Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21223
415
34
65006

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Firmy wg branż > Chemia

Wpisy
Sortowanie :
Zachęcamy do podjęcia kooperacji z firmą Higiena Serwis z siedzibą w Warszawie. Jesteśmy jednym z wiodących na rynku dystrybutorów marek Tork czy Hi-Prem. Oferta naszej jednostki obejmuje wszystkie artykuły niezbędne do utrzymania czystości. Są to między innymi maszyny czyszczące lub zamiatarki. Gwarantujemy najwyższą jakość naszych artykułów i punktualne oraz szybkie dostawy. Prócz tego interes przeprowadza bezpłatny transport na terenie Warszawy i okolic. W przypadku uzgodnień indywidualnych zajmujemy się również montażem urządzeń. Osoby zaintrygowane zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową, gdzie znajduje się pełna propozycja jednostki.
Kategorie:

Data dodania: Sep 9, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Polwax to uznany specjalista w zakresie produkcji parafiny. Spółka została utworzona w roku 2012, po wyodrębnieniu z LOTOS Parafiny. Firma jest gwarantem towarów dobrej jakości oraz bogatego doświadczenia na rynku. Obecnie w ofercie firmy Polwax znajdziemy między innymi: parafinę do zniczy, woski, masy parafinowe oraz smary. Firma stale współpracuje z wypróbowanymi jednostkami badawczymi, a tym samym może stale oferować coraz lepsze wersje swoich wyrobów. Szczegóły oferty na witrynie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Aug 5, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Labo Plus jako autoryzowany dystrybutor przedstawia Państwu pełną ofertę materiałów, sprzętu laboratoryjnego oraz wszelkich możliwych akcesoriów firm: Whatman GE, Brookfield Engineering, Barnstead, Polyscience, Bellingham+Stanley, Sonics, Spectrum i innych.

Polecamy wiskozymetry i reometry rotacyjne Brookfield, filtry i membrany Whatman, ultratermostaty Polyscience, polarymetry i refraktometry Bellingham Stanley, homogenizatory ultradźwiękowe Sonics i wiele innych grup sprzętu laboratoryjnego.

Posiadamy w ciągłej sprzedaży materiały filtracyjne Whatman, takie jak: filtry szklane, filtry strzykawkowe, membrany filtracyjne, gilzy ekstrakcyjne, sączki ilościowe i jakościowe, bibuły celulozowe, fiolki filtracyjne, filtry dyskowe i kapsułowe oraz wiele innych popularnych produktów Whatman. Wysyłka możliwa jest w ciągu 24 h firmą kurierską UPS.

Firmowy serwis prowadzi naprawy gwarancyjne oraz pogwarancyjne całego oferowanego przez nas sprzętu laboratoryjnego.
Kategorie:

Data dodania: Jun 25, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Czołowy producent wysokiej jakości klejów przemysłowych, kosmetycznych i medycznych. W ofercie firmy można znaleźć kleje cyjanoakrylowe, anaerobowe, strukturalne, kleje do tipsów, a także aktywatory i primery. Produkty firmy CarTell posiadają certyfikat jakości ISO 9001. Gwarancja trwałości i zadowolenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kategorie:

Data dodania: Jan 18, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

25. Znicze
Tworzenie bardzo pięknych zniczy, przedmiotów niezwykle ważnych, bo pozwalających nam uczcić pamięć zmarłych, wymaga doświadczenia jak również bycia kreatywnym. Takie umiejętności na 100% znajdziecie w szerokiej ofercie przedsiębiorstwa ,,Luks". Surowce doskonałej jakości, zadziwiająco wysokie standardy oraz najnowocześniejsze metody tworzenia czynią z Firmy Produkcyjno-Handlowej ,,Luks" idealnego sprzedawcę. Znicze doskonałej jakości zawsze gwarantowane.
Kategorie:

Data dodania: Nov 17, 2012 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma oferuje dzianiny, nawozy oraz sól do zimowego utrzymania dróg. Cetex od wielu lat zajmuje się produkcją dzianin ze specjalizacją w produkcji wysokiej jakości prześcieradeł. Własna nowoczesna farbiarnia umożliwia stworzenie dowolnego koloru materiału. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych maszyn włókienniczych istnieje możliwość produkcji prześcieradeł o niestandardowych wymiarach. Prócz produkcji firma zajmuje się handlem oferując pełną gamę nawozów zakładów chemicznych Police. W swoim asortymencie posiada również sól drogową luzem jak i workowaną. Firma oferuje własne zaplecze transportowe składające się z nowoczesnych naczep samowyładowczych - 24 tony lub 6 ton oraz ciągników siodłowych. Dostosowujemy się do potrzeb rynku, dlatego bez problemu oferujemy także transport mniejszych ilości towaru – począwszy od 1 tony. Cetex dysponuje zarówno własnym zapleczem transportowym jak i współpracuje od wielu lat z największymi firmami z branży logistycznej. Gwarantuje to natychmiastową wysyłkę towaru oraz umożliwia klientom otrzymanie kompleksowych usług w zakresie zakupu i dostaw oferowanych dzianin, prześcieradeł, soli drogowej i nawozów.
Kategorie:

Data dodania: Oct 22, 2012 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

CDG - sprzedaż gazu płynnego w butlach (dystrybucja gazu). Napełnianie butli gazowych - gaz płynny, lpg, czysty propan butan. Działalność w 12 oddziałach dystrybucji w lokalizacjach takich jak: Gdynia, Somonino, Nowy Dwór Gdański, Iława, Warszawa, Poznań, Częstochowa, Kraków, Opole i innych. Butle gazowe - dystrybucja gazu i wymiana butli gazowych. Butla z gazem - dostawa gazu, Instalacja na gaz w butlach 33 kg, Butle z gazem propan butan w ofercie też Gaz do wózków widłowych.
Kategorie:

Data dodania: Oct 7, 2012 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma zajmująca się wszelkiego rodzaju zwalczaniem szkodników takich, jak: gryzonie, owady czy ptactwo, zaprasza do skorzystania z naszych usług. Działamy od dłuższego czasu. Cieszymy się sporym zaufaniem pośród tych, którzy zdecydowali się oddać swoje problemy w nasze ręce. Lampy owadobójcze, ozonowanie mieszkań oraz dezynfekcja domostw i budynków gospodarczych. Skutecznie zwalczamy pleśnie oraz grzyby i nieprzyjemne zapachy. Radzimy sobie z ptakami a także ze szczurami, nornicami oraz z kretami. Zakładamy różnego typu pułapki oraz siatki, systemy elektryczne i dźwiękowe. Ponadto kolce, systemy żelowe i ruchome pręty. Powierz swoje problemy naszym ekspertom a nie będziesz żałował. Tanio, szybko i przede wszystkim skutecznie.
Kategorie:

Data dodania: Aug 9, 2012 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Nasza firma jest wiodącym dystrybutorem tworzyw sztucznych na rynku Europy Środkowo – Wschodniej. W naszej ofercie znajduje się bogaty i wszechstronny asortyment, między innymi wełna mineralna, styrodur, staron, profile elewacyjne, poliwęglan, płyty elewacyjne, laminaty, konstrukcje aluminiowe, ekrany dźwiękochłonne, blachy aluminiowe i folie. Wszystkie nasze produkty pochodzą od renomowanych i sprawdzonych producentów, posiadają wymagane normy techniczne i certyfikaty. Dzięki temu znajdują szerokie zastosowanie we wszystkich dziedzinach przemysłu. W budownictwie, branży opakowań i reklamie liczą się produkt trwałe, estetyczne i niezawodne, dlatego staramy się, by nasz asortyment spełniał najwyższe standardy. Kładziemy również nacisk na rzetelną i fachową obsługę klienta, dlatego w naszych oddziałach pracują wyłącznie fachowcy, których podstawowym zadaniem jest pomoc państwu w wyborze materiałów spełniających Wasze potrzeby i oczekiwania. Atutem naszej firmy jest również terminowość i ciągłość dostaw. Zostań naszym partnerem i sprawdź jak jesteśmy skuteczni!
Kategorie:

Data dodania: Jun 9, 2012 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Murren oferuje preparaty - oczyszczanie ścian i oczyszczanie cegły, renowacji elewacji, czyszczenie elewacji - wysokiej jakości preparaty antygraffiti. Dzięki naszym preparatom renowacja elewacji, czyszczenie elewacji i oczyszczanie ścian jest proste. Zabezpieczenie przed graffiti, zabezpieczenie Hydrofobowe i przeciw wilgoci, zmywacze - usuwanie farby z elewacji, uzupełnianie ubytków w kamieniu oraz cegle. Zapraszamy po prepatay antygraffiti i na oczyszczanie cegły oraz kamienia. Plakatowanie - kleje do plakatowania, chemia budowlana, (artykuły chemii budowlanej).
Kategorie:

Data dodania: Mar 19, 2012 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: [< Poprzednia] 1 2 3 4 5 [Następna >]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl