Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21667
415
0
65080

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Firmy wg branż > Usługi porządkowe

Wpisy
Sortowanie :
W Krakowie ma swoją siedzibę szeroko znana i szanowana firma EKODEDED. Jesteśmy profesjonalistami w obrębie wykonywania kompleksowych prac dezynsekcyjnych oraz dezynfekcyjnych czy deratyzacyjnych. Zwalczamy niewygody połączone m.in. z pojawieniem się karaluchów, moskitów lub szkodników zbożowych, roztoczy kurzu domowego. Nasi fachowcy w każdym przypadku odznaczają się doświadczonym podejściem, dysponują adekwatnymi certyfikatami umacniającymi ich umiejętności. Przychylnie współpracują z nami każdego rodzaju placówki służby zdrowia, zakłady przetwórstwa mięsnego czy warsztaty wytwórcze o dowolnym obszarze aktywności. Drobiazgowe dane o firmie zawiera strona www.
Kategorie:

Data dodania: Dec 16, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Perfect Błysk to firma porządkowo-montażowa, która specjalizuje się w pracach wysokościowych z wykorzystaniem technik alpinistycznych. Asortyment świadczonych usług obejmuje sprzątanie powierzchni biurowych, czyszczenie powierzchni przemysłowych, serwis wysokościowy, a także montaż i demontaż reklam. Troszczymy się o satysfakcję naszych klientów, wykorzystując do pracy wyłącznie atestowane środki czyszczące oraz korzystając z zaawansowanych technologicznie urządzeń. Cechuje nas profesjonalizm, wobec tego nasze usługi są zawsze solidne, dokładne i terminowe. Nie mamy określonego cennika - zawsze ustalamy koszt usługi z klientem. Zapraszamy na stronę firmy, gdzie są wszystkie detale:
Kategorie:

Data dodania: Dec 16, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jeśli chcesz, by Twój dywan czy wykładzina znów wyglądały jak nowe, powierz je profesjonalistom. Carphol Serwis to doświadczona i godna zaufania firma, ktora zajmuje się praniem wykładzin, tapicerki, mebli, dywanów oraz sprzątaniem biur. W swojej codziennej pracy używa ona tylko najlepszych środków czyszczących i wysokiej jakości sprzętów, a do tego zatrudnia wykwalifikowanych pracowników, którym również zawdzięcza swój sukces. Carphol Serwis działa na terenie Łomianek, Izabelina, Ząbek, Warszawy, Halinowa i okolic, zapewnia szybkie usługi w korzystnych cenach.
Kontakt:
Carphol Serwis – Wiesław Gruczelski
05-092 Łomianki, ul. Szczytowa 19
Tel. 506 553 743
www.carphol.pl biuro@carphol.pl
Kategorie:

Data dodania: Dec 16, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zych Zakłady Organowe Wołomin - Firma organmistrzowska z wieloletnią tradycją i doświadczeniem. Specjalizacja to organy - budowa organów, rekonstrukcje i przebudowania. Organmistrz zaprasza - piszczałki, organy kościelne, organy piszczałkowe, organy mechaniczne i organy wirtualne.Zych Zakłady Organowe Wołomin - Firma organmistrzowska z wieloletnią tradycją i doświadczeniem. Specjalizacja to organy - budowa organów, rekonstrukcje i przebudowania. Organmistrz zaprasza - piszczałki, organy kościelne, organy piszczałkowe, organy mechaniczne i organy wirtualne.
Kategorie:

Data dodania: Dec 16, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Bezbłędnie przygotowane do działającej utylizacji każdych odpadów z tworzyw sztucznych jest warszawskie przedsiębiorstwo „SILMA-RECYKLING”, permanentnie od 2005 r. czynnie działające na rzecz środowiska naturalnego oraz reformy komfortu Państwa funkcjonowania. Firma skupuje posegregowane odpady (też odpady ciężko zabrudzone, aczkolwiek te podlegają niewielkiej pobocznej opłacie) natomiast najchętniej podejmuje butelki, skrzynki, odpady PET czy zlepy i blistry a także odpady poprodukcyjne. Dogłębne informacje o przyjaznych zasadach kooperacyj z zakładem utylizacji odpadów „SILMA-RECYKLING” zawarte są na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Dec 16, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

W Czeladzi i okolicznych miejscowościach sprawdzają się w znacznym stopniu wykwalifikowani zawodowcy z Zakładu Dezynsekcji, Deratyzacji i Dezynfekcji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, od 1989 roku proponujemy skuteczne realizowanie wszystkich usług z wykorzystaniem skutecznych i atestowanych specyfików. Na Państwa żądanie przeprowadzimy oczyszczanie dowolnego rodzaju przestrzeni z zanieczyszczenia mikroorganizmami chorobotwórczymi, zlikwidujemy męczące zapachy i oczyścimy z odpadów mieszkania czy też poddasza. Specjalizujemy się również w likwidacji problematycznych szkodników lub gniazd os lub szerszeni położonych w okolicy miejsc zamieszkania. Zalecamy, aby zaznajomić się z naszą stroną internetową.
Kategorie:

Data dodania: Dec 7, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Przedstawiamy Państwu firmę Raden, która jest liderem w kompleksowych usługach sprzątających. Czyścimy przeróżne typy powierzchni, kamienne oraz syntetyczne podłogi, panele, wykładziny, tarasy, chodniki, parkingi oraz wiele innych. Myjemy elewacje szklane, również z wykorzystaniem technik alpinistycznych i tynki, jakie zabezpieczamy przed graffiti. Mamy wszelkie niezbędne uprawnienia aby czyścić urządzenia przemysłowe, piece hutnicze i piekarnicze. Ponadto zajmujemy się sprzedażą, wypożyczaniem i serwisowaniem maszyn czyszczących, a także mat wejściowych i dozowników mydła i artykułów higienicznych. Podczas prac korzystamy z renomowanych środków posiadających atesty, jakie gwarantują wysoką jakość prac. Bogate doświadczenie, wiedza, wyszkoleni pracownicy i specjalistyczne sprzęty gwarantują sprawną realizację zadań. Pełna propozycja odnalazła się na stronie.
Kategorie:

Data dodania: Dec 7, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Serwis urządzeń gastronomicznych - JG Gastro Kielce, Krosno, Nowy Sącz i Kraków - wyposażenie gastronomii. W ofercie urządzenia gastronomiczne jako wyposażenie pizzerii, baru i wyposażenie restauracji. Kliknij teraz link do strony i sprawdź co polecamy na naszej stronie. W ofercie piece konwekcyjno-parowe, ciągi wydawcze, meble ze stali nierdzewnej a także projekty technologiczne i projekty gastronomiczne.
Kategorie:

Data dodania: Nov 11, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Przedsiębiorstwo Przerobu Złomu Silscrap Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie zaprasza do współpracy wszystkich, którzy poszukują doświadczonej a także fachowej firmy trudniącej się skupem złomu niewsadowego, wsadowego oraz stalowego. PPZ Silscrap jest też przedsiębiorcą zajmującym się przerobem złomu niewsadowego na wsadowy. To firma, jaka od 1993 roku zapewnia nieprzerwanie usługi właśnie w tej branży. Lata doświadczeń sprawiły, że firma stale się rozwijała a w chwili obecnej stała się potężną firmą, mającą znakomicie zorganizowane zaplecze techniczne, przy pomocy którego większość surowca jest w stanie przerabiać we własnym zakresie. Silscrap to kontrahent godny zaufania. Zainteresowanych współpracą odsyłamy na stronę:
Kategorie:

Data dodania: Nov 6, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Przedstawiamy Państwu Dom pogrzebowy Vektor mieszczący się we Wrocławiu. Posiadamy kompleksową ofertę w obszarze organizacji pogrzebu. Planujemy pochówki wszystkich wyznań, także świeckich. Posiadamy akcesoria: odzież żałobną, krzyże, tabliczki, trumny, urny. Zapewniamy kremację zwłok. Organizujemy wszystkie formalności w ZUS-ie, USC i szpitalu. Nasze usługi to również opieka nad grobami. Nasi pracownicy dbają, by na miejsce pochówku dostarczane były świeże kwiaty, znicze. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź osobistego. Nasza jednostka działa całą dobę. Więcej wiadomości i pełna propozycja opublikowana jest na naszej stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Nov 6, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl