Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22010
415
2
65164

Formularze podatkowe FORMAT XLS


 
Opis Serwis interaktywnych formularzy podatkowych w formacie XLS Excel. Zawiera wszystkie aktualne deklaracje typu PIT, CIT, AKC, VAT, VZM, PCC, SD, NIP, IFT i inne, które można wypełniać, drukować i zapisywać.

 

Słowa kluczowe PIT   VAT   VZM   PCC   formularz   deklaracja
Url http://www.formatxls.republika.pl
Kategorie Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza
Data wpisu Mar 19, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Strona internetowa biura podatkowego Tax-Net z Katowic prezentuje dokładną ofertę usług księgowych skierowanych nie tylko do klientów indywidualnych, ale również do firm. W zakresie usług znajduje się księgowość, rachunkowość i podatki rozliczane przez doświadczonych i licencjonowanych doradców podatkowych. Oferujemy także obsługę podmiotów w języku angielskim i niemieckim. Posługujemy się systemem informacji księgowej on-line, który cieszy się dużym zadowoleniem wśród klientów. Posiadamy także specjalny kalkulator na naszej stronie www, który umożliwia wyliczenie kosztów naszych usług.
Kategoria:

Szukają Państwo doświadczonych praktyków w zakresie księgowości, controllingu i planowania, zarówno w firmach krajowych, jak i międzynarodowych? Zapraszamy do współpracy z warszawską firmą Horizon Finance N. Jędrzejczak-Klimek Sp. j. Oferujemy pełen zakres usług księgowych, m. in. prowadzenie ksiąg rachunkowych, prowadzenie usług kadrowo-płacowych, pełne wsparcie w zakresie rejestracji działalności (KRS, REGON, ZUS, VAT-R) oraz usługi controllingowe. Posiadamy licencję Ministerstwa Finansów oraz ubezpieczenie OC. Gwarantujemy obsługę w języku angielskim. Zachęcamy do kontaktu!
Kategoria:

Frux jest firmą rachunkową, jaka nastawiona jest na wykonywanie współczesnych prac rachunkowych dla przedsiębiorstw jak i klientów detalicznych. Oprócz obsługi rachunkowej, firma zajmuje się również szeregiem usług doradczych. Pracownicy firmy mają długoletnie doświadczenie, w tym także w sprawach dotyczących zarządzania organizacjami pozarządowymi. Przedsiębiorstwo stawia sobie poza tym za cel wielką dyspozycyjność jak i maksymalny poziom usatysfakcjonowania klientów ze świadczonych usług. Cena usług firmy zależna jest głównie od sumy dokumentów, jakie biuro ma odebrać w ciągu miesiąca. Firma ma swoją siedzibę w stolicy.
Kategoria:

Kompleksowa obsługa księgowa i kadrowo - płacowa to oferta biura księgowego AVAT z Zielonki w województwie mazowieckim. Nasze biuro prowadzi księgi rachunkowe, przychód ewidencjonowany, księgi przychodów oraz rozchodów, przygotowuje sprawozdania finansowe, zajmuje się obsługą kadr oraz płac, a również innymi sprawami, w tym wypisywanie faktur, analiza kosztów i inne. Z chęcią radzimy w obszarze zakładania i rejestracji działalności gospodarczej osób fizycznych oraz różnego rodzaju spółek. Aby zaoszczędzić Państwa czas oferujemy też usługi w zakresie e-księgowości oraz elektronicznej wymiany dokumentów przez Internet. Bogate doświadczenie w branży pozwala na wykonanie usług całkowicie odpowiadających potrzebom naszych klientów, a także udzielanie pożytecznych wskazówek, jakie zapewnią bezpieczny rozwój przedsiębiorstwa. Dla nowych klientów biura AVAT w pierwszych dwóch miesiącach obsługa rachunkowa za 1 zł. Na naszej stronie internetowej można zapoznać się z pełną ofertą.
Kategoria:

Podatki, wszystko o podatkach. Serwis informacyjno-doradczy z uwzględnieniem praktycznych przypadków. Podatek VAT, dochodowy, inne podatki. PIT. Praktyczne porady i rozwiązania problemów udzielane przez doradców podatkowych. Portal dla przedsiębiorców i dla osób fizycznych - prywatnych. Uzupełniana baza porad podatkowych i prawnych.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl