Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21757
415
23
65106

ga-med.pl


 
Opis Przychodnia lekarska GA-MED w Ozorkowie swoją działalność rozpoczęła w 2010 r., oferując pacjentom szeroką gamę usług medycznych. W naszej jednostce skorzystają Państwo z konsultacji ponad 10 lekarzy specjalistów, internistów i pediatrów, a poza tym z obszernej diagnostyki laboratoryjnej i obrazowej, jaką świadczymy zarówno w ramach NFZ jak i prywatnie. Przychodnia realizuje także pełen zakres usług Medycyny Pracy, a pacjentów obsługujemy na podstawie posiadanych kart Lux Med oraz Medicover. Zapraszamy na naszą stronę, gdzie przedstawiamy szczegóły oferty i zachęcamy do kontaktu.

 

Słowa kluczowe dietetyk Ozorków   kardiolog Ozorków   poradnia kardiologiczna Ozorków   laryngolog Ozorków   pediatra Ozorków   medycyna pracy Ozorków   internista Ozorków
Url http://www.ga-med.pl
Kategorie Zdrowie Uroda > Medycyna
Data wpisu Jul 27, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Medycyna
Pulsoksymetry Nonin - monitorowanie i pomiar SpO2 (saturacji) i pulsu, aparatura medyczna wysokiej klasy.
http://www.pulsoksymetry.com.pl

Serwis internetowy pulsoksymetry.com.pl oferuje Państwu wyłącznie sprzęt medyczny najwyższej klasy uznanych na świecie producentów i sprawdzony w praktyce. Przy każdym produkcie znajdziecie Państwo link do strony producenta gdzie możecie Państwo sami zweryfikować podawane przez nas informacje.

Wszystkie oferowane produkty są dopuszczone do obrotu na rynku polskim, spełniają wymogi norm europejskich, posiadają deklarację zgodności z dyrektywą 93/42/EEC oraz znak CE.

Sprzęt posiada autoryzowany serwis na terenie Polski. Dostarczamy pełną dokumentację techniczną w języku polskim.
Kategoria:

Gabinet neurologiczny w Przygodzicach to specjalistyczny gabinet lekarski, w jakim zaświadczane są usługi medyczne z zakresu neurologii. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu lekarza neurologa, jaki przyjmuje w gabinecie oraz współczesnym przyrządom medycznym, realne jest zdiagnozowanie padaczki, stwardnienia rozsianego, choroby Parkinsona, bólów głowy, zawrotów głowy oraz zaburzeń równowagi. Pacjenci gabinetu neurologicznego w Przygodzicach mają zapewnione badania neurologiczne, a również diagnostykę oraz leczenie zdiagnozowanych chorób. W gabinecie przeprowadzane są okresowe badania neurologiczne dla osób genetycznie zagrożonych chorobami neurologicznymi. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego albo osobistego w gabinecie w Przygodzicach. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej gabinetu.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo Anvita oferuje kontrahentom szeroki zakres zabiegów z zastosowaniem laseroterapii. Proponujemy także szeroki zakres czynności związanych z medycyną estetyczną. Stosujemy nowoczesne urządzenia, co sprawia, że możemy zagwarantować każdemu kontrahentowi świetną klasę oferowanych usług. Indywidualnie doradzamy przy doborze najlepszych usług, dostosowanych do określonych przez klienta potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami przygotowanej przez nas propozycji, które zostały udostępnione na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Jesteśmy kliniką, która specjalizuje się w odbudowie i naprawie uśmiechów – zarówno na naturalnych zębach, jak i na implantach. Wiemy, że budowa pięknego i zdrowego uśmiechu jest jak budowa domu. Musimy zacząć od dobrych fundamentów, którymi są zdrowe i prawidłowo ustawione zęby. W Ident Centrum Stomatologii i Medycyny Estetycznej pamiętamy o Pacjentach, dlatego zawsze przed umówionym terminem dzwonimy aby potwierdzić wizytę. Bardzo dużą wagę przykładamy do bezpieczeństwa Pacjentów podczas wykonywanych zabiegów.
Kategoria:

Gabinet stomatologiczny w Gdańsku działa nieprzerwanie od 1989 roku. Prowadzi go lekarz stomatolog Eleonora Mroczkowska-Kuchta. Wykonywane są w nim zabiegi związane z profilaktyką stomatologiczną, leczeniem próchnicy oraz chorób przyzębia. Na miejscu w gabinecie znajduje się urządzenie do wykonywania punktowych zdjęć rentgenowskich, a także laser przydatny podczas zabiegów endodontycznych. Zajmujemy się nie tylko stomatologią dorosłych, ale także dziecięcą. Gwarantujemy naszym małym pacjentom bezstresową atmosferę i spokojne oswojenie się z gabinetem. Aby dowiedzieć się więcej, zajrzyj na stronę internetową.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl