Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20077
415
5
64743

Fotografia Ślubna Legnica


 
Opis Artystyczna fotografia ślubna, reportaże, sesje plenerowe i studyjne, projesjonalne studio fotograficzne, fotoksiążki Działamy na terenie Dolny Śląsk głównie Wrocław, Legnica, Lubin, Głogów, Lubin, Jawor

Czym dla nas jest fotografia?
Jest pewnym sposobem widzenia rozpędzonego świata, pozwalającym uchwycić chwile, utrwalić je i zatrzymać na lata. Czasem pomaga odzwierciedlić rzeczywistość, niekiedy ją zmieniać bądź kreować od nowa.

Zajmujemy się fotografią w wielu aspektach.
Zaczynając od imprez sportowych, poprzez fotorelacjonowanie wydarzeń kulturalnych z życia Krakowa, czy zleceń zdjęć na potrzeby katalogów produktów, aż do pokazów mody i sesji zdjęciowych.

Jednak fotografia ślubna jest tą wyjątkową.
Zawsze towarzyszą jej szczególne emocje, nie tylko tych dwóch najważniejszych osób, ale także ich rodzin i przyjaciół. Tego dnia wesołość wynikająca z ich szczęścia miesza się z powaga podjętych zobowiązań i przysięgi, która wiąże ich losy na zawsze.

 

Słowa kluczowe fotografia ślubna   legnica   lubin   wrocław   jawor   fotograf na ślub   fotografia studyjna   reportaże   sesje plenerowe   sesje w studiu
Url http://www.fotografia.centrumslubow.pl
Kategorie Kultura Sztuka > Fotografia
Kraje Miasta Regiony > Dolnośląskie > Legnica
Kraje Miasta Regiony > Dolnośląskie
Data wpisu Sep 11, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Kultura Sztuka > Fotografia
Zapraszamy na stronę fotografa Piotra Krawca, pochodzącego z Cewic, położonych koło Lęborka, w województwie pomorskim. Fotograf proponuje kompleksową, pełną obsługę wesel i ślubów. Każde ze zleceń wykonane jest dokładnie oraz terminowo. Dopracowuje każdy detal i stara się uchwycić najważniejsze emocje. Nagrania dostępne są w wersji standard lub w formie rozszerzonej i wykonane są z wielką dbałością o szczegóły. Fotograf wykorzystuje legalne oprogramowanie i dobrej klasy sprzęt fotograficzny, w tym: lustrzankę pełno klatkowej, jasnej, stało ogniskowej, a także kamerę, nagrywają w technologii w HD. Efektem pracy fotografa jest przygotowywanie około 700-1000 zdjęć, dostępnych do odtworzenia na nośnikach DVD i albumów tradycyjnych oraz fotoalbumów. Dowiedz się więcej odwiedzając stronę internetową fotografa.
Kategoria:

Pracownia Fotografii Kreacyjnej Studio Migafka

Kreatywnie obrazujemy (nie) rzeczywistość

Organizacja i realizacja sesji fotograficznych na potrzeby mody, reklamy produktu, kreacji wizerunku, fotografii architektury...
Full profesjonalna fotografia w oryginalnym i niebanalnym podaniu.
Zapraszamy do współpracy firmy oraz osoby prywatne!

REALIZUJEMY:

•sesje zdjęciowe mające na celu kreowanie wizerunku aktorów, muzyków, ludzi świata mediów i biznesu;
•sesje zdjęciowe na potrzeby reklamy;
•zdjęcia związane z modą / portfolia dla modelek /modeli;
•zdjęcia architektury i wnętrz / specjalna oferta dla deweloperów;
•reportaże i dokumenty z wszelkiego rodzaju imprez, wydarzeń, festiwali;
•zdjęcia rodzinne, społecznościowe / fotografia pamiątkowa, okolicznościowa
Kategoria:

Strona jest podzieloną tematycznie jak i ze względu na używany sprzęt foto, technikę galerią prac fotograficznych oraz malarskich autora. Barwna fotografia cyfrowa jak i tradycyjna czarno-biała, w sepii, przedstawiająca głównie portrety modelek, tajemnicze mroczne wnętrza ruin, pejzaż miejski, lalki oraz ujęcia makro.
Kategoria:

Zdjęcia są jak bursztyn, przechowują dla nas przeszłość...

Są to moje subiektywnie najładniejsze zdjęcia które mogę wystawić na widok publiczny. Niektórzy piszą wiersze do szuflady, ja fotografuję dla siebie. Jest to dla mnie relaks, rozrywka. Zapraszam do oglądania.
Kategoria:

Strefa foto to internetowe laboratorium fotograficzne. Polecamy wywoływanie zdjęć cyfrowych. Dostępne są odbitki o różnych formatach. W ofercie posiadamy fotogadżety, fotoksiążki, fotoksiążki ekskluzywne, fotospinki, powiększenia wielkoformatowe, panoramy, kubki ze zdjęciem, koszulki.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl