Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25406
415
6
66278

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Firmy wg branż > Odśnieżanie dachów

Wpisy
Sortowanie :
Oferujemy Państwu usługi alpinistyczne od przeszło 6 lat dla klientów indywidualnych jak i firm. Realizujemy wszelkiego rodzaju zlecenia z szerokiego zakresu jakim są prace na wysokości. Między innymi możemy tu wymienić: wycinka drzew, malowanie elewacji, mycie okien na wysokości i wiele innych. W celu zapoznania się z naszą pełną ofertą zapraszamy na naszą stronę internetową!
Kategorie:

Data dodania: Jan 23, 2017 Wejść: 1 Ranking: 5.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Multi-Projekt to firma specjalizująca się w branży dotyczącej usług odśnieżania. Posiada wyspecjalizowane pojazdy i urządzenia, a przy tym również wykwalifikowana kadrę pracowniczą. W ofercie posiada szeroki wybór usług skoncentrowanych na odśnieżaniu dachów, hal i magazynów, podjazdów, parkingów, ulic, chodników, boisk szkolnych i wielu innych terenów. Zapewnia klientom również wywóz śniegu, a dodatkowo doradztwo w zakresie doboru rozwiązań.
Kategorie:

Data dodania: Oct 14, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

To sztuka dziś o grupę remontowo budowlaną w pełni profesjonalną. Zdajemy sobie sprawę jak trudno zleceniodawcom wybrać najwłaściwszą możliwie ekipę remontowo-budowlaną, która będzie umiała zrobić remont prawidłowo, według kosztorysu. Nic w tym dziwnego, jeżeli wszyscy najlepsi robotnicy wyjechali do Szkocji.
My jednak znamy sposób, żeby powstrzymać wszystkich wykwalifikowanych pracowników w firmie. Żaden osobnik, który się ceni nie będzie pracował za małe stawki. Więc my naszym robotnikom dostarczamy godne stawki od wykonanej usługi. Dzięki temu brygada And-Bud może robić usługi budowlane szybko i profesjonalnie. Możliwe, że nie jesteśmy najtańsi, ale na 100% jakość którą zapewniamy usatysfakcjonuje każdego zleceniodawcę i zdejmie z jego barków wszystkie trudności związane z prowadzeniem budowy czy renowacji. Wejdź na naszą stronę i sprawdź opinie klientów, którym wykonaliśmy prace budowlane.
Kategorie:

Data dodania: Aug 29, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

VEXTRA świadczy tylko specjalistyczne usługi: mycie okien i szyb w mieście Warszawa.
Zajmujemy się myciem okien wszystkich rodzajów w ramach drewnianych, aluminiowych i plastikowych, a także na wszystkich wysokościach.
Okna niedostępne z poziomu posadzki myjemy używając różnorodnych typów drabin, technik linowych (alpinistyczne mycie okien), oraz dodatkowo wykorzystując podnośnik koszowy o zasięgu 20m.
Nie licząc okien myjemy zarówno przeszklenia, szyby, witryny, oranżerie, fasady i elewacje.
Ponadto udostępniamy naszą zwyżkę wraz z doświadczonym operatorem dla innych podmiotów bądź osób prywatnych.
Wykorzystując podnośnik koszowy realizujemy mnóstwo usług z jego zastosowaniem, na przykład: mycie szyb czy fasad, prac konserwacyjnych, ścinania drzew czy ucinania gałęzi.
Nie licząc mycia fasad i usług wykonywanych zwyżką realizujemy mnóstwo innych specjalistycznych usług, jak np. czyszczenie wykładzin dywanowych, czyszczenie dywanów, czyszczenie tapicerki meblowej (sofy, fotele wypoczynkowe, krzesła, i wiele innych), pranie tapicerek samochodowych.
W naszej ofercie jest także usługa prania żaluzji poziomych i prania żaluzji verticali - usługi wykonywane przy użyciu myjki ultradźwiękowej.
Kategorie:

Data dodania: Aug 9, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Przedsiębiorstwo Odśnieżanie Warszawa proponuje Państwu różne świadczenia związane z odśnieżaniem, usuwaniem sopli oraz posypywaniem powierzchni solą lub piaskiem. Profesjonalny sprzęt, którego używamy, zapewnia najlepszą jakość wykonywanych usług. Długoletni staż sprawia, że wszystkie prace realizujemy ekspresowo. Prace wykonujemy dla klientów przez cały tydzień. Usługi świadczymy zarówno dla klientów indywidualnych, jak również dla instytucji publicznych i przedsiębiorstw. Gwarantujemy konkurencyjne ceny każdych usług, znajdujących się w naszej ofercie.
Kategorie:

Data dodania: Jul 26, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Nazywamy się Dachbud i od 1998 roku staramy się zapewnić Państwu usługi na najwyższym poziomie, w obszarze wykonywania wysokiej jakości dachów. Wiemy, jak zasadniczym elementem całego budynku jest dach, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze realizacje były w stu procentach rzetelne. Należymy do Beskidzkiego Klubu Dekarskiego, pozwalającego na wymianę cennych doświadczeń z innymi przedsiębiorstwami z branży. Dodatkowym polem naszej działalności jest budowa domów od podstaw. Jeśli potrzebują Państwo remontu dachu, montażu okien dachowych bądź podobnych usług, jesteśmy do dyspozycji! Zapraszamy na naszą stronę
Kategorie:

Data dodania: Dec 7, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Służbowa strona warszawskiej firmy LuczykTrader sp. z o.o.. Organizacja zajmuje się różnorodnymi usługami w zakresie odśnieżania i usuwania lodu. Nasze główne zalety to: młoda i ambitna obsada pracownicza, nowoczesny sprzęt oraz precyzyjność naszej pracy. Gwarantujemy wysoki poziom jakości wykonywanych przez naszych pracowników usług. Gorąco zachęcamy do odwiedzin poniższej witryny oraz korzystania z usług naszej firmy.
Kategorie:

Data dodania: Nov 8, 2011 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zawsze w gotowości - Fabryka Czystości. Najlepsza firma sprzątająca w Krakowie. Oferujemy usługi sprzątania przy użyciu profesjonalnego sprzętu i świetnie wyszkolonego personelu. Szeroki zakres usług i wzorowa obsługa klienta. Nie tylko czysto, ale i higienicznie - efektywne metody sprzątania.
Posiadamy doświadczenie , w tym zagraniczne, certyfikat, referencje, zgrany , młody personel.
Zapraszamy do współpracy i korzystania z naszych usług.
Więcej na naszej stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Dec 20, 2010 Wejść: 1 Ranking: 5.00 Głosów: 6

Komentarze Ranking

Czy planujesz generalny remont mieszkania i nie masz co zrobić z gruzem? A może potrzebujesz duży kontener na odpady przy swojej firmie? To wszystko zapewni Ci firma KLON-R! Naszym priorytetem jest czystość, dlatego wywóz nieczystości Warszawa, wywóz śmieci, wywóz gruzu oraz wszelkie inne odpady nie są dla nas problemem. Kompleksowo zajmujemy się usługami dotyczącymi oczyszczania miasta tak, aby wszyscy żyli w czystym i zadbanym mieście. Dlatego zapraszamy do korzystania z naszych usług. Na pewno nie pożałujesz!
Kategorie:

Data dodania: Dec 3, 2010 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Z przyjemnością wyręczymy Cię w:

- pracach domowych
sprzątanie
mycie okien
pranie dywanów i tapicerek
prasowanie
gotowanie
zakupy
opieka nad dziećmi lub osobami starszymi

- pracach ogrodowych

sprzątanie posesji
koszenie trawników
odśnieżanie

- sprzątanie lokali i biur
- odśnieżanie dachów
- opieka nad grobami
Jesteśmy profesjonalna firmą świadczącą kompleksowe usługi w zakresie sprzątania domów, mieszkań, firm, obiektów użytkowych, gabinetów.

Porządkujemy domy po remontach i budowach.
Jesteśmy rzetelni i dokładni
Realizujemy zlecenia jednorazowe i stałe
Dysponujemy niezbędnym sprzętem.
Wystawiamy rachunki, nie doliczamy VAT!!!
Kategorie:

Data dodania: Sep 2, 2010 Wejść: 0 Ranking: 5.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 [Następna >]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl