Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
24691
415
0
65977

G.M.


 
Opis GM od 1992 roku oferuje w sprzedaży wysokiej jakości sprzęt plenerowy do szybkiego montażu: namioty handlowe, bankietowe
i ogrodowe, baldachimy ekspresowe, stragany, pawilony reklamowe, barierki zabezpieczające, estrady oraz tunele boiskowe.
Zapraszamy do galerii http://www.gm.katowice.pl
Zaletami produktu typu namiot expresowy GM oraz baldachim GM są:
możliwość bardzo szybkiego montażu i demontażu, wystarczy kilka minut dla dwóch osób,
konstrukcja jest jednoczęściowa, co eliminuje problem zgubienia pojedynczego elementu,
możliwość użytkowania na nierównym terenie dzięki regulacji wysokości stelaża
wysoka jakość oferowanego produktu,
możliwość zindywidualizowania i dostosowania namiotu do potrzeb Klienta, poprzez szeroki wybór wymiaru zadaszenia, kolorystyki, ilości ścian bocznych, okienek lub drzwi w ściankach bocznych.
Zastosowanie
handlowo-wystawowe: handel, targi, wystawy, promocje, eventy, dni otwarte,
ochrona miejsca pracy: ratownictwo, policja, wojsko, telekomunikacja, prace monterskie, remontowe czy kanalizacyjne, ogrodnictwo i rolnictwo,
rekreacyjne: turystyka i sport,
organizacja imprez: catering, manifestacje, koncerty, festyny, bankiety.

 

Słowa kluczowe baldachimy handlowe   namioty handlowe   Namioty szybkiego montażu   namioty rozciągane   Namioty GM   Namiot   namioty halowe   namioty expresowe   namioty ekspresowe   baldachim   baldachimy ogrodowe   namioty ogrodowe   baldachimy bankietowe   hale namiotowe   stois
Url http://www.gm.katowice.pl
Kategorie Firmy wg branż > Handel
Firmy wg branż > Wyposażenie sklepów
Data wpisu Jul 19, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Handel
Sprzedaż i serwis alkomatów oferuje sklep internetowy Alkolab Krzysztof Bogdanowicz z Gdańska. Nasze produkty stanowią podstawowe zaopatrzenie policji, SG, wojska czy sądownictwa. W ofercie znajdą Państwo szeroki wybór urządzeń, jak np.: alkomaty z drukarką i blokadą alkoholową, akcesoria do alkomatów oraz urządzenia do detekcji narkotyków. Ponadto proponujemy zakup detektorów czadu CO oraz analizatorów spalin samochodowych. Wykonujemy kalibrację większości sprzedawanych u nas urządzeń. Na wszystkie dajemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Zachęcamy do skorzystania z oferty!
Kategoria:

Liczarki Warszawa, Niszczarki - DAMAR. Oferujemy produkty najwyższej jakości:
liczarki, niszczarki, wagi oraz akcesoria do liczarek, niszczarek - Sprzedaż, serwis, wynajem. Zaufało nam już wiele osób - dołącz do nich.

Nasza firma istnieje juz kilkanaście lat na rynku - przez ten czas wypracowaliśmy sobie pozycje lidera w naszej branży.
Kategoria:

Odwiedź nasz sklep internetowy gravaco24.pl. jesteśmy firmą z dużym doświadczenie, w swoich asortymencie posiadamy narzędzia od renomowanych, sprawdzonych producentów. Sprzedajemy między innymi noże tokarskie, wiertła, śruby, klucze torx, mamy osprzęt maszynowy, elektronarzędzia i wiele innych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu. W razie pytań jesteśmy w stanie pomóc w doborze odpowiedniego rozwiązania.
Kategoria:

Firma ChinaExpert prowadzi działalność gospodarczą na terenie Chin już od 10 lat. Jesteśmy jedyną firmą na rynku w Polsce z wieloletnim doświadczeniem sprowadzając towary z Chin, oraz prowadząc biznes z Chinami. Na terenie Państwa Środka mamy dwa biura, w Hong Kongu i Cantonie. Jako jedyna firma w Polsce zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę w kontaktach biznesowych na terenie Chin.
Kategoria:

Doskonałej jakości rozwiązania kiedy potrzebny jest producent zabawki edukacyjne, pomoce dydaktyczne? Jeżeli interesuje was specjalista taki jak FORMAT Gdynia, Rumia to macie sto procent pewności, że dostarczone zabawki edukacyjne spełnią swoją rolę. Zachęcamy zatem do działania, polecamy zatem wybieranie wszystkiego co przygotowaliśmy jako producent zabawki edukacyjne
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl