Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21687
415
0
65083

Formularze podatkowe FORMAT XLS


 
Opis Serwis interaktywnych formularzy podatkowych w formacie XLS Excel. Zawiera wszystkie aktualne deklaracje typu PIT, CIT, AKC, VAT, VZM, PCC, SD, NIP, IFT i inne, które można wypełniać, drukować i zapisywać.

 

Słowa kluczowe PIT   VAT   VZM   PCC   formularz   deklaracja
Url http://www.formatxls.republika.pl
Kategorie Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza
Data wpisu Mar 19, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Biuro Rachunkowe Iwona Kopertowska działa na rynku już od 2005 roku. Specjalizuje się w usługach księgowo-kadrowych.

NASZE USŁUGI:

Prowadzenie ksiąg rachunkowych wraz z wymaganymi ewidencjami do celów rozliczeń z Urzędem Skarbowym

Prowadzenie Książki Przychodów i Rozchodów wraz z wymaganymi ewidencjami do celów rozliczeń z Urzędem Skarbowym oraz ZUS za właściciela

Prowadzenie ewidencji ryczałtowych ewidencje poych.

Obsługa kadrowo-płacowa w tym sporządzanie:

- list płac,

- deklaracji ZUS,

- deklaracji PFRON,

- przekazywanie drogą elektroniczną dokumentów ZUS,

- przygotowanie akt pracowników nowozatrudnionych

DANE KONTAKTOWE:

ul. Renesansowa 56 lok. 63
01-905 Warszawa

tel. kom. 602 708 375

e-mail: iwona.kopertowska@wp.pl
Kategoria:

Mamy przyjemność przedstawić Państwu firmę outsourcingowe zajmujące się obszerną obsługą z obszaru kadr i płac. To firma Zewnętrzny Dział Personalny z Warszawy, które istnieje na rynku od roku 2003. Usługi tej jednostki skierowane są do wszystkich przedsiębiorców, prowadzących działalność gospodarczą w formie jednoosobowej aktywności gospodarczej czy również dowolnej spółki. Szerokie kompetencje tej firmy dają gwarancję poprawnie rozliczonego stosunku pracy, naliczanych wynagrodzeń, należnych podatków i świadczeń przysługujących skarbowi państwa. Działalność tej jednostki opiera się na przejęciu od przedsiębiorcy wszelkich obowiązków wynikających z administracji płacowej i kadrowej, przewodzonej w przedsiębiorstwie. Zewnętrzny Dział Personalny gwarantuje bezpieczeństwo zleconych jej danych, poufność a także kompetentne podejście do powierzonych jej obowiązków. Warto więc zaznajomić się ze szczegółową propozycją tej jednostki, którą znajdziecie na stronie.
Kategoria:

Kompleksowa obsługa księgowa i kadrowo - płacowa to oferta biura księgowego AVAT z Zielonki w województwie mazowieckim. Nasze biuro prowadzi księgi rachunkowe, przychód ewidencjonowany, księgi przychodów oraz rozchodów, przygotowuje sprawozdania finansowe, zajmuje się obsługą kadr oraz płac, a również innymi sprawami, w tym wypisywanie faktur, analiza kosztów i inne. Z chęcią radzimy w obszarze zakładania i rejestracji działalności gospodarczej osób fizycznych oraz różnego rodzaju spółek. Aby zaoszczędzić Państwa czas oferujemy też usługi w zakresie e-księgowości oraz elektronicznej wymiany dokumentów przez Internet. Bogate doświadczenie w branży pozwala na wykonanie usług całkowicie odpowiadających potrzebom naszych klientów, a także udzielanie pożytecznych wskazówek, jakie zapewnią bezpieczny rozwój przedsiębiorstwa. Dla nowych klientów biura AVAT w pierwszych dwóch miesiącach obsługa rachunkowa za 1 zł. Na naszej stronie internetowej można zapoznać się z pełną ofertą.
Kategoria:

Korzystanie z usług biura księgowego podczas prowadzenia swoje własnej działalności to bardzo ważna rzecz. Dzięki tejże współpracy możemy być pewni tego, że nasze finanse są bezpieczne i nic im się nie stanie. Biuro, które zajmuje się takimi właśnie usługami znajdziemy pod adresem jesiolowscyksiegowosc.com.pl. Profesjonalizm i duże doświadczenie powoduje to, że współpraca z takim biurem to czysta przyjemność. Oferta tego biura dotyczy prowadzenia księgowości firmowej, tworzenia umów z pracownikami, przygotowania sprawozdań finansowych, rozliczania składek z ZUS oraz wielu innych rzeczy, które są wyszczególnione na stronie jesiolowscyksiegowosc.com.pl. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin tejże strony jak i do kontaktu z danym biurem księgowym!
Kategoria:

Klienci, którzy poszukują wiarygodnych usług rachunkowych cechujących się nowoczesnym podejściem do obsługiwania klienta, powinni zapoznać się z ofertą ING Księgowość. Przedsiębiorstwo ma przede wszystkim rozbudowany serwis internetowym, za pomocą którego interesanci otrzymują dostęp do wielu rozbudowanych usług. Klienci, którzy zdecydują się na ofertę przedsiębiorstwa mogą skorzystać z atrakcyjnej promocji półrocznych usług księgowych całkowicie za darmo. Interesanci ponadto otrzymują też dostęp do dedykowanej aplikacji ING Księgowość na swoje smartfony. Wówczas dostęp do księgowości jest rzeczywiście łatwy.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl