Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21223
415
31
65005

Formularze podatkowe FORMAT XLS


 
Opis Serwis interaktywnych formularzy podatkowych w formacie XLS Excel. Zawiera wszystkie aktualne deklaracje typu PIT, CIT, AKC, VAT, VZM, PCC, SD, NIP, IFT i inne, które można wypełniać, drukować i zapisywać.

 

Słowa kluczowe PIT   VAT   VZM   PCC   formularz   deklaracja
Url http://www.formatxls.republika.pl
Kategorie Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza
Data wpisu Mar 19, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Na obszarze województwa śląskiego świadczy usługi biuro rachunkowe Finmar. Zapoczątkowaliśmy swoją aktywność w 1996 roku. W zakresie naszej aktywności specjalizujemy się wprowadzeniu pełnej rachunkowości i rachunkowości Kontrahentów indywidualnych oraz innych podmiotów gospodarczych. W biurze służymy również pomocą między innymi w zakładaniu oraz prowadzeniu spółek. Każde informacje przekazane nam przez Kontrahentów są traktowane jako poufne zarówno w toku współpracy jak także po jej zakończeniu. Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 do 15:00. Cały zakres realizowanych przez nas usług mieści się na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

System kadrowo-płacowy HR Easy Works® wspomaga zarządzanie płacami oraz danymi kadrowymi pracowników firm o dowolonym profilu działalności. Automatyzuje obliczanie płac, planowanie i ewidencje czasu pracy oraz umożliwia prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej. Wspomaga rozliczenia z Urzędem Skarbowym i ZUS, jest zgodny z obowiązującym prawem pracy.
Kategoria:

System wystawiania faktur on line bez potrzeby rejestracji pozwala w szybki, łatwy i intuicyjny sposób utworzyć własną fakturę VAT, proformę, bądź inną
Posiada bardzo szerokie możliwości edycyjne wszystkich pól nagłówkowych.
Możliwość zapisania stworzonej faktury w formacie PDF lub też wydrukowanie faktury zaraz po jej utworzeniu.
Dodatkowo serwis posiada automatyczne przeliczanie kwot netto oraz brutto z uwzględnieniem różnego podatku VAT.
Po rejestracji i wykupieniu abonamentu, użytkownik otrzymuje dostęp do wszystkich możliwości, takich jak: tworzenie listy kontrahentów, dodawanie produktów, automatyczny zapis swoich danych, możliwość dodania logo na fakturze, archiwum zapisanych faktur, tworzenie faktur okresowych, wybór szablonów faktur, odznaczanie zapłaconych faktur, wysyłanie faktur na maila. Sprawdź i przekonaj się osobiście jak prosto wystawiać faktury przez internet - afaktura.pl
Kategoria:

Korzystanie z usług biura księgowego podczas prowadzenia swoje własnej działalności to bardzo ważna rzecz. Dzięki tejże współpracy możemy być pewni tego, że nasze finanse są bezpieczne i nic im się nie stanie. Biuro, które zajmuje się takimi właśnie usługami znajdziemy pod adresem jesiolowscyksiegowosc.com.pl. Profesjonalizm i duże doświadczenie powoduje to, że współpraca z takim biurem to czysta przyjemność. Oferta tego biura dotyczy prowadzenia księgowości firmowej, tworzenia umów z pracownikami, przygotowania sprawozdań finansowych, rozliczania składek z ZUS oraz wielu innych rzeczy, które są wyszczególnione na stronie jesiolowscyksiegowosc.com.pl. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin tejże strony jak i do kontaktu z danym biurem księgowym!
Kategoria:

Znajdująca się w Gdyni, firma VALUE Sp. z o.o., proponuje kontrahentom świadczenia powiązane z przekazywaniem eksperckiego systemu, który stworzony został dla księgowych. Jest on bardzo pomocny w problemowych zagadnieniach księgowych. Dzięki praktycznemu wsparciu dla księgowych, gwarantujemy mniejszą czasochłonność poszczególnych procesów. Oferowany przez nas system kreowany jest przez ekspertów z wielu dziedzin, którzy posiadają ogromny staż pracy. Proponujemy także możliwość szacowania ceny dowolnego biznesu, logotypu, udziałów i innych instrumentów finansowych.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl