Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
24052
415
7
65810

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Firmy wg branż > Usługi porządkowe

Wpisy
Sortowanie :
Przedsiębiorstwo BULI proponuje kontrahentom możliwość wywiezienia odpadów budowlanych. Nasza firma zlokalizowana jest w stolicy. Obszar naszych czynności obejmuje Warszawę oraz sąsiednie miejscowości. Nowoczesne urządzenia oraz wyspecjalizowani ludzie umożliwiają nam zagwarantowanie zadowalającej każdego kontrahenta jakości świadczeń. Oferujemy niezwykle atrakcyjne ceny. Personalnie traktujemy każde zlecenie, oferując jego elastyczne dopasowanie do konkretnych wymagań. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego albo mailowego z naszą firmą.
Kategorie:

Data dodania: Sep 26, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma BULI zlokalizowana jest w Warszawie. Nasza propozycja zawiera sposobność wywiezienia odpadów, gruzu i innych nieczystości. Posiadamy duży wybór kontenerów, pozwalający na wybranie odpowiedniej propozycji dla każdego klienta. Obsługujemy kontrahentów indywidualnych oraz przedsiębiorstwa. Obszar świadczonych przez naszą firmę czynności obejmuje stolicę oraz pobliskie miejscowości. Zapewniamy atrakcyjne ceny proponowanych czynności a także szybki termin realizacji. Orientacyjne ceny klienci odnajdą na naszej witrynie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Sep 26, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma Evergreen Solution jest pomysłodawcą oraz dystrybutorem technologii FuelCal, której zadaniem jest przetwarzanie odpadów organicznych. Naszą technologię cechuje wysoka efektywność funkcjonowania. Gwarantujemy rozległe zastosowanie proponowanej technologii. Wprowadzona technologia jest bezpieczna dla środowiska, co zostało potwierdzone wieloma specjalistycznymi badaniami. Szczegóły odnoszące się do przygotowanej propozycji klienci odnajdą na naszej stronie internetowej. Przygotowaliśmy również bazę wiedzy odnoszącą się do gospodarowania odpadami. Zachęcamy Państwa do kooperacji.
Kategorie:

Data dodania: Sep 2, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Sprzątanie piwnic to niechętnie podejmowana czynność, jednak istnieją firmy, które kompleksowo się tym zajmują. Storage Project wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i proponuje im profesjonalne opróżnianie piwnic, oferując dodatkowo wywóz mebli, które niepotrzebnie zagracają pomieszczenia. Wejdź na stronę internetową storageproject.pl i zapoznaj się z naszą szczegółową ofertą. Każdy projekt to kolejne wyzwanie, które realizujemy z wymaganą dokładnością oraz szczególną uwagą. Zachęcamy do współpracy!
Kategorie:

Data dodania: Aug 11, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Czysty dywan dobrze świadczy o właścicielach oraz podkreśla ładny wygląd mieszkania. Samodzielne pranie dywanów jest nie tylko trudne, ale również może być niebezpieczne dla samego dywanu lub wykładziny. Aby nie zniszczyć włókien i osnowy, lepiej korzystać z usług profesjonalnych firm, zajmujących się praniem dywanów. Posiadamy nowoczesne odkurzacze piorące, które przy pomocy gorącej pary i odpowiednio dobranych środków, przywrócą piękny wygląd Państwa wykładzinie, dywanowi lub tapicerce samochodowej.
Kategorie:

Data dodania: May 24, 2016 Wejść: 3 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia oferty prowadzonej przez nas firmy, która robi specjalistyczne usługi sprzątania przy używaniu nowoczesnych rozwiązań. Dzięki naszemu doświadczeniu na pewno damy radę wyczyścić dywany, wykładziny, tapicerkę samochodową i bardzo dużo innych rzeczy. Głównym obszarem , w którym nasza firma realizuje swoje usługi jest Poznań oraz jego najbliższe okolice. W czasie realizacji naszych prac używamy materiały, które są nie wrażliwe dla zdrowia i środowiska naturalnego. Dzięki naszym zadaniom każdy będzie miał możliwość cieszyć się czystymi dywanami i tapicerką. Gwarantujemy wysoką jakość usług.
Kategorie:

Data dodania: May 3, 2016 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Deratyzacja wykonywana jest przy wykorzystaniu metod chemicznych oraz mechanicznych. Dezynsekcja powinna być wykonana przez specjalistów, którzy dysponują wiedza na temat insektów oraz działania substancji czynnych zawartych w preparatach do zwalczania owadów. Owe środki najnowszej generacji są dwuskładnikowe oraz zawierają nanokapsułki, które pozwalają na bezpieczne oraz skuteczne zabiegi a także na uzyskanie efektu domina, który to pozwala na wyeliminowania większej części całej populacji występującej na terenie, który został poddany zabiegowi.
Kategorie:

Data dodania: Apr 9, 2016 Wejść: 0 Ranking: 5.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Nie da się ukryć, że ulotki reklamowe, to w dalszym ciągu najpopularniejsza forma reklamowania swojego biznesu. Jeżeli zależy wam na tym, aby dostarczyć ulotki do dwóch klientów, postaw na roznoszenie ulotek za pośrednictwem naszej firmy. Z pewnością nie zawiedziesz się na naszych usługach niezależnie od tego, w jakiej miejscowości taki kolportaż ma być przeprowadzony. W swojej ofercie mamy ponad 900 miast z całej Polski.
Kategorie:

Data dodania: Apr 9, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Profesjonalne podejście zakładu pogrzebowego H.M.Kosmala pozwoli Ci przejść przez cały ten trudny czas. Zostaniesz wyręczony w wielu czynnościach. Tutaj zostaną uwzględnione Twoje wszystkie prośby i sugestie. Masz być zadowolony z efektu końcowego. Tu w sprzedaży są też trumny i urny. To najwyższej jakości modele. Zapoznaj się z tym wszystkim na stronie: www.hmkosmala.pl! Zobaczysz, że 20 lat doświadczenia robi swoje.
Kategorie:

Data dodania: Mar 6, 2016 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Oferujemy naszym klientom takie usługi, jak czyszczenie tapicerki katowice. Wieloletnie doświadczenia na rynku pozwala nam zapewnić również czyszczenia dywanów czy materacy z wykorzystaniem najlepszych środków czystości, co przekłada się na skuteczność naszych usług. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do odwiedzenia naszej strony już w tym momencie !
Kategorie:

Data dodania: Jan 28, 2016 Wejść: 4 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl