Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21223
415
31
65005

fundacjafortis.pl


 
Opis Zdrowie Przedsiębiorcy - konsultacje lekarskie i zalecenia żywieniowe, które poprawią funkcjonowanie Twojego organizmu, opieka medyczna, dzięki której zwiększysz efektywność w każdej dziedzinie życia, a ponadto kampania prospołeczna na rzecz osób dotkniętych chorobą zawodową to tylko niektóre elementy oferty, jaką posiada FUNDACJA FORTIS w Katowicach. Zapraszamy handlowców, inwestorów oraz właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw. Oferujemy szkolenia i doradztwo z zakresu zarządzania i marketingu i efektywnej komunikacji sprzedażowej, a także wdrażamy nowe systemy. Zapraszamy!

 

Słowa kluczowe agencja reklamy   Baza Usług Rozwojowych   certyfikacja Systemów zarządzania   doradztwo biznesowe   doradztwo dla firm   doradztwo finansowe   Energetix   foto relacja   LavyLites   Lean Maufacturing
Url http://https://fundacjafortis.pl
Kategorie Biznes Ekonomia
Biznes Ekonomia > Consulting
Data wpisu Sep 14, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia
Hurtownia tekstyliów Pahaz,zapraszamy codziennie od poniedziałku do piątku od 8-16,oraz w soboty od 8-12.Hurtownia tekstyliów Pahaz,zapraszamy codziennie od poniedziałku do piątku od 8-16,oraz w soboty od 8-12.Hurtownia tekstyliów Pahaz,zapraszamy codziennie od poniedziałku do piątku od 8-16,oraz w soboty od 8-12.Hurtownia tekstyliów Pahaz,zapraszamy codziennie od poniedziałku do piątku od 8-16,oraz w soboty od 8-12.
Kategoria:

Ogólnopolski serwis informacyjny dla przedsiębiorców i księgowych rozliczających podatki w formie Jednolitego Pliku Kontrolnego bezpośrednio przesyłając go do odpowiednich Urzędów Skarbowych. JPK jest nowym obowiązkiem, który od 1 stycznia 2018 roku objął także mikroprzedsiębiorców. Obsługa Jednolitych Plików Kontrolnych wymaga prowadzenia elektronicznej ewidencji transakcji. Do tego celu Ministerstwo Finansów oferuje program e-mikrofirma. Na stronach serwisu prowadzimy krok po korku instruktaż jak wysyłać JPK, jak utworzyć Profil Zaufany, jak podpisać plik JPK podpisem ePUAP. Staramy się ponadto prezentować aktualności z dziedziny finansów i księgowości. Zapraszamy zespój serwisu JPK-VAT.
Kategoria:

Na stronie komercyjne-nieruchomosci.eu znaleźć można oferty nieruchomości na wynajem z okolic Wrocławia jak i samego miasta. Są to przede wszystkim tak zwane nieruchomości komercyjne, czyli obiekty produkcyjne i przemysłowe: hale i magazyny wraz z powierzchniami biurowymi do zagospodarowania. Poza ofertami na stronie znajdują się artykuły dotyczące wynajmu i pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.
Kategoria:

W imieniu naszego klienta -sieci domow opieki z Wielkiej Brytanii
poszukujemy kandydatów dla pracy na stanowisko CARE Assistant
Obowiązki - Opieka nad osobami starszymi przebywającymi w domu opieki.
Pomoc w codziennych czynnościach.
Pomoc podopiecznym w zachowaniu higieny osobistej, pomoc w karmieniu,
spędzanie czasu z podopiecznym

Wymagania: komunikatywna znajomość języka angielskiego ,doświadczenie w
opiece nad osobami starszymi .

Oferujemy : wynagrodzenie 6-8 funtów/godzine ( w zależności od
doświadczenia ), pracę w stabilnej firmie .
Praca od zaraz .
Prosimy o przesłanie cv ze zdjęciem w jezyku polskim lub angielskim .
Zaufaj doświadczeniu !
Nasza firma ma 10 lat doświadczenia w pośrednictwie pracy !!!

Katarzyna-szyszko@gawo.pl
rekrutacja@gawo.pl
tel. 601628907
Kategoria:

W czasach kryzysu gospodarczego i braku stabilizacji międzynarodowej, przychodzi czas na zabezpieczenie swoich oszczędności. Dla tych, których nurtują pytania w dziedzinie finansowej, przygotowaliśmy innowacyjny serwis, który za pośrednictwem tv dostarcza najważniejsze informacje. Tylko u nas, w jednym miejscu dowiesz się jak zabezpieczyć konto bankowe i z nami poznasz swoje prawa konsumenta. Odwiedź nas i zwiększ swoje kompetencje.K14LHFHZ
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl