Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22532
415
4
65456

Fotomodelki


 
Opis Serwis, który posiada bardzo duży bank twarzy. Tworzą tutaj swoje profile zarówno modelki, fotomodelki oraz hostessy jak i grupa ludzi zajmujących się tworzeniem ich odpowiedniego wizerunku. Są to zarówno styliści, wizażyści czy też fryzjerzy jak i graficy czy fotografowie. Ogółem wszyscy, dla których estetyka jest sztuką, a sztuka estetyką. Na tej stronie każda kobieta oraz mężczyzna mogą umieścić swój profil wraz z portfolio, który będzie dostępny dla wszystkich odwiedzających stronę. Jest to zatem doskonałe narzędzie do promocji osób mających coś do zaproponowania dla modelingu czy też fotomodelingu. Zainteresowani z kolei właściwymi twarzami do przykładowo wybranych kampanii reklamowych mogą spokojnie przeglądnąć wszystkie dostępne zdjęcia i wybrać tą jedyną właściwą twarz. Na stronie jest również dostępne forum dla zarejestrowanych użytkowników, na którym można z bliska przyjrzeć się poszczególnym osobom.

 

Słowa kluczowe hostessy   portfolio   modele   modelki   fotomodelki
Url http://www.modelki.pl/fotomodelki/
Kategorie Marketing Reklama > Agencje reklamowe
Internet > Portale
Zdrowie Uroda > Kobiety
Data wpisu Jan 15, 2011
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Marketing Reklama > Agencje reklamowe
Precyzja wykonania i przystępne ceny. Tak w prosty sposób można scharakteryzować nasze naklejki. Jesteśmy sprawdzonym zespołem pracowników, mamy spore doświadczenie i udało nam się zrealizować już niejedno nietypowe zlecenie. Jeżeli chciałbyś zobaczyć jak działamy, lub jeśli interesuje Cię to jak zamówić nasze naklejki, to wszystkie niezbędne informacje znajdziesz na naszej stronie internetowej. Śmiało korzystaj z naszego kreatora i dobrze się baw podczas projektowania.
Kategoria:

Tabliczki opisowe,tabliczki znamionowe, 0 601 747 565
Atrakcyjne ceny i krótkie terminy
funkcyjne. Tabliczki grawerowane.
Grawerowane opisów, tabliczki znamionowe, etykiety, szyldy, szyldziki, oznaczniki, Tabliczki opisowe samoprzylepne, Tabliczki grawerowane, Tabliczki opisowe, samoprzylepne, Tabliczki grawerowane, Tabliczki opisowe
Kategoria:

Zorx Lesznowola Warszawa - kompleksowe instalacje reklamowe indoor i outdoor. Specjalizacja to montaż reklam, monitory reklamowe, aplikacja folii, instalacje systemy DS (digital signage). Montaż TV, rebranding obiektów, POS i inne usługi. W ofercie też oklejanie witryn folią i kasetony podświetlane. Zobacz więcej na stronie - kliknij i sprawdź co polecamy. Zapraszamy - identyfikacja wizualna, reklama outdoor i indoor, woj. mazowieckie.
Kategoria:

Digital Web to agencja reklamowa, prężnie działająca na rynku od przeszło pięciu lat. Głównymi usługami które świadczy jest pozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach internetowych oraz tworzenie i prowadzenie kampanii reklamowych w Google AdWords. Dodatkowo firma przeprowadza rozbudowane i szczegółowe audyty SEO serwisów internetowych swoich klientów, które m.in. pomagają dostosować stronę klienta do potrzeb jakie niesie za sobą usługa pozycjonowania.
Kategoria:

Prowadzisz firmę reklamową? Otrzymałeś zadanie i musisz zamówić tablice reklamowe? Po to istniejemy. Wejdź na naszą stronę i zobacz jak szeroki wachlarz nadruków możemy Tobie zaoferować. W wypadku zwykłych reklam do sklepów proponujemy nadruk na płytach PVC metodą druku UV. Jest to bardzo szybka i efektywna metoda nadruków, dzięki jej użyciu istnieje możliwość drukowania na materiałach gdzie zawodzą inne metody tradycyjnego wykonywania nadruków. Zapoznaj się z naszą ofertą na stronie internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl