Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21560
415
11
65048

ga-med.pl


 
Opis Przychodnia lekarska GA-MED w Ozorkowie swoją działalność rozpoczęła w 2010 r., oferując pacjentom szeroką gamę usług medycznych. W naszej jednostce skorzystają Państwo z konsultacji ponad 10 lekarzy specjalistów, internistów i pediatrów, a poza tym z obszernej diagnostyki laboratoryjnej i obrazowej, jaką świadczymy zarówno w ramach NFZ jak i prywatnie. Przychodnia realizuje także pełen zakres usług Medycyny Pracy, a pacjentów obsługujemy na podstawie posiadanych kart Lux Med oraz Medicover. Zapraszamy na naszą stronę, gdzie przedstawiamy szczegóły oferty i zachęcamy do kontaktu.

 

Słowa kluczowe dietetyk Ozorków   kardiolog Ozorków   poradnia kardiologiczna Ozorków   laryngolog Ozorków   pediatra Ozorków   medycyna pracy Ozorków   internista Ozorków
Url http://www.ga-med.pl
Kategorie Zdrowie Uroda > Medycyna
Data wpisu Jul 27, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Medycyna
Przychodnia lekarska GA-MED w Ozorkowie swoją działalność rozpoczęła w 2010 r., oferując pacjentom szeroką gamę usług medycznych. W naszej jednostce skorzystają Państwo z konsultacji ponad 10 lekarzy specjalistów, internistów i pediatrów, a poza tym z obszernej diagnostyki laboratoryjnej i obrazowej, jaką świadczymy zarówno w ramach NFZ jak i prywatnie. Przychodnia realizuje także pełen zakres usług Medycyny Pracy, a pacjentów obsługujemy na podstawie posiadanych kart Lux Med oraz Medicover. Zapraszamy na naszą stronę, gdzie przedstawiamy szczegóły oferty i zachęcamy do kontaktu.
Kategoria:

Jeśli chcesz mieć do czynienia z profesjonalnym chirurgiem plastykiem, który opowie Ci wszystko na temat operacji powiększenia biustu i który podejmie się wykonania tego zabiegu, to lepiej nie mogłaś trafić. Jesteśmy doświadczonym zespołem specjalistów, mamy za sobą wiele takich operacji i już z tego miejsca serdecznie zapraszamy Cię do naszej klinki. Na stronie internetowej znajdziesz dokładne dane kontaktowe oraz pełną ofertę.
Kategoria:

W Warszawie mieści się Centrum Stomatologii Rodzinnej Ferreus. wykonuje usługi z zakresu stomatologii dziecięcej i dorosłych, implantologii oraz protetyki. Zajmuje się także stomatologią estetyczną, czyli wszelkimi zabiegami, które prowadzą do poprawienia wyglądu zębów. W jej skład wchodzą takie zabiegi jak wybielanie zębów, nakładanie koron oraz licówek, a dodatkowo aparatów ortodontycznych w celu przesunięcia zębów w szczęce. Centrum Stomatologii Ferreus zatrudnia lekarzy dentystów, którzy zajmują się prewencją i wszystkimi etapami leczenia stomatologicznego, razem z leczeniem kanałowym. Żeby poznać szczegółowe informacje na temat oferty placówki, wejdź na witrynę.
Kategoria:

Gabinet neurologiczny w Przygodzicach to specjalistyczny gabinet lekarski, w jakim zaświadczane są usługi medyczne z zakresu neurologii. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu lekarza neurologa, jaki przyjmuje w gabinecie oraz współczesnym przyrządom medycznym, realne jest zdiagnozowanie padaczki, stwardnienia rozsianego, choroby Parkinsona, bólów głowy, zawrotów głowy oraz zaburzeń równowagi. Pacjenci gabinetu neurologicznego w Przygodzicach mają zapewnione badania neurologiczne, a również diagnostykę oraz leczenie zdiagnozowanych chorób. W gabinecie przeprowadzane są okresowe badania neurologiczne dla osób genetycznie zagrożonych chorobami neurologicznymi. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego albo osobistego w gabinecie w Przygodzicach. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej gabinetu.
Kategoria:

Specjalizacją lekarza medycyny Mikołaja Pernaka jest medycyna estetyczna i chirurgia kosmetyczna. Doktor ukończył Uniwersytet Medyczny w Poznaniu na specjalizacji chirurgicznej a nieustannie partycypuje w różnorodnego typu szkoleniach oraz kursach z interesującej go dyscypliny. Lek. Med. Mikołaj Pernak prowadzi w Gdańsku osobisty gabinet medycyny estetycznej oraz chirurgii kosmetycznej, oferuje szereg zabiegów - m.in. liposukcję i modelowanie sylwetki, podnoszenie piersi czy usuwanie znamion a także odkrywcze osocze bogatopłytkowe czy nieoperacyjny lifting twarzy z użyciem nici Silhouette. Po kompletną propozycję zapraszamy na stronę internetową.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl