Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
92
64952

FujiJama - cyfrowe laboratorium fotograficzne


 
Opis Zamawianie zdjęć przez internet, łatwa w obsłudze aplikacja e-jama, cyfrowe laboratorium fotograficzne, zdjęcia z nośników cyfrowych, płyt, kart pamięci, telefonów, pamięci USB, negatywów, slajdów; Twoje niezapomniane wspomnienia utrwalone na papierze fotograficznym, zdjęcia do dokumentów, retusz starych fotografii, reprodukcje, skanowanie. Plenerowe sesje ślubne.

 

Słowa kluczowe zdjęcia cyfrowe   fotolab   fuji   kraków   internet   odbitki   laboratorium fotograficzne   foto   cyfra   frontier   fujijama   cyfrowych   aparatów   zdjęcia   odbitki   fotografia
Url http://www.fujijama.pl
Kategorie Kultura Sztuka > Fotografia
Firmy wg branż > Zdjęcia Ślubne
Kultura Sztuka > Galerie
Data wpisu Jan 22, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 4.67 (max. 5)
Ilość ocen: 3

Jak głosujesz ?


Średnia ocen: 4.00 4.00 (max. 5)
Ilość komentarzy: 1

Komentarz napisał Zenobiusz (data: 14-Jan-2011)
Tytuł: Zdjęcia przez internet
Komentarz: Zdjęcia cyfrowe można tam zamówić przy pomocy prostej w obsłudze aplikacji e-jama. Wywołują też negatywy i robią z nich powiększenia. Jakość ok a i terminy krótkie (można negocjować)
Ranking:

Inne wpisy w kategorii: Kultura Sztuka > Fotografia
Fotografia ślubna jest naszą pasją. Traktujemy ją jako sztukę pisaną przez duże ”S”, a nie jedynie jako rzemiosło.Tworzona przez nas Fotografia Ślubna stanowi wyraz tego co najpiękniejsze w dniu zawarcia związku małżeńskiego. Chcemy, aby wraz z upływem czasu nasze fotografie, podobnie jak obrączki, nieustannie wzbudzały emocje.
Kategoria:

Zapraszamy na stronę fotografa Piotra Krawca, pochodzącego z Cewic, położonych koło Lęborka, w województwie pomorskim. Fotograf proponuje kompleksową, pełną obsługę wesel i ślubów. Każde ze zleceń wykonane jest dokładnie oraz terminowo. Dopracowuje każdy detal i stara się uchwycić najważniejsze emocje. Nagrania dostępne są w wersji standard lub w formie rozszerzonej i wykonane są z wielką dbałością o szczegóły. Fotograf wykorzystuje legalne oprogramowanie i dobrej klasy sprzęt fotograficzny, w tym: lustrzankę pełno klatkowej, jasnej, stało ogniskowej, a także kamerę, nagrywają w technologii w HD. Efektem pracy fotografa jest przygotowywanie około 700-1000 zdjęć, dostępnych do odtworzenia na nośnikach DVD i albumów tradycyjnych oraz fotoalbumów. Dowiedz się więcej odwiedzając stronę internetową fotografa.
Kategoria:

Serdecznie zapraszam do odwiedzin mojej strony mariuszlapka.pl – Zajmuje się fotografią, od dłuższego czasu interesuje się tą branżą i wykonuję różnotematyczne fotografie. Zakres moich działań to: fotografia ślubna, fotografia nażeczeńska, fotografia ciążowa, fotografia portretowa oraz inne. Nie boje się żadnych zleceń – masz pytanie pisz. Wykonuje również sesje indywidualne dla modelek oraz portfolia w tym także komercyjne zlecenia od firm. Zapewniam, iż końcowe efekty mojej pracy będą bardzo zadowalające – bardzo przykładam się do swojej pracy i zawsze staram się uzyskać jak najlepsze efekty końcowe. Gorąco zapraszam.
Kategoria:

Krzysztof Pyzik to wielce utalentowany fotograf, który zawsze robi co w jego mocy, aby korzystający z jego usług byli usatysfakcjonowani, polecali jego własnym znajomym. Głównie trudni się on fotografią ślubną, zatem jeżeli ktoś za pewien czas bierze na terenie Małopolski ślub, bez cienia wątpliwości powinien co najmniej na sekundę rzucić okiem na akurat jego portfolio - wszystko pod adresem fotopyzik.pl. Warto dodać, że fotograf prowadzi bloga na którym od czasu do czasu umieszcza fotografie ze ślubów i przyjęć weselnych, lecz także swoje myśli.
Kategoria:

Internetowy Dziennik o Fotografii i Wideo www.SwiatObrazu.pl jest najstarszym i najczęściej odwiedzanym serwisem informacyjnym poświęconym fotografii i wideo. Zróżnicowana zawartość serwisu czyni go cennym źródłem informacji w dziedzinie multimediów dla użytkowników zaawansowanych i początkujących.
www.SwiatObrazu.pl dostarcza każdego dnia najświeższe informacje: aktualności, testy, poradniki, wywiady, felietony. Jest organizatorem konkursów oraz warsztatów fotograficznych i wideo.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl