Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
24645
415
2
65949

flexipal.com europalety


 
Opis Produkcja palet, ich renowacja, sprzedaż używanych palet, sortowanie czy recykling palet to oferta Grupy FLEXIPAL Polska Sp. z o.o. w Ignacowie. Rocznie zapewniamy na rynek ponad 3.5 miliona palet rocznie (65% - palety nowe, 35% - używane). Oprócz tego wyrównujemy salda paletowe, świadczymy usługi recyklingu palet, wynajmu oraz ich odkupu i utylizacji. Jesteśmy jedną z największych firm serwisujących oraz produkujących palety w tej części Europy. Zachęcamy do zaznajomienia się z naszą ofertą i do kontaktu.

 

Słowa kluczowe europalety   palety cp   palety dd   palety dhp   palety epal   palety nietypowe   producent palet   renowacja palet   serwis palet   utylizacja palet
Url http://flexipal.com
Kategorie Budownictwo > Usługi budowlane
Data wpisu Jan 14, 2021
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Usługi budowlane
Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy Onplast z Lubonia w województwie wielkopolskim. Działamy w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych i możemy się pochwalić długoletnim, sięgającym 1981 roku doświadczeniem. Wytwarzamy artykuły dla przemysłu farmaceutycznego, spożywczego i chemicznego. Są to atestowane pojemniki różnej wielkości charakteryzujące się wyjątkową trwałością, mające niezbędne certyfikaty i świadectwa wystawione przez Narodowy Instytut Leków w Warszawie. Zapewniamy rzetelność i atrakcyjne warunki współpracy. Szczegóły umieściliśmy na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

KANTOR PRUSZKÓW usytuowany w przystępnej dla Kontrahentów lokalizacji jest w województwie mazowieckim jednym z kantorów w największym stopniu cenionych za pomyślne warunki współpracy. Bezustannie optymalizujemy naszą ofertę, zaś wieloletnie rozeznanie w branży pozwala nam, żeby oferować Państwu wyjątkowo sprzyjające ceny. Dotyczy to zarówno transakcji kupna, jak również sprzedaży - nie tylko najbardziej popularnych, lecz też rzadziej stosowanych walut. Nasz fachowy zespół na każdym etapie dba o Państwa komfort oraz zatrzymanie anonimowości. Na stronie www KANTORU PRUSZKÓW znajdują się przykładowe kursy walut i wszelkie niezbędne informacje kontaktowe.
Kategoria:

Sporządzamy świadectwa energetyczne dla budynków i mieszkań zgodnie z metodologią zawartą w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury.
Działamy na terenie województwa śląskiego.

Zgodnie z wchodzącymi w życie z dniem 1.01.2009 r. zmianami w Prawie Budowlanym mieszkania i budynki wprowadzane do obrotu powinny posiadać świadectwo charakterystyki energetycznej.
Wymogi te wynikają z przepisów Dyrektywy Europejskiej EPBD 2002/91/WE.

Świadectwo to wykonane w oparciu o szczegółową inwentaryzację techniczno budowlaną określa poziom zużycia energii budynku (lokalu).

TermoEnergy
al. Armii Krajowej 1/3 pok. 314
42-200 Częstochowa
tel. 0 512 243 883; 0 606 216 895
e-mail: biuro@termoenergy.pl
Kategoria:

Zakład szklarski Pan Szklarz w Bielanach Wrocławskich pod Wrocławiem to pogotowie szklarskie dostępne 7 dni w tygodniu, które gwarantuje natychmiastową realizację zleceń. Wymieniamy stłuczone szyby i lustra, wykonujemy szyby zespolone i otwory w szkle, zabezpieczamy szkło oraz je piaskujemy. Oferujemy aranżacje szklane, lustra i kabiny prysznicowe, drzwi szklane oraz balustrady ze szkła. Zajmujemy się także szkleniem witryn, pracując ze szkłem przemysłowym tj. ognioodporne, ochronne i nadwymiarowe. Zachęcamy do korzystania z naszych usług.
Kategoria:

Firma SOLDACH w swojej wybitnie zróżnicowanej ofercie posiada towary, które znamiennie pomogą zmniejszyć koszty uzyskiwania energii w domach. Steruje nami chęć ochrony otoczenia naturalnego oraz Państwa wygoda. Oferujemy wszechstronne doradztwo w wyborze w najwyższym stopniu właściwych pokryć dachowych, dodatkowo także dystrybuujemy wyposażenie pośredniczące w pozyskiwaniu energii odnawialnej. Wszystkie oprzyrządowanie robione za sprawą renomowanych fabrykantów, poważanych na całym świecie za funkcjonalność oraz znakomitą wydajność. Nasi fachowcy do głębi znają się na innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych. Dokładne informacje o firmie SOLDACH i obszarze usług odnajdą Państwo na stronie www.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl