Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20818
415
5
64966

ga-med.pl


 
Opis Przychodnia lekarska GA-MED w Ozorkowie swoją działalność rozpoczęła w 2010 r., oferując pacjentom szeroką gamę usług medycznych. W naszej jednostce skorzystają Państwo z konsultacji ponad 10 lekarzy specjalistów, internistów i pediatrów, a poza tym z obszernej diagnostyki laboratoryjnej i obrazowej, jaką świadczymy zarówno w ramach NFZ jak i prywatnie. Przychodnia realizuje także pełen zakres usług Medycyny Pracy, a pacjentów obsługujemy na podstawie posiadanych kart Lux Med oraz Medicover. Zapraszamy na naszą stronę, gdzie przedstawiamy szczegóły oferty i zachęcamy do kontaktu.

 

Słowa kluczowe dietetyk Ozorków   kardiolog Ozorków   poradnia kardiologiczna Ozorków   laryngolog Ozorków   pediatra Ozorków   medycyna pracy Ozorków   internista Ozorków
Url http://www.ga-med.pl
Kategorie Zdrowie Uroda > Medycyna
Data wpisu Jul 27, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Medycyna
Kamagra to najczęściej wybierany przez mężczyzn środek na potencję. Tani i prosty w użyciu. Wystarczy zażyć 1 tabletkę na około 30 minut przed planowanym współżyciem i nie trzeba martwić się o prawidłową erekcję. Znikną problemy, życie na nowo zacznie cieszyć. Dawkę ( 25 mg, 50 mg bądź 100 mg) warto skonsultować z lekarzem lub farmaceutą. Dostawa tania, dyskretna i szybka.
Kategoria:

Firma Daily Help zajmuje się rekrutacją oraz szkoleniem ludzi, którzy chcą podjąć pracę jako opiekunki osób starszych. Praca opiekunki jest bardzo wymagająca. Wymaga dużej cierpliwości, empatii oraz zrozumienia drugiego człowieka, który ze względu na swój wiek, nie posiada już tak dobrych zdolności motorycznych jak i intelektualnych.

Nasi pracownicy oprócz profesjonalnych szkoleń otrzymują również pełną swobodę oraz bezpieczeństwo wykonywania swoich obowiązków.
Kategoria:

Każda kobieta, która pragnie lepiej wyglądać ma możliwość skorzystania z naszej oferty usług, które pomagają w osiągnięciu bardzo dobrych rezultatów. Można w ten sposób naprawdę wiele zyskać i być szczęśliwym z konkretnego podejścia do sprawy. Nasz salon kosmetyczny Białystok to profesjonalne podejście do klienta i zaproponowanie mu najwyższej klasy zabiegów, które sprawdzają się w swojej roli znakomicie i dają naprawdę znakomite rezultaty dla wszystkich.
Kategoria:

Katar, ból gardła, ból zatok - to objawy doskwierające często wielu osobom. Z myślą właśnie o osobach z tego typu dolegliwościami firma Axellu stworzyła lek Olbas. Jest on całkowicie naturalny, występuje w postaci tabletek i olejku, dzięki czemu może być przyjmowany także przez dzieci od 3roku życia. Olbas szybko i skutecznie walczy z objawami przeziębienia. Zachęcamy do wejścia na naszą stronę internetową, by szerzej zapoznać się z informacjami na temat leku Olbas.
Kategoria:

Przedstawiamy Państwu Prywatną Praktykę Stomatologiczną Dentatus z siedzibą w Dąbrowie Górniczej oferującą obszerną opiekę stomatologiczną. Proponujemy rozległy zakres usług, począwszy od stomatologii estetycznej czy dziecięcej, po protetykę lub wybielanie zębów. Gabinet jest wyposażony we urządzenia lekarskie pozwalające na komfortowe leczenie pacjentów i pracy personelu lekarskiego. Usługi realizowane są przez doznanych, profesjonalnych lekarzy stomatologów, w tym specjalistów, przy udziale wykwalifikowanego personelu asystentek stomatologicznych. Niezwykle ważne dla nas jest bezpieczeństwo pacjentów w trakcie zabiegów, dlatego używamy szczególne ścisłe zasady dotyczące sterylizacji narzędzi. Obszerna propozycja oraz informacje zamieszczone są na naszej stronie internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl