Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
23001
415
6
65572

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Firmy wg branż > Usługi porządkowe

Wpisy
Sortowanie :
Usługi sprzątania różnych powierzchni są obecnie dosyć popularne. Zasadniczo zarówno osoby prywatne jak i różne instytucje, firmy często korzystają z usług profesjonalnych firm sprzątających. Firma Damart z Łodzi to jeden z tych podmiotów, o których możemy powiedzieć, że jest czołowym na tym rynku. Wieloletnie doświadczenie, atrakcyjne ceny i sprawność wykonywanych usług sprawiają, że firma Damart cieszy się sporym wzięciem zarówno wśród różnych instytucji, zarządców biur, jak również wśród klientów prywatnych zlecających posprzątanie własnego domu. Firma Damart oferuje bardzo szeroki zakres usług sprzątających. Każdy z nas będzie bardzo zadowolony a jego oczekiwania będą spełnione.
Kategorie:

Data dodania: Sep 10, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

DUET - restauracja w Elblągu na starówce, stary rynek. Dobra kuchnia polska litewska - zapraszamy Państwa na wyjątkowo smaczne jedzenie do nowej restauracji w Elblągu. Na stronie prezentujemy Państwu menu, nasze speciały oraz oczywiście galeria lokalu i dane kontaktowe. Restauracje - old town restaurant elblag. Zapraszamy - restauracja Elbląg starówka.
Kategorie:

Data dodania: Jul 10, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Sprzątanie na szóstkę?! Tak to my! Firma sprzątająca w Warszawie Szoruj.pl Pragnie zaoferować niskie ceny i wysoką jakość usługi.
nasza galeria: http://szoruj.pl/galeria/pozostale-zdjecia Oferujemy rabaty i sezonowy promocje na pranie i czyszczenie dywanów lub tapicerek, działamy 24 godziny na dobę więcej informacji http://szoruj.pl/kontakt-szprzatanie-na-telefon
Kategorie:

Data dodania: Jul 10, 2015 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jesteśmy firmą, która działa na terenie Sosnowca i specjalizuje się w realizowaniu w sposób kompleksowy zarówno świeckich jak też religijnych uroczystości pogrzebowych. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam zapewnić usługi realizowane przez zespół doświadczonych pracowników. Zapraszamy do kontaktu z nami! Dane kontaktowe znajdziesz na naszej stronie.
Kategorie:

Data dodania: Jun 17, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Nasz serwis sprzątający warszawa jest firmą oferującą kompleksowe sprzątanie domów oraz firm. Gwarantujemy solidne wykonanie każdego zlecenia, dokładamy wielu starań, aby każdy Klient był zadowolony z wykonanej przez nas pracy. Głównym obszarem naszej działalności jest sprzątanie domów oraz sprzątanie firm Warszawa, Pruszków, Michałowice, Piastów i okolice. My za Ciebie posprzątamy, a Ty w tym czasie będziesz mógł odpocząć i poświęcić więcej uwagi rodzinie. Korzystając z naszych usług możesz mieć pewność pełnego profesjonalizmu, oraz możesz obdarzyć nas zaufaniem. Zapraszamy Państwa serdecznie.
Kategorie:

Data dodania: May 31, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma Sprzątająca GUNAR oferuje nową jakość sprzątania dla klientów indywidualnych i biznesowych na terenie Szczecina i okolic. Wykonujemy pełny zakres usług, obejmujący porządkowanie biur i mieszkań, w tym mycie okien oraz witryn sklepowych. Jednak naszą główną specjalizacją jest pranie dywanów, czyszczenie wykładzin i tapicerek. Naszym atutem jest solidna i szybka realizacja zleceń wyłącznie u klientów, do których dojeżdżamy bez dodatkowych opłat. Czyszczenie wykładzin i dywanów wykonujemy dwiema metodami, uzależnionymi od rodzaju materiału oraz stopnia jego zabrudzenia. Pranie na sucho jest stosowane do odświeżenia lekko zabrudzonych dywanów, zaś gruntowne pranie na mokro wykonujemy przy pomocy odkurzacza ekstrakcyjnego, co pozwala uniknąć przemoczenia materiału, pozostawiając go czystym i świeżym. W razie potrzeby oferujemy także skuteczne odplamianie. Właściciele samochodów mogą liczyć także na szybkie pranie tapicerki, wykonywane również na miejscu u klienta.
Kategorie:

Data dodania: Mar 31, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Nasz mały zespół to profesjonaliści, którzy zajmują się organizacją imprez weselnych. Nasze działania polegają na znalezieniu odpowiedniej sali, spełniającej kryteria Pary Młodej, dobraniu odpowiednich atrakcji weselnych, zespołu i menu. Do naszej pracy podchodzimy kompleksowo i profesjonalnie.

Dzięki nam, Para Młoda nie musi martwić się o organizacje tego wyjątkowego dnia. Zadbamy o wszystko.
Kategorie:

Data dodania: Feb 16, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

W obecnych czasach usługi zagospodarowani takich odpadów jak gruz sa wykonywane za pomocą transportu kontenerowego i sa niezastąpione przy budowach, rozbiórkach i remontach. Kontenery na gruz jest zestawiany na poziom terenu co ułatwia załadunek przede wszystkim ręczny. Spośród wielu zalet jest możliwość bieżącego sprzątania placu budowy, utrzymywania czystości oraz segregowania śmieci bezpośredniego co przekłada się na aspekty estetyczne. Współczesna technika pozwoliła wykonać odpowiednie urządzenia załadowcze do tych kontenerów co pozwala ustawić je w dowolnym miejscu i dowolnej pozycji.
Kontenery do gruzu w naszej ofercie maja pojemności od dwóch do siedmiu metrów sześciennych – są to pojemniki stalowe otwarte przystosowane do załadunku góra. Oprócz usług kontenerowego transportu odpadów budowlanych posiadamy w sprzedaży szeroka gamę asortymentu kruszyw i piasków, dowozimy je na budowy oraz wszystkim pozostałym podmiotom gospodarczym.
Kategorie:

Data dodania: Feb 9, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma Clipper proponuje szeroki wachlarz usług jeżeli mowa o sprzątaniu zarówno biur jak i hal magazynowych. W portfolio naszym również niecodzienne zlecenia czyli jednorazowe doprowadzenie do porządku miejsc po imprezach kulturalnych, wydarzeniach sportowych. Odpowiednie doświadczenie oraz profesjonalna kadra pracowników to nasze atuty. Skorzystaj z propozycji firmy Clipper
Kategorie:

Data dodania: Jan 24, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Nasza firma działa od 2008 r.
Nasze główne usługi to:

- transport drogowy,
- sprzedaż czarnoziemu i kruszyw,
- przetykanie rur
inspekcja rur kamerą, przetykanie i udrażnianie rur kanalizacyjnych, mycie rur metodą ciśnieniową, czyszczenie mechaniczne (spiralą ręczną lub elektryczną),,
- usługi asenizacyjne
czyszczenie zbiorników bezodpływowych., czyszczenie przydomowych oczyszczalni ścieków, wywóz nieczystości płynnych.
Każde powierzone zlecenie wykonujemy precyzyjnie i nienagannie. Działamy 7 dni w tygodniu. Nasza siedziba mieści się w Gdowie, a obsługiwane miasta to: Dobczyce, Łapanów, Gdów, Kraków, Kłaj, Myślenice, Wieliczka, Bochnia.
Kategorie:

Data dodania: Jan 13, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl