Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21223
415
58
65011

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Firmy wg branż > Usługi porządkowe

Wpisy
Sortowanie :
Przedsiębiorstwo Przerobu Złomu Silscrap Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie zaprasza do współpracy wszystkich, którzy poszukują doświadczonej a także fachowej firmy trudniącej się skupem złomu niewsadowego, wsadowego oraz stalowego. PPZ Silscrap jest też przedsiębiorcą zajmującym się przerobem złomu niewsadowego na wsadowy. To firma, jaka od 1993 roku zapewnia nieprzerwanie usługi właśnie w tej branży. Lata doświadczeń sprawiły, że firma stale się rozwijała a w chwili obecnej stała się potężną firmą, mającą znakomicie zorganizowane zaplecze techniczne, przy pomocy którego większość surowca jest w stanie przerabiać we własnym zakresie. Silscrap to kontrahent godny zaufania. Zainteresowanych współpracą odsyłamy na stronę:
Kategorie:

Data dodania: Nov 6, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Przedstawiamy Państwu Dom pogrzebowy Vektor mieszczący się we Wrocławiu. Posiadamy kompleksową ofertę w obszarze organizacji pogrzebu. Planujemy pochówki wszystkich wyznań, także świeckich. Posiadamy akcesoria: odzież żałobną, krzyże, tabliczki, trumny, urny. Zapewniamy kremację zwłok. Organizujemy wszystkie formalności w ZUS-ie, USC i szpitalu. Nasze usługi to również opieka nad grobami. Nasi pracownicy dbają, by na miejsce pochówku dostarczane były świeże kwiaty, znicze. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź osobistego. Nasza jednostka działa całą dobę. Więcej wiadomości i pełna propozycja opublikowana jest na naszej stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Nov 6, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Przykładne i kompetentne postępowanie oraz dbałość o spokój lub godziwą sytuację otoczenia naturalnego - to baza funkcjonowania warszawskiej firmy AGO RECYKLING. Sprofilowaliśmy się w likwidacju wyeksploatowanego sprzętu elektrycznego oraz elektronicznego, czyli wszelkiego rodzaju urządzeń, jakie zasilane są prądem lub bateriami. Zajmujemy się wobec tego odbiorem i unieszkodliwianiem odpadów niebezpiecznych, zawierających trujące substancje - realizujemy drobiazgowe unieszkodliwienie trujących materiałów. Według życzenia, mogą Państwo oddać elektrośmieci do naszego punktu w Warszawie albo powierzyć nam ich transport z dowolnego położenia w województwie Mazowieckim. Zapraszamy na stronę www AGO RECYKLING.
Kategorie:

Data dodania: Nov 6, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Przedsiębiorstwo Dobry Serwis zapewnia zawodowe i najwyższej jakości usługi z aspektu czyszczenia firm, czyszczenia biurowców, sprzątania osiedli mieszkaniowych, mycia garaży, prania wykładzin na terenie Warszawy i okolic. Kadra naszej firmy to doświadczeni fachowcy, którzy za pomocą współczesnego sprzętu i wydajnych środków czyszczących przywrócą blask i nieskazitelnączystość praktycznie każdemu pomieszczeniu. Współpracujemy z wieloma firmami zapewniając im profesjonalną obsługę oraz serwis, co oświadczają przyznane nam referencje. Gwarantujemy optymalne okoliczności współpracy i niesłychanie konkurencyjne ceny. Jesteśmy terminowi oraz odpowiedzialni. Więcej na witrynie.
Kategorie:

Data dodania: Oct 15, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma Operis Spółka z o.o. plasuje się w ścisłej czołówce liderów w swojej branży w województwie śląskim. Jesteśmy obecni na rynku od 2006 roku. Wobręb świadczonych przez nas usług wchodzi składowanie, magazynowanie i mrożenie towarów. Oprócz tego wynajmujemy powierzchnie magazynowe, biurowe lub place manewrowe dla samochodów ciężarowych oraz dostawczych. Nasza kadra ekspertów sprosta oczekiwaniom nawet w największym stopniu wymagających klientów. Gwarantujemy konkurencyjne ceny i uczciwe i odpowiedzialne podejście do każdego zlecenia. Cała oferta firmy znajduje się na naszej stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Oct 8, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma Hak para się szeroko pojmowanymi usługami związanymi z odbiorem odpadów komunalnych, azbestowych, budowlanych, świadczy usługi kompleksowe dla przedsiębiorstw, jak również także zajmuje się odbiorem i utylizacją odpadów niebezpiecznych, przemysłowych na obszarze całego kraju, , a oprócz tego wynajmowaniem kontenerów na jednorazowe usługi. Nowoczesne sposoby, fachowa rada i najwyższej jakości współpraca są wyznacznikami działalności korporacji Hak.
Kategorie:

Data dodania: Oct 8, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Centrum Usług Sanitarnych CENTRUS to firma, jaka zaczęła aktywność na rynku w 1989 roku i przez lata praktyki zyskała niezbędne doświadczenie, które jest niezwykle znaczące w przypadku zaświadczania usług związanych z dezynfekcją, dezynsekcją i deratyzacją. Ze względu na coraz to większy wymóg zagwarantowania jak najlepszej ochrony sanitarnej budynków zajmujemy się wprowadzaniem systemów zabezpieczeń przed szkodnikami. Montowany poprzez nas system gwarantuje niezbędną pomoc w utrzymaniu czystości pomieszczeń zgodnie z nowymi wymaganiami sanitarnymi. W zakres naszych usług wchodzą także: mycie oraz dezynfekcja zsypów i montaż odstrasza. Więcej na stronie WWW.
Kategorie:

Data dodania: Oct 8, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jednostka EKO-REK z Dąbrowy Górniczej świadczy kompleksowe usługi z zakresu ochrony środowiska. Zajmujemy się odbiorem oraz transportem odpadów niebezpiecznych i innych. Dokładamy wszelkich starań, by wszystkie zlecenia odbywały się w możliwie najkrótszym czasie. Do tego celu używamy prywatny, nowoczesny sprzęt transportowy, który jest zgodny z międzynarodowymi przepisami ADR. Świadczymy usługi dokładnie z literą prawa oraz z wymogami ustawy o gospodarce odpadami. Naszym użytkownikom gwarantujemy kompetentną oraz sumienną obsługę bazującą na wieloletnim doświadczeniu jednostki. Osoby zainteresowane zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Sep 14, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Polecamy Państwu ofertę przedstawioną przez przedsiębiorstwo Sinoma, która skupuje i w odpowiedni sposób zagospodarowuje różnorodne odpady. Nasze oddziały rozmieszczone są w licznych miastach całej Polski. Zajmujemy się przede wszystkim skupowaniem oraz przekazywaniem do recyklingu złomu stalowego, żeliwnego, zużytego sprzętu AGD i RTV, metali kolorowych oraz makulatury. Przyjmujemy również odpady budowlane, nietypowe, medyczne oraz inne. Kierujemy się przy tym najnowszymi uregulowaniami prawnymi dotyczącymi takich procesów. Działania podejmowane przez nas mają na celu miedzy innymi ochronę środowiska naturalnego. Wychodzimy naprzeciwko także oczekiwaniom naszych Klientów. Odbieramy od nich odpady oraz dostarczamy specjalne kontenery na śmieci. Na naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo dokładniejsze informacje o naszej firmie i całej naszej działalności. Zapraszamy.
Kategorie:

Data dodania: Sep 14, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Kamieniarstwo Andrzej Strokosz, to biznes, w jakiej wszelki kontrahent osiągnie fachowe doradztwo i wsparcie specjalistów w doborze właściwych płyt nagrobkowych oraz innych towarów. Skoro przez cały czas mamy na uwadze potrzeby naszych klientów, staramy się zwracać kompletną decyzyjność, co do możliwość postanawiania o zarysie i wykończeniu nagrobku albo rzeźby naszym kontrahentom. Nasze nagrobki, to wyroby odpowiadające najważniejszym standardom jakości. Cechami specyficznymi naszych grobowców, jakie chcemy wyeksponować, to oryginalny projekt, oraz wyjątkowość jego struktury ze względu na zastosowanie odpowiedniego granitu. Więcej pod adresem WWW.
Kategorie:

Data dodania: Sep 10, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl