Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
24038
415
11
65805

fizjo-logic.pl rehabiltacja medyczna


 
Opis FizjoLogic to profesjonalna i nowoczesna placówka oferująca pomoc pacjentom cierpiącym na dolegliwości bólowe rozmaitego pochodzenia. Klinika mieści się w Dobrzeniu Wielkim i zajmuje się leczeniem bóli głowy, migren, bólu kręgosłupa, kończyn dolnych bądź górnych, stawów, wad postawy u dzieci a także dysfunkcji po incydentach neurologicznych. Stosowane są tu jedynie nowoczesne i indywidualnie dobrane metody terapii a nad jakością usług czuwa wysoko wykwalifikowany personel. Aby dowiedzieć się więcej na temat oferty lub skontaktować z placówką, wystarczy wejść na stronę internetową.

 

Słowa kluczowe rehabiltacja medyczna opole   fizjoterapia opole   fizjoterapeuta wizyty domowe opole   fizjoterapia dobrzeń wielki   manipulacje powięzi stecco
Url http://fizjo-logic.pl
Kategorie Zdrowie Uroda > Rehabilitacja
Data wpisu Sep 16, 2020
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Rehabilitacja
Prezentujemy Państwu ofertę firmy Beni Medical Fizjoterapia. Firma posiada swoją siedzibę w Wrocławiu. Świadczy swoje usługi z zakresu zabiegów ultradźwiękiem, elektroterapii, laseroterapii, naświetlania lampą Bioptron i Sollux, krioterapii tudzież magnetoterapii. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych specjalistów, który dokładają wszelkich starań żeby zadbać o zdrowie swoich pacjentów. Zapewniamy kompleksowe wsparcie przez 5 dni w tygodniu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego albo mailowego, postaramy się rzeczowo i skrupulatnie odpowiedzieć na wszystkie zadane pytanie. Więcej informacji mieści się na stronie internetowej.
Kategoria:

REHMEDIS CENTRUM REHABILITACJI oferuje klientom pomoc problemów mięśniowo-stawowych oraz schorzeń narządu ruchu. Do leczenia naszych pacjentów stosujemy najefektywniejsze metody. Zakres i sposób leczenia jest indywidualnie przygotowywany po określeniu przyczyny dolegliwości u klienta. Zabiegi prowadzone są przez doskonale wyedukowanych rehabilitantów z dużym doświadczeniem. Pojedyncze sale rehabilitacyjne zapewniają leczonym swobodę oraz komfort. Gwarantujemy Państwu sposobność kontaktu przez cały tydzień. Nasz gabinet znajduje się w stolicy.
Kategoria:

Witamy Państwa zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w skład której wchodzi: sprzęt rehabilitacyjny, artykuły medyczne a także ortopedyczne. Zajmujemy się sprzedażą detaliczną a także przez internet. Realizujemy wnioski NFZ, indywidualne zamówienia a także pomożemy w dokonaniu właściwego wyboru dobierając najlepszy sprzęt dla Państwa potrzeb.

W razie pytań proszę się z nami skontaktować drogą elektroniczną lub telefonicznie w godz. 10:00 do 18:00.
Kategoria:

APARATY ORTOPEDYCZNE DLA DZIECI Z PORAŻENIEM MÓZGOWYM /DO PIONIZACJI/,ŁUSKI NA STOPE IGOLEN Z TWORZYWA SZTUCZNEGO MIAROWE,PROTEZY KONCZYNY DOLNEJ /ŚRÓDSTOPIA/,TUTORY IORTEZY KONCZYNY DOLNEJ,WKŁADKI ORTOPEDYCZNE NA ODLEWACH GIPSOWYCH.WARSZTAT ORTOPEDYCZNY CZYNNY OD-PON-DO PIĄT. W GODZ 8-16.WARSZTAT PROWADZI TECHNIK ORTOPEDA STADNICKI DANIEL. WARSZTAT ORTOPEDYCZNY POWSTAŁ 1992r. TEL-032-282-36-82
Kategoria:

Dom wypoczynkowy Aga zlokalizowany jest w Ustce. Zapewniamy komfortowe warunki, które dedykujemy osobom z kłopotami powiązanymi z chorobami dróg oddechowych. Oferujemy sposobność zostawienia pojazdu na darmowym parkingu. Zapewniamy darmowy transfer do miasta oraz plaży. Oferujemy możliwość uczestnictwa w organizowanych przez nas wczasach rehabilitacyjnych, na których mogą Państwo skorzystać z wielu różnorodnych form rehabilitacji. Na terenie całego naszego domu wypoczynkowego, klienci mogą nieodpłatnie korzystać z dostępu do Internetu.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl