Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20405
415
5
64903


 
Opis Foto Ars jest firmą trudniącą się fotografowaniem. Fotografowie pracujący w przedsiębiorstwie mają adekwatne wykształcenie, ukończyli bowiem fotografię na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Obecną ofertę przedsiębiorstwo kieruje do wszystkich klientów, którzy cenią w szczególności jakość wykonania w sprzyjającej cenie. W usłudze znajduje się fotografia z okazji ślubów, na potrzeby reklam, czy portretów. Dodatkowo firma realizuje także zlecenia na zdjęcia biznesowe i korporacyjne. Interesanci mogą oprócz tego zwrócić się do firmy w celu zrobienia profesjonalnej fotografii wnętrz pomieszczeń oraz architektury.

 

Słowa kluczowe zdjęcia ślubne gdynia   fotografia ślubna gdynia   fotograf na ślub i wesele gdynia   fotograf na ślub
Url http://fotoars.pl
Kategorie Kultura Sztuka > Fotografia
Data wpisu Oct 14, 2014
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Kultura Sztuka > Fotografia
Jeśli masz zamiar zamówić profesjonalną sesję fotograficzną Twojego dziecka, zachęcamy do zapoznania się z naszą propozycją. Zaangażowani przez nas fotografowie z przyjemnością podejmą się zrobienia zdjęć zarówno niemowlętom jak i starszym dzieciom. Rzecz jasna przebieg sesji zdjęciowej każdorazowo dokładnie omawiamy z rodzicami dziecka. Wtedy możemy określić np., jakiego rodzaju rekwizyty mogą się przydać podczas samej sesji. Na naszej witrynie WWW możesz przestudiować galerię z fotografiami dotychczas wykonanymi.
Kategoria:

Profesjonalne zdjęcia ślubne, które uchwycą wasze emocje w tym cudownym dniu. Zapraszam do galerii.
Kategoria:

Wykonuję wyjątkową fotografię ślubną na najlepszym poziomie. Dzięki dużemu doświadczeniu i nowatorskiemu podejściu wiem, co jest ważne w tym dniu i jak utrwalić te momenty. Staram się w mojej pracy koncentrować na tym, by jak najlepiej oddać to morze uczuć i emocji towarzyszące zarówno Nowożeńcom jak i ich gościom podczas tak wyjątkowego dnia. Efekt mojej pracy, album z Waszego wesela, to opowieść o Waszym ślubie i weselu pisana przeze mnie - możecie być pewni, że będzie to piękna opowieść. Pracuję na terenie całej Polski używając najwyższej jakości sprzętu fotograficznego. Zapraszam do zapoznania się z portfolio i kontaktu.
Kategoria:

Jeżeli szukasz profesjonalnego fotografa z całą pewnością powinieneś udać się do studia Sandra i Kuba, albowiem spotkasz się tutaj z osobami, które profesjonalnie wykonują wszelkiego typu fotografie, cechują się ogromnym doświadczeniem i wiedzą, czego od zdjęć oczekuje klient. Oferta owego studia fotograficznego jest naprawdę wielka i różnorodna, co sprawia, że wybrać możemy tutaj fotografię ślubną, dziecięcą czy też portretową. Naturalnie w ofercie tej znajdziesz nie tylko zdjęcia wykonane w studiu, ale także piękne i barwne, jakie to są wykonane w plenerze. Na pewno z wyniku pracy fotografów będziesz zadowolony.
Kategoria:

Porady fotograficzne, darmowe zdjęcia, sklep, tutoriale i wiele więcej... Serwis Fotograficzny dla amatorów i profesjonalistów. Znajdziesz tutaj darmowe zdjęcia do użytku w każdej formie również reklamowej oraz bazę fotografów z terenu całej Polski. serdecznie zapraszamy...
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl