Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21560
415
9
65048

FujiJama - cyfrowe laboratorium fotograficzne


 
Opis Zamawianie zdjęć przez internet, łatwa w obsłudze aplikacja e-jama, cyfrowe laboratorium fotograficzne, zdjęcia z nośników cyfrowych, płyt, kart pamięci, telefonów, pamięci USB, negatywów, slajdów; Twoje niezapomniane wspomnienia utrwalone na papierze fotograficznym, zdjęcia do dokumentów, retusz starych fotografii, reprodukcje, skanowanie. Plenerowe sesje ślubne.

 

Słowa kluczowe zdjęcia cyfrowe   fotolab   fuji   kraków   internet   odbitki   laboratorium fotograficzne   foto   cyfra   frontier   fujijama   cyfrowych   aparatów   zdjęcia   odbitki   fotografia
Url http://www.fujijama.pl
Kategorie Kultura Sztuka > Fotografia
Firmy wg branż > Zdjęcia Ślubne
Kultura Sztuka > Galerie
Data wpisu Jan 22, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 4.67 (max. 5)
Ilość ocen: 3

Jak głosujesz ?


Średnia ocen: 4.00 4.00 (max. 5)
Ilość komentarzy: 1

Komentarz napisał Zenobiusz (data: 14-Jan-2011)
Tytuł: Zdjęcia przez internet
Komentarz: Zdjęcia cyfrowe można tam zamówić przy pomocy prostej w obsłudze aplikacji e-jama. Wywołują też negatywy i robią z nich powiększenia. Jakość ok a i terminy krótkie (można negocjować)
Ranking:

Inne wpisy w kategorii: Kultura Sztuka > Fotografia
Będzie dla mnie niewypowiedzianą radością udać się jako fotograf ślubny w kolejną podróż do miejsca, które wybierzecie na organizację Waszego Święta.

Reportaż ślubny to fotograficznie opowiedziana historia wydarzeń Waszego Święta. Tworzą ją zdjęcia z przygotowań, ceremonii zaślubin oraz przyjęcia weselnego.

Dołożę wszelkich starań tak, abyście wertując karty albumu fotograficznego po wielu latach, mogli ze łzą wzruszenia powracać myślami do wydarzeń Waszego Święta.
Kategoria:

Zaglądając na witrynę produktownia.pl klienci będą mieli możliwość skorzystania z naprawdę wartej uwagi oferty łódzkiego studio fotograficznego. Studio proponuje zainteresowanym wykonanie perfekcyjnych zdjęć przedmiotów produktów na przykład w sklepach internetowych czy też na aukcjach w portalach aukcyjnych. Firma ma kilkuletnie doświadczenie w branży, wyspecjalizowało się także chociażby w fotografowaniu jedzenia bądź ubrań. Na stronie internetowej firmy opublikowany został szczegółowy cennik, w którym opisane zostały ponadto usługi zdjęciowe na potrzeby reklamy. Wypada więc pomyśleć nad wykorzystaniem oferty studio.
Kategoria:

Mam nadzieję, że poznając mnie, odkryjecie dla siebie piękno czystej fotografii emocjonalnej.

Mam na imię Piotr: jestem fotografikiem, od lat zapalonym miłośnikiem tej gałęzi sztuki, uczniem swojego Mistrza, wykładowcy ASP, Jacka Kulma; wierzę, że fotografia emocjonalna i cechująca się czystym kadrem, może przypomnieć Wam przeżycia i uczucia z tamtych chwil. Nawet po wielu latach, gdy część wspomnień przykryje już mgła czasu. Mam nadzieję, że właśnie wtedy, w tej mgle, Wasze radosne twarze będą błyszczeć najjaśniej. Na fotografiach, które powstały w tej właśnie filozofii.

Pracownia fotografii ślubnej i rekamowej w Poznaniu oferuje zdjęcia ślubne (wesele, plener, kościół) oraz zdjęcia reklamowe (moda, biżuteria, do sklepów internetowych)
Kategoria:

Przygotowanie odpowiedniej jakości zdjęć zarówno ze ślubu jak i w przypadku zlecenia na fotografię dziecięcą wymaga odpowiedniej znajomości tematu. Dlatego takie zadania należy powierzać profesjonalistom takim jak choćby Gotner. Zatem kiedy liczycie na wszystko co najlepsze i do tego w niezwykle konkurencyjnych cenach to nie macie wyjścia, wybierajcie pomoce przygotowane przez fotografa Gotner
Kategoria:

Organizacja fotografgorzow.pl oferuje pełen wybór usług związanych z oprawą zdjęciową oraz filmową każdego ślubu. Proponujemy również sesje narzeczeńskie, weselne oraz inne. Wybór naszego studia da Państwu gwarancję otrzymania najpiękniejszej pamiątki z uroczystości. Do użytku naszych ludzi jest najlepszej klasy sprzęt foto i wideo, który zapewnia doskonałą jakość i odpowiednią rozdzielczość zarówno wykonywanych zdjęća także rejestrowanych ujęć wideo. Zapraszamy do zapoznania się z udostępnioną kolekcją zdjęć ukazującą niektóre realizacje naszego studia.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl