Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
23000
415
35
65580

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Firmy wg branż > Usługi porządkowe

Wpisy
Sortowanie :
Egzorcyzmy, duchy i inne nadprzyrodzone rzeczy - egzorcyści a wśród nich egzorcysta Wanda Prątnicka: magister psychologii. Duchy to niewątpliwie istoty, które wcześniej były ludźmi a po śmierci nie zdecydowały się na przejście na drugą stronę kurtyny śmierci. Opętanie przez duchy zdecydowanie może być przyczyną wielu przykrych doświadczeń. Dzieje się tak z powodu wielu przyczyn. Egzorcysta zaprasza - egzorcyzmy, opętanie, nawiedzenie, duchy.
Kategorie:

Data dodania: Jun 3, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Odkomarzaniem zajmujemy się już od kilku lat. Przędliśmy przez wiele szkoleń związanych z tematyką zwalczania owadów latających takich jak muchy, meszki, czy komary metodami oprysku zimno kropelkowego czy termicznego przy zastosowaniu specjalistycznego sprzętu oraz wysokiej klasy preparatów które działają wybiórczo. Podczas przeprowadzania tego typu usługi nie likwidujemy przypadkowych a czasem bardzo pożytecznych owadów np. pszczoły. Do preparatu dodajemy nośnik który znacząco zwierzają długoterminowość ( od 4 tygodni nawet do 6 ) zabiegu oraz ułatwia przyklejanie się kropelek do opryskiwanych roślin, dzięki czemu łatwiej są przenoszone na owady.
Kategorie:

Data dodania: Jun 3, 2014 Wejść: 0 Ranking: 5.00 Głosów: 7

Komentarze Ranking

Grupa OSI - koncern mięsny posiadający około 50 zakładów produkcyjnych zlokalizowanych w obu Amerykach, Azji i Europie. Polędwica wołowa, smaczna wołowina dojrzewająca i wołowina kulinarna, steki wołowe, mięso wołowe. SFS Standard Hodowli Bydła - BQS Beef Quality Standard, system kontraktacji bydła - Kontraktacja krów (Byki, krowy, jałówki - Rostbef wołowy, Antrykot wołowy). Zapraszamy - sprawdź ceny bydła, skup i kontraktacja bydła.
Kategorie:

Data dodania: May 27, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Dom Pogrzebowy Styks trudni się kompleksową organizacją ceremonii pochówkowych. Oferujemy klientom zadbanie o nawet najmniejszy szczegół przez naszych wyedukowanych ludzi z długoletnim stażem. Mamy specjalistyczny sprzęt do składania trumien a także urn w grobach. Na wniosek zleceniodawcy organizujemy oprawę muzyczną. Dodatkowo proponujemy możliwość zorganizowania stypy w miejscu zamieszkania lub wybranym lokalu. Posiadamy wiele placówek znajdujących się na terenie Wrocławia. Do dyspozycji klientów oddajemy pracowników dostępnych przez całą dobę.
Kategorie:

Data dodania: Apr 18, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jeśli masz chęć odświeżyć zanieczyszczone dywany i wszelkiego rodzaju tapicerki meblowe to nasza oferta jaką dziś możemy zaoferować powinna Cię zainteresować. Nasza stacjonarna pralnia dywanów Kraków Podwawelskie prężnie rozrasta się od 2009 roku zajmując się praniem dywanów, wykładzin i tapicerki samochodowej. Wyeliminujemy wszelakie uporczywe zanieczyszczenia, plamy co uczyni, że czyszczona powierzchnia wyglądać będzie nieskazitelnie.
Kategorie:

Data dodania: Apr 18, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Nasza firma jest doskonałym rozwiązaniem dla tych, którym zależy na utrzymaniu czystości w domu lub w miejscu pracy. Miernikiem naszej skuteczności jest liczba zadowolonych klientów. Do każdego naszego klienta podchodzimy indywidualnie, zwracając uwagę na jego potrzeby. Krótki czas realizacji usługi, profesjonalizm gwarantują pełne zadowolenie klienta z efektów naszej pracy.
Kategorie:

Data dodania: Apr 18, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma IHD Service opracowuje profesjonalne Programy Zabezpieczenia Przed Szkodnikami do wymogów HACCP i ISO oraz wdraża je według odpowiednich zasad, a następnie prowadzi okresowy monitoring występowania szkodników, zgodnie z wymogami wymienionych systemów zarządzania jakością. Prowadzenie monitoringu, dokumentacji i określanie działań korygujących według opracowanych procedur wymaga profesjonalnej, praktycznej wiedzy z dziedziny DDD oraz doświadczenia zawodowego.
Kategorie:

Data dodania: Apr 1, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Nasza firma zajmuje się sprzątaniem powierzchni magazynowych, powierzchni biurowych, mieszkań oraz apartamentów. Naszą pracę wykonujemy solidnie i odpowiedzialnie - i z tego chcemy być znani.
Dodatkowo w naszych usługach: opieka nad grobami, pranie tapicerki samochodowej, mycie okien, czyszczenie skóry oraz pranie dywanów.
Naszym mottem jest: "Nasz profesjonaliz + Jakość = Twoje zadowolenie". Stosujemy tylko sprawdzone preparaty czyszczące.
Kategorie:

Data dodania: Apr 1, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jeśli potrzebujesz taniej i solidnej firmy zajmującej się przeprowadzkami już dziś zapoznaj się z ofertą firmy Tanie Przeprowadzanie. Niskie ceny, rzetelność i szeroki zasięg działania sprawiają, że każdy Klient zaspokoi swoje oczekiwania i potrzeby. Szczegóły oferty znajdą Państwo na ich stronie internetowej do której odwiedzenia serdecznie zapraszamy.
Kategorie:

Data dodania: Apr 1, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma "Gaj" już od 2003 roku zajmuje się pracami na wysokościach (szczególnie wycinkę drzew) na terenie województw łódzkiego i śląskiego. Przewodni zakres usług obejmuje pielęgnację drzew: sanitarne przycinanie konarów, prześwietlanie koron drzew, cięcia korygujące i bezpieczeństwa, a także kompletne wycinanie drzew. Dodatkowo w ofercie znajdują się inne prace, takie jak malowanie i odśnieżanie dachów, czyszczenie rynien, wieszanie banerów. Zadania są wykonywane również w trudno dostępnych położeniach: między zabudowaniami, nad liniami przesyłowymi, przy cmentarzach oraz w okolicy bocianich gniazd. Fachowa wiedza, wieloletnia praktyka oraz odpowiednie zaświadczenia dają pewność doskonale przeprowadzonych prac.
Kategorie:

Data dodania: Mar 25, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl