Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
24645
415
2
65949

frankowskicoating.com.pl dystrybutor


 
Opis W Rusocinie w województwie pomorskim swoją siedzibę ma firma Frankowski Coating. Od wielu lat zajmujemy się dystrybucją wysokiej jakości, certyfikowanych farb przemysłowych oraz sprzętu malarskiego. Dysponujemy dużym wyborem farb epoksydowych, poliuretanowych, proszkowych, okrętowych, ognioochronnych a także kabin lakierniczych i innych akcesoriów. Zaufało nam już wielu odbiorców z całego kraju, a fachowy personel i szeroka gama produktów to gwarancja zadowolenia i sympatycznej współpracy na lata. Więcej informacji na temat oferty i dane kontaktowe znaleźć można na stronie internetowej.

 

Słowa kluczowe dystrybutor farb przemysłowych   farby epoksydowe   farby poliuretanowe   farby proszkowe   farby przemysłowe   kabiny lakiernicze   lakiery do metalu   farby do maszyn rolniczych   farby do pojazdów użytkowych   farby ogniochronne   farby okrętowe   farby do zabezpieczenia og
Url http://www.frankowskicoating.com.pl
Kategorie Budownictwo > Usługi budowlane
Data wpisu Jan 14, 2021
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Usługi budowlane
Geopil jest firmą geodezyjną, która specjalizuję się usługach: mapki do celów projektowych, wytyczenia, inwentaryzacje powykonawcze budynków i sieci uzbrojenia terenu, podziały i rozgraniczenia, obsługa geodezyjna inwestycji, oraz pozostałe prace związane z geodezją.Uczestniczymy w kursach, warsztatach - wciąż podnosząc kwalifikacje personelu. Stawiamy na wykorzystywanie nowych technologii pomiarowych co gwarantuje wykonanie usług na najwyższym poziomie.
Kategoria:

Budownictwo Ekologiczne - firma Trefll specjalizuje się w budownictwie ekologicznym z wykorzystaniem takich materiałów jak: glina,płytki kamienne,drewno,cotto i wiele innych. Na rynku znajdujemy się od 1994 roku i zdobyliśmy uznanie w europie zachodniej.Zapraszamy!
Kategoria:

W Olsztynie mieści się siedziba Instytutu Promowania Świadomości w Rodzinie RECOGNITION Iwona Woźniak. Świadczymy kompleksową pomoc dzieciom dotkniętym chorobą a także ich rodzinom. Pracują u nas specjaliści wielu dziedzin medycyny, a oprócz tego terapii niekonwencjonalnej. Można tu uzyskać pomoc psychologa, kardiologa, pediatry, rehabilitacji, fizjoterapii czy też innych. Organizowane są oprócz tego spotkania i szkolenia dla rodziców, kółka zainteresowań dla dzieci czy też imprezy okolicznościowe. Aby dowiedzieć się więcej lub skontaktować, wystarczy wejść na stronę internetową.
Kategoria:

Szukasz w Gdyni doświadczonego zakładu mechaniki pojazdowej? Skontaktuj się z Warsztatem Samochodowym Tand w Gdyni. Specjalizujemy się w naprawie i serwisie francuskich samochodów osobowych i dostawczych - Renault, Peugeot, Citroen. Oferujemy dodatkowo serwis samochodów innych marek i gwarantujemy samochód zastępczy na czas naprawy. Obok usług naprawy i serwisowania, prowadzimy sklep motoryzacyjny z szeroką ofertą części zamiennych, które pochodzą bezpośrednio od producentów ewentualnie najlepszych hurtowników w kraju. Zapraszamy do współpracy - gwarantujemy szybkie terminy realizacji zamówień oraz napraw.
Kategoria:

W Łodzi mieści się siedziba firmy Jomag, która od wielu lat zajmuje się hurtową sprzedażą wyrobów cukierniczych. W asortymencie firmy znaleźć można wysokiej jakości, smaczne i przyrządzone ze świeżych składników produkty takie jak ciastka, cukierki i ciasta. Przedsiębiorstwo poleca wafelki, markizy, rurki, wafle, bezy, ciasteczka z nadzieniem, cukierki czekoladowe lub owocowe a oprócz tego szeroki wybór ciast ze świeżymi owocami lub apetyczną polewą. Firma oferuje atrakcyjne ceny, sympatyczną obsługę i szeroki wybór produktów. Po więcej wiadomości na temat oferty wystarczy wejść na stronę internetową.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl