Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21680
415
2
65082

Gadżety reklamowe


 
Opis Pracownia reklamowo-artystyczna Para Art oferuje gadżety reklamowe. W ofercie kalendarze, długopisy reklamowe, kubki, słodycze reklamowe, skórzane upominki reklamowe. W ofercie także odzież reklamowa i odzież robocza. Zapraszamy po upominki oraz gadżety reklamowe.

 

Słowa kluczowe gadżety reklamowe   upominki reklamowe   kalendarze   kubki   długopisy   słodycze reklamowe   odzież reklamowa   odzież robocza   projekty graficzne   gadżety reklamowe włocławek   długopisy reklamowe   kalendarze reklamowe   długopisy gadżety reklamowe   kubki upomi
Url http://www.paraart.pl
Kategorie Firmy wg branż > Agencje reklamowe
Data wpisu Mar 27, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Agencje reklamowe
Kompleksowa obsługa firm. Reklama wielkoformatowa, kampanie reklamowe, gadżety reklamowe, sesje zdjęciowe, studio graficzne, serwisy internetowe, pozycjonowanie stron, lokalizacje pod reklamę w największych miastach lub wybranych regionach. Kreatywni i doświadczeni ludzie zadbają o Twoją markę
Kategoria:

Wszystkie osoby zainteresowane zamówieniem materiałów marketingowych takich jak: plakaty, pocztówki, notesy itd., zapraszamy do zapoznania się z propozycją na naszej stronie WWW. Wykonywane przez nas materiały marketingowe charakteryzują się nie tylko wysoką jakością, ale również i efektywnością. Zawsze wykonywane są przez ekspertów w branży marketingu, którzy doskonale wiedzą, jakim sposobem przyciągnąć uwagę potencjalnego klienta. Projekty realizujemy najczęściej w przeciągu tygodnia.
Kategoria:

W Globe Group usprawniamy pracę i dbamy o rozwój naszych Klientów. Dzięki kompleksowym rozwiązaniom informatycznym jesteśmy agencją na którą Klienci często się decydują. Dbamy o to, by nasze działania były przejrzyste, uczciwe, nacechowane innowacyjnością. Nasz zespół tworzą ludzie, którzy są specjalistami w swoich dziedzinach. Nasi programiści, graficy, marketingowcy, testerzy, to młodzi ludzie pełni ciekawych pomysłów. Zespół Globe Group i nasze realizacje możecie bliżej poznać na stronie internetowej w zakładkach “o nas” oraz “case studies”. Do zobaczenia!
Kategoria:

Firma marketingowa Fooz.pl na terenie Katowic powstała po to, żeby przyjść z pomocą Twojemu przedsiębiorstwu w wykreowaniu jego niepowtarzalnego wizerunku i wyróżnieniu się wśród konkurencji. Ponad wszystko interesujemy się tym, aby przedsiębiorstwo dało się zaobserwować w internecie – obszarze gdzie usługobiorcy postanawiają czyje usługi polecą i z czyich świadczeń będą korzystać. Nasza działalność jest naszą pasją, za sprawą czego każde zadania za które jesteśmy odpowiedzialni są naprawdę odpowiednio oraz dokładnie wykonane.

Dzięki naszym usługom, zaprojektujecie od początku obraz swojego przedsiębiorstwa. Przyjrzymy się Waszym rywalom jak również wyznaczymy grupę ostateczną klientów. Wspólnie stworzymy strategię kontaktu z konsumentami, a następnie zabierzemy się za stworzenie logotypu, wizytówki, strony internetowej jak również reszty niezbędnych spraw. Na skutek tego zyskacie identyfikację wizualną, umożliwiającą zdefiniowanie wartości oraz pozycji przedsiębiorstwa.

Trudnimy się także fotografią i oferujemy usługi z obrębu zdjęć reklamowych, zdjęć architektury i mieszkań, zdjęć produktu, sesji marketingowych, zdjęć firmowych, wirtualnych podróży, postprodukcji oraz produkcji sesji fotograficznych. Zdajemy sobie sprawę z tego, że wizerunek odzwierciedla często o wiele więcej aniżeli słowa, dlatego do jego wykonania przykładamy całkowitą wagę, dbając o to, by przekaz był absolutnie adekwatny.

Wiedząc, że w dzisiejszych czasach marketing oraz reklamowanie przedsiębiorstwa przenoszą się do internetu, z chęcią profesjonalnie zabierzemy się za Waszą stronę www oraz taktykę marketingową w internecie. Dzięki temu, Twoje przedsiębiorstwo będzie mogło się kształtować, podkreślając swoją obecność w świecie nowoczesnych technologii. Tworzymy oraz bierzemy odpowiedzialność za uaktualnienie witryn www, analizę zestawień, analizę ruchu, monitoring przedsiębiorstwa w internecie, wdrażanie akcji marketingu internetowego, SEO, kampanie adwords, kampanie zwrócone do osób które odwiedziły już Twoją stronę www, public relations i ePR.

Zapraszamy ludzi zaciekawionych naszą ofertą do kontaktu z nami. Działamy na obszarze całej Polski, a na życzenie zleceniodawców w obrębie województwa śląskiego reprezentant agencji reklamowej dojedzie do Was. Polecamy także wejść na naszą witrynę internetową http://www.fooz.pl, gdzie można zapoznać się z naszą kompletną ofertą i portfolio. Można też wstąpić do nas osobiście w siedzibie handlowej na ul. Dąbrówki 10 na obszarze Katowic. Nowych zleceniodawców zapraszamy też do skontaktowania pod numerem tel. 517 151 829 i adresem poczty elektronicznej michal@fooz.pl lub biuro@fooz.pl.
Kategoria:

Produkujemy filmy promocyjne dla firm z Poznania i okolic. Zajmujemy się profesjonalną produkcją filmową oraz animacją 2d i 3d na potrzeby promocji małych i średnich firm produkcyjnych i usługowych. Tworzymy spoty reklamowe i filmy reklamowe przeznaczone do emisji w internecie i telewizji. Zapraszamy na naszą stronę internetową oraz do skorzystania z naszej oferty.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl