Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
24737
415
0
66020

FORTE - Cyfrowe Studio Video - Filmujemy od lat z pasją ... wesela, komunie, studniówki


 
Opis Cyfrowe studio video - DVD - obsługujące regiony: opolski, Śląski i dolnośląski. Celem firmy jest realizacja filmów w jak najwyższej i dostępnej na rynku dla nas jakości!
Nie chcemy powielać prac innych firm i dlatego staramy się pracować nad scenariuszami i grafiką, aby ją modyfikować i dopasowywać do panujących trendów.
Słowa uznania z jakimi spotykamy się u naszych klientów są dowodem na to, iż warto pracować i iść w obranym przez naszą firmę FORTE kierunku.

 

Słowa kluczowe videofilmowanie   wideo   video   wideofilmowanie   wesele   ślub   kaseta   zaręczyny   noc poślubna   wesela   filmowanie   film   chrzest   uroczystość   foto   fotograf   sesja   slub   wesele   wesela   brzeg   dvd   studio   montaż   CANON XM2   CANON XM1
Url http://www.studioforte.pl
Kategorie Firmy wg branż > Wideofilmowanie
Data wpisu Jan 3, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Wideofilmowanie
Jesteśmy Dronography – polską agencją video specjalizującą się w filmowaniu z powietrza za pomocą drona. Dysponujemy sprzętem, który umożliwia nie tylko wideofilmowanie z lotu ptaka, ale i wykonywaniu streamów oraz sesji fotograficznych dla potrzeb biznesu. Filmujemy w oparciu nie tylko o dostępną technologię, ale i know how – posiadamy wiedzę i doświadczenie, które zdobywaliśmy przez lata i możemy pochwalić się dużym portfolio. Dronography na swoim koncie posiada filmy reklamowe, wizerunkowe, szkoleniowe – realizowane za pomocą drona, ale i z użyciem tradycyjnych profesjonalnych kamer wraz z osprzętem (oświetlenie, statywy itd.). Oprócz wideofilmowania z powietrza, możemy wykonać naszym dronem zróżnicowane sesje zdjęciowe, które przyciągną uwagę klientów, gości, partnerów biznesowych. Również transmisje na żywo z wysokości mogą być atrakcyjną usługą dronową, bowiem streamy z wydarzeń, festiwali czy szeroko rozumianych imprez to aktualny trend. Polecamy!
Kategoria:

Istnieje wiele firm produkujących filmy, które potrafią kręcić i edytować filmy reklamowe, ale przekształcenie go w dzieło sztuki wymaga pewnych specjalnych umiejętności, a to właśnie jest naszą specjalnością. Zawsze jesteśmy gotowi do pracy z nowymi klientami i dajemy im owocny wynik. Więc po co czekać! Skontaktuj się z nami i pozwól nam omówić, w jaki sposób możemy wzbogacić Twoją firmę o świetne spoty reklamowe.
Kategoria:

Filmowanie sluby wesela komunie studniowki ciekawe miejsca plenerowe zapraszam na prezentacje do firmy 0504 686 925 Profesjonalny sprzet fachowa obsluga plener blogoslawienistwo slubwesele filmujemy do godz2dnia nastepnego otrzymuja panistwo 3 komplety DVD film zmontowany okolo 3,5 hokolicznosciowe etui
Kategoria:

FOTOGRAF ŚLUBNY Mariusz Knieja - fotografia ślubna to nasza wizytówka. Fotografowanie ślubu to moja pasja, która stała się moją pracą. Posiadamy do tego nowoczesny sprzęt dzięki czemu uchwycone chwile na zawsze pozostają w pamięci. Serdecznie zapraszam do współpracy i obejrzenia naszych fotografii ślubnych na stronie internetowej lub do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia szczegółów współpracy.
Kategoria:

Zamowdrona.pl to firma oferująca filmowanie z drona, wykonanie fotografii z powietrza, montaż wideo i inne.
Posiadamy wymagane uprawnienia (świadectwo kwalifikacji UAVO) oraz ubezpieczenie OC, które umożliwiają nam bezpieczne i w pełni legalne wykonywanie komercyjnych lotów dronami.
Do realizacji naszych zleceń wykorzystujemy sprawny i nowoczesny sprzęt.
Loty dronami to jednocześnie nasza praca jak i hobby, dzięki czemu każdy wykonywany projekt to dla nas przyjemność.
Posiadamy także doświadczenie z branży e-commerce, projektowania WWW i graficznego, dzięki czemu oprócz standardowych usług związanych z filmowaniem z drona możemy zaoferować także wykonanie strony internetowej, logo, ulotki itp.
Zapraszamy do przejrzenia zawartości strony, kontaktu i współpracy 🙂
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl