Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
23000
415
35
65580

Fotografie makro zdjęcia natury, galeria zdjęć, Bielsko


 
Opis W Galerii zdjęć znajdują się tematyczne galerie m.in duży zbiór zdjęć Bielska www.fotokus.com/bielsko_-_biala__zdjecia.html , wykonywanych przez fotografa z Bielska, są również zdjęcia wiewiórek, krajobrazy Beskidów

 

Słowa kluczowe zdjęcia   fotografia   galeria zdjęć   fototapety   fotografie zimowe   ciekawe zdjęcia   fotografie ludzi   zdjęcia makro   fotografie sportowe   zdjęcia architektury   fotografie reklamowe   Żywiec zdjęcia   krajobrazy   zdjęcia zwierząt   zdjęcia na bloga   fotografi
Url http://www.fotokus.com
Kategorie Kultura Sztuka > Fotografia
Kultura Sztuka > Galerie
Data wpisu Jan 4, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Kultura Sztuka > Fotografia
Adam Trzcionka to profesjonalny fotograf, na co dzień mieszkający i pracujący w Krakowie. Większą część jego aktywności stanowi robienie zdjęć ze ślubów, wesel czy sesji plenerowych, jednakże nie odmawia on również w przypadku zamówień na usługi fotograficzne także z innych imprez okolicznościowych. Swoim doświadczeniem Adam Trzcionka pragnie dzielić się z mniej obeznanymi w sztuce robienia zdjęć, w związku z tym jest on organizatorem i realizatorem licznych kursów dla młodych fotografów. Jeśli chcesz skorzystać z usług fotografa Adama Trzcionki albo zapisać się na jego kurs, koniecznie odwiedź stronę adamtrzcionka.pl. Poza podstawowymi informacjami o artyście, znaleźć tam można również przykładowe zdjęcia jego autorstwa, formularz kontaktowy oraz informacje o aktualnie prowadzonych kursach. Zapraszam!
Kategoria:

Marcel Zaborski zawodowo zajmuje się fotografowaniem różnego rodzaju wydarzeń. Działa pod nazwą Fotosekunda. Styl fotografa cechuje przede wszystkim kreatywność. Główny obszar działalności to Warszawa, ale także Radom i okolice czy też Kraków. Zachęcamy Państwa do obserwowania publikowanego na stronie internetowej blogu, który zawiera fotografie ślubne, sesje zdjęciowe, fotografie uwieczniające chwile tuż po narodzinach czy też pierwsze dziecięce lata a także przykładowe akty. Polecam Państwu również możliwość zamówienia sesji zdjęciowej przeznaczonej na prezent.
Kategoria:

Zamawianie zdjęć przez internet, łatwa w obsłudze aplikacja e-jama, cyfrowe laboratorium fotograficzne, zdjęcia z nośników cyfrowych, płyt, kart pamięci, telefonów, pamięci USB, negatywów, slajdów; Twoje niezapomniane wspomnienia utrwalone na papierze fotograficznym, zdjęcia do dokumentów, retusz starych fotografii, reprodukcje, skanowanie. Plenerowe sesje ślubne.
Kategoria:

Fotografia ślubna i okolicznościowa na terenie Krakowa i małopolski.Zdjęcia w formie tradyyjnej lub fotoksiążki.Dojazd w promieniu 50km od Krakowa gratis.
Najważniejsze w życiu chwile uwiecznione na niebanalnych fotografiach.najiższe ceny w mieście-taniej nie znajdziesz!!
Kategoria:

Agencja Fotograficzna Focusing. pl to zespół profesjonalnych fotografów połączonych pasją uchwycenia tego co ulotne, znaczące i ważne. Lata doświadczeń, twórcze podejście i pełne zaangażowanie pozwala na ciekawą realizację różnych projektów. Przedstawiamy ofertę na stworzenie profesjonalnej relacji fotograficznej z uroczystości ślubnej. Wykonujemy plener fotograficzny oraz reportaż z przygotowań ślubu i imprezy weselnej. Wszystko zebrane w ciekawym klimacie w oparciu o różne techniki fotograficzne ( zdjęcia ślubne czarno-białe, sepia ).
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl