia Unii Europejskiej.
Kategoria:

2. Hale
Serwis firmy z długoletnim doświadczeniem zajmującej się projektem, produkcją a także montażem konstrukcji stalowych, takich jak hale, zadaszenia i inne. Nasza ranga oraz pozytywne opinie firm doprowadziły do stałej współpracy ze spółkami z USA i Kanady. Serdecznie zapraszamy.
Kategoria:

Naszymi trwałymi Odbiorcami są firmy i przedsiębiorstwa z przeróżnych sektorów gospodarki. Hurtownie branży instalacyjnej i budowlanej czy automobilowe stacje obsługi wiedzą, że zakupione u nas towary są najważniejszej jakości i sprawdzą się w każdych wymogach. Jesteśmy odpowiedzialną i punktualną placówką, dzięki czemu wiedzą Państwo, że każde zamówienie będzie spełnione zgodnie z zaakceptowanym wcześniej harmonogramem. Zapewniamy niskie opłaty i doświadczoną obsługę. Posiadamy wielkie doświadczenie handlowe i liczne rekomendacje od zadowolonych użytkowników. Wszelkie najważniejsze informacje opublikowane są na naszej stronie internetowej:
Kategoria:

Usługi Remontowo-Budowlane REM-BUD Przemysław Zaborowski działa w obrębie usług budowlanych, a również remontowych od 1998 roku. Przewodzimy prace budowlane, a też remontowe w zakresie poprawy dachów, elewacji, a też posadzek. Nasze wieloletnie doświadczenie, tasuje się na wysoką jakość zaświadczanych usług, wskutek czemu mogą być Państwo przekonani o rzetelności naszej pracy. Prace remontowe przewodzone przez naszą firmę prowadzone są na terenie Poznania, a także najbliższych okolic. Nasza wykwalifikowana kadra pracuje na przetestowanym sprzęcie, wysokiej klasy. Więcej o naszych usługach można przeczytać na stronie www naszej marki.
Kategoria:

Abito, jako doświadczona firma handlowa zaprasza do zapoznania się z jej ofertą oraz kontaktu z przedstawicielem, który w sposób fachowy doradzi jak najlepiej wykorzystać Państwa zasoby przeznaczone na budowę dachu bądź zmianę pokrycia dachowego. Nasza specjalność to pokrycia dachowe.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl