Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22234
415
25
65310

fundacjafortis.pl


 
Opis Zdrowie Przedsiębiorcy - konsultacje lekarskie i zalecenia żywieniowe, które poprawią funkcjonowanie Twojego organizmu, opieka medyczna, dzięki której zwiększysz efektywność w każdej dziedzinie życia, a ponadto kampania prospołeczna na rzecz osób dotkniętych chorobą zawodową to tylko niektóre elementy oferty, jaką posiada FUNDACJA FORTIS w Katowicach. Zapraszamy handlowców, inwestorów oraz właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw. Oferujemy szkolenia i doradztwo z zakresu zarządzania i marketingu i efektywnej komunikacji sprzedażowej, a także wdrażamy nowe systemy. Zapraszamy!

 

Słowa kluczowe agencja reklamy   Baza Usług Rozwojowych   certyfikacja Systemów zarządzania   doradztwo biznesowe   doradztwo dla firm   doradztwo finansowe   Energetix   foto relacja   LavyLites   Lean Maufacturing
Url http://https://fundacjafortis.pl
Kategorie Biznes Ekonomia
Biznes Ekonomia > Consulting
Data wpisu Sep 14, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia
Biuro nieruchomości - Kwatera Rzeszów to kompetentna firma zajmująca się kompleksowąobsługą nieruchomości. W ofercie agencji znajduje się kilkaset aktualnych ogłoszeń m.in.: sprzedaż mieszkań Podkarpacie, wynajem domów Podkarpacie. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę www.
Kategoria:

Adwans Nieruchomości to profesjonalna i kompleksowa obsługa klientów w zakresie pośrednictwa nieruchomościami. Posiadamy obszerną bazę ofert (ok.40tys.) dzięki zrzeszeniu w systemie wymiany ofert (SWO). Polecamy sprzedaż lokali mieszkalnych, użytkowych, domów i działek budowlanych oraz rolnych. Pośredniczymi w wynajmie mieszkan i lokali komercyjnych. Biuro Adwans jest członkiem ZSPON oraz Północnej Izby Gospodarczej. W ramach pośrednictwa oferujemy pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. Zapraszamy do współpracy zarówno klientów indywidualnych jak i firmy.
Kategoria:

Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu Akademię Zdrowej Racicy, powstałą dzięki firmie De Heus Sp. z o.o. Naszą specjalizacją jest prowadzenie szkoleń dotyczących chorób racic u krów. Często choroby racic u krów mlecznych mogą wytwarzać obniżenie wydajności w dawaniu mleka lub pogorszenie rozrodu bydła. Aby uniknąć takich sytuacji zapraszamy na cykl szkoleń, jakie odbywają się w terenie. Do pokazu wybieramy krowy, jakie są niemal zdrowe, ale również takie, u których problem kulawizny jest bardzo zaawansowany. Zapisów można dokonać telefonicznie, mailowo albo osobiście. Pełna oferta oraz więcej wiadomości zamieszczonych jest na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Przedstawiamy Państwu Kancelarię Adwokacką Leszek Kudrycki z Białegostoku. Nasze usługi skierowane są dla osób indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych. Aktywność Kancelarii w głównej mierze jest ukierunkowana na zagwarantowaniu zgłaszającym się użytkownikom kompetentnej pomocy prawnej. Proponujemy porady prawne, analizy umów oraz dokumentów, sporządzanie opinii prawnych i inne. Oferujemy przy tym obszerne doradztwo i kompleksową obsługę prawną w zakresie: prawa cywilnego w tym między innymi prawa rodzinnego oraz działania spadkowego, prawa pracy, prawa administracyjnego, postępowania w sprawach o wykroczenia i innych dziedzin prawa. Więcej wiadomości na stronie internetowej.
Kategoria:

Specjalna wyszukiwarka ofert kredytów internetowych pozwoli każdemu na znalezienie tylko dobrych i rzetelnych ofert. Wiadomo, że w sieci znaleźć można mnóstwo śmieci, nie warto jednak nabierać się na niekorzystne warunki ofert pożyczek online. Wyszukiwarka pomoże nam wyselekcjonować te najlepsze, które posiadają dobre, sprawdzone opinie. Osoby zainteresowane skorzystać mogą również ze specjalnego forum kredytowego, które zostało stworzone dokładnie na potrzeby osób, które potrzebują dowiedzieć się więcej na temat kredytów online.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl