Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21223
415
39
65007

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Firmy wg branż > Systemy audiowizualne

Wpisy
Sortowanie :
Wieloletnie doświadczenie i szeroka, na bieżąco aktualizowana wiedza z dziedziny wykonywania systemów monitoringu sprawia, że instalacja telewizji przemysłowej nie ma dla nas żadnych tajemnic. Realizowana przez nas usługa jest kompleksowa, czyli obejmuje projekt instalacji, montaż wszystkich jej komponentów, ich zintegrowanie i wyregulowanie, a także późniejszy serwis.
Kategorie:

Data dodania: Oct 20, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Sprzęt audio-video Opole, nagłośnienie multiroom, kino domowe, sprzęt hifi i hiend. Bose Opole Wrocław. Jesteśmy oficjalnym dealerem marek: Bose, !JBL, AKG, harman/kardon, Loewe, Bosh, Siemens, CineVersum.

Firma LightSystem dostarcza kompleksowe rozwiązania audio wizualne dla bardzo szerokiej gamy klientów. Począwszy od restauracji, hoteli przez centra handlowe, stadiony, aż po wyposażenie domowe.
Działamy kompleksowo, rozpoznanie miejsca i wymagań stawianych wobec LightSystem jest priorytetem. Projekt akustyczny dostosowywany jest do indywidualnych uwarunkowań klienta, gdyż to właśnie on decyduje późniejszym sukcesie realizacyjnym.
Przygotowane rozwiązanie przedstawiane jest klientowi przed zakupem, po zaakceptowaniu projektu – zapewniamy pełną realizację zapewniając produkty, akcesoria, aż po usługi instalacyjne.
Zrealizowany projekt oczywiście podlega pełnej obsłudze posprzedażowej, gdyż to satysfakcja klienta jest wyznacznikiem jakości realizacji.
Kategorie:

Data dodania: Apr 9, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Nasza firma działa na Polskim rynku od 1988 roku. Postawiliśmy sobie za cel dostarczać naszym Klientom profesjonalne systemy audiowizualne.
Oferujemy Państwu systemy sterowania AV, systemy do przeprowadzenia konferencji i tłumaczeń, tablice interaktywne, projektory, systemy wspomagające słyszenie w przestrzeniach publicznych, systemy do wideokonferencji, systemy audiowizualne.

Jednym z systemów audiowizualnych które Państwu rekomendujemy jest system InterWrite, który razem z systemem odpowiedzi PRS oraz systemem VideoDidact tworzy interaktywne środowisko nauczania. Poszczególne elementy występują pod znanymi już nazwami: monitor interaktywny, tablica elektroniczna, tablet interaktywny, tablica interaktywna, sieć edukacyjna czy bezprzewodowy system głosowania.

W zależności od tego jakie urządzenia są Państwu w danym momencie potrzebne można używać poszczególne niezależne urządzenia lub w dowolnej kombinacji z wybranymi elementami środowiska, w skład którego wchodzą:

-interaktywny tablet LCD InterWrite Panel,
-interaktywna tablica InterWrite Board,
-interaktywny system odpowiedzi i testów PRS,
-sprzętowa sieć edukacyjna VideoDidact,
-bezprzewodowy tablet InterWrite Pad

InterWrite to elektroniczna wersja zwykłej tablicy. Można ją wykorzystywać jako: zwykłą tablicę suchościeralną, ekran projekcyjny lub w pełni interaktywne narzędzia do sterowania i obsługi komputera z możliwością pracy na dowolnej aplikacji. Tablica Interaktywna ma powierzchnię przeznaczoną zarówno do pisania zwykłymi markerami suchościeralnymi jak i do wyświetlania obrazów z komputera. Elektroniczne pisaki dają możliwość nanoszenia adnotacji oraz pełnego sterowania aplikacjami komputerowymi z poziomu tablicy. Elektroniczna gąbka pozwala usuwać zapisy z tablicy.

Prowadzenie konferencji nigdy nie było tak proste.
Kategorie:

Data dodania: Sep 9, 2012 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

ControlHome Inteligentny Dom - Wprowadzimy Twój Dom w przyszłość! Kompleksowa obsługa inwestycji w zakresie Inteligentnego Domu (automatyki domowej) systemów bezpieczeństwa i systemów audio-video. Szczegółowy opis dostępnych funkcji Inteligentnego Domu. Opis najpopularniejszych systemów automatyki domowej KNX (dawniej EIB) i bzprzewodowego systemu Xcomfort firmy Moeller.
Kategorie:

Data dodania: Nov 24, 2009 Wejść: 2 Ranking: 5.00 Głosów: 3

Komentarze Ranking

Eneo to marka CCTV (telewizja przemysłowa).Oferta to: kamery kopułkowe czy szybko obrotowe, klasyczne oraz IP, przemysłowe pudełkowe dzień - noc, kolor oraz wysokiej rozdzielczości. Do tego tanie i obudowy zewnętrzne o IP65, IP66 i IP67. Rejestratratory cyfrowe eneo DVR to osiem różnych modeli. Do kamer można dobrać obiektywy szklane, megapikselowe zmienno i stało - ogniskowe i szerokokątne. Uzupełnienie oferty to transmisja po skrętce (www.videor.com).
Kategorie:

Data dodania: Jul 30, 2009 Wejść: 4 Ranking: 5.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Firma SAT-SYSTEM oferuje Państwu profesjonalne usługi w zakresie Projektowania, Montażu, Serwisu i Modernizacji Instalacji. W swojej ofercie posiadamy: anteny satelitarne, naziemne, cyfrowe, kamery, domofony, alarmy, audio-video, akcesoria, wyposażenie sal konferencyjnych, okablowanie obiektów, instalacje antenowe, satelitarne, zbiorcze, hotelowe, teletechniczne, niskoprądowe, telekomunikacyjne, elektrotechniczne, sieci komputerowe, systemy AV, HDTV, MPEG4, DVB-T, PAY-TV. Zapraszamy do Salonu Cyfra+ Kościanie.
Kategorie:

Data dodania: Jul 4, 2009 Wejść: 4 Ranking: 5.00 Głosów: 5
Top Rated

Komentarze Ranking

Wszystko co niezbędne do obróbki obrazu, jego prezentacji i wydruku. Sprzęt drukujący, systemy i urządzenia audiowizualne, kable i akcesoria audio video. W ofercie drukarki HP, drukarki samsung, drukarki kyocera, drukarki minolta, drukarki xerox, zamienniki tonerów, kable av, kable hdmi, akcesoria hdmi, audio video, akcesoria multimedialne, systemy multimedialne, projektory, tablety, meble av
Kategorie:

Data dodania: Apr 16, 2009 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Vizual to firma oferująca Państwu usługi takie jak pokazy laserowe, oświetlenie architektoniczne budynków, oświetlenie sceniczne. Posiadane przez nas urządzenia mogą pracować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Pracujemy wyłącznie na profesjonalnych laserach o mocach 3 oraz 5 Watt. Posiadamy zarówno lasery zielone jak i kolorowe! Serdecznie zapraszamy na naszą stronę celem zapoznania się z pełną ofertą
Kategorie:

Data dodania: Jan 16, 2009 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Centrum Promocyjne AMB Polska - zajmujemy się organizacją imprez firmowych, integracyjnych, tematycznych, plenerowych, oferujemy także
wynajem ekranów, projektorów, sceny, dmuchanych zjeżdżalni, ruchome kasyna, zapewniamy oświetlenie i nagłośnienie imprez.
Kategorie:

Data dodania: Aug 21, 2008 Wejść: 2 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Specjalizacja Cam-Pol to monitoring wizyjny i telewizja przemysłowa cctv. Na stronie sklep internetowy który oferuje: kamery przemysłowe, systemy alarmowe, rejestratory, kamery cctv oraz kamery kolorowe i czarno-białe. Zapraszamy - telewizja przemysłowa cctv.
Kategorie:

Data dodania: Jan 6, 2008 Wejść: 2 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl