Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
50
64950

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Firmy wg branż > Chemia

Wpisy
Sortowanie :
Chemlux zajmuje się sprzedażą i dystrybucją profesjonalnych środków czystości oraz chemii gospodarczej. Tworzymy energiczny zespół młodych ludzi, którzy chcą zaproponować Państwu rzetelną oraz profesjonalną współpracę.

Oferujemy Państwu profesjonalne środki i sprzęt do czyszczenia, mycia i dezynfekcji, a także asortyment urządzeń pozwalających na proste, szybkie i skuteczne utrzymywanie czystości przy równoczesnym minimalizowaniu kosztów. Zaopatrujemy m.in.: hotele, restauracje, kawiarnie, szpitale, przedszkola, szkoły, biura, supermarkety, zakłady produkcyjne itp. Nasze profesjonalne i najwyższej jakości środki czystości pozwalają na utrzymanie czystości zarówno w dużych i małych zakładach, ośrodkach użyteczności publicznej, obiektach usługowych oraz prywatnych gospodarstwach domowych.

Produkty, które posiadamy w naszej ofercie, kupujemy bezpośrednio od sprawdzonych producentów lub importerów, co pozwala na przygotowanie konkurencyjnych cen. Nasza wieloletnia współpraca tylko z najlepszymi dostawcami pozwoliła na wyodrębnienie kluczowych partnerów, czego gwarancją jest niezmienna i wysoka jakość oferowanych produktów.

Łącząc nasze wieloletnie doświadczenie oraz szeroką wiedzę zdobytą na specjalistycznych szkoleniach możemy zaoferować Państwu wsparcie techniczne oraz profesjonalne doradztwo, które pomogą rozwiązać problemy związane z utrzymaniem czystości i higieny na wysokim poziomie. Wskażemy Państwu jak i czym pracować, aby uzyskać jak najlepsze efekty. Mamy nadzieję, że nasza oferta Państwa zainteresuje i w przyszłości zaowocuje długofalową oraz satysfakcjonują współpracą.
Kategorie:

Data dodania: Oct 5, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Brand Distribution zajmuje się dystrybucją produktów z importu. Stworzona przez nas platforma B2B umożliwia dokonywanie szybkich i wygodnych zakupów. W naszej ofercie znajdą Państwo chemię gospodarczą, jak również artykuły higieniczne i kosmetyczne. Zajmujemy się kompleksową obsługą sklepów, sieci oraz hurtowni. Naszymi partnerami handlowymi są takie firmy jak Auchan, Selgros, Makro, Tesco, Carrefour.
Kategorie:

Data dodania: Aug 22, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Butle z gazem propan butan - CDG Centrum Dystrybucji Gazu Gdynia - specjalizacja to butle gazowe i dostawa gazu. Dystrybucja gazu - wymiana butli gazowych, butla z gazem czysty propan. W ofercie także gaz do wózków widłowych. Zapraszamy Państwa - dostawa butli gazowych, instalacja na gaz w butlach 33 kg. Profesjonalna i szybka dostawa butli z gazem. Profesjonalna rozlewnia gazu - Nowoczesne butle do wózków widłowych, Amerigas, Karta charakterystyki gazu propan butan
Kategorie:

Data dodania: Jul 6, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jeżeli potrzebujesz skutecznej i wydajnej chemii profesjonalnej hurtownia esilver.com.pl jest dla Ciebie. W ofercie znajdziesz wszelkiego typu środki myjące oraz dezynfekujące dla gastronomii, przemysłu spożywczego, hoteli i restauracji. Świetnym uzupełnieniem katalogu produktów są środki myjące i nabłyszczające do zmywarek gastronomicznych i przemysłowych które stanowią podstawę w zmywaniu naczyń maszynowo. Wózki do sprzątania oraz wózki do mycia podłóg dodatkowo uzupełniają urządzenia higieniczne które są wyposażeniem każdej firmy, szkoły czy instytucji. W hurtowni esilver.com.pl zakupisz wszystko do sprzątania co potrzebne do utrzymania higieny.
Kategorie:

Data dodania: May 13, 2014 Wejść: 1 Ranking: 5.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

W dobie wysoce rozwiniętego przemysłu, obowiązuje wiele norm dotyczących emisji do atmosfery. Przedsiębiorstwa muszą spełniać ściśle określone reguły potwierdzone certyfikatem. Mogą je wydać jedynie laboratoria akredytowane. Lab-Serwis jest jednym z takich firm, posiadających akredytację PCA. Możemy wykonać wszelkie pomiary emisji, zarówno gazów jak i pyłów a także pomiary emisji hałasu na stanowiskach pracy. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Pozdrawiam Artur Kała - kierownik laboratorium.
Kategorie:

Data dodania: Apr 22, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Szukasz wydajnych, wysokogatunkowych produktów higienicznych do Twojego domu? Nie przepłacaj! Kup wszystko czego Ci potrzeba w naszym sklepie Euro-Zakupy i skorzystaj z naszych promocji i bonu rabatowego dla nowych klientów, a przekonasz się jak niewielki rachunek otrzymasz. Przystąp do naszego programu punktowego i zawsze płać u nas mniej. Zapraszamy.
Kategorie:

Data dodania: Apr 18, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Prezentujemy Państwu aktywnie rozwijającą się jednostkę Dydona. Nasza siedziba mieści się w miejscowości Osowiec w regionie województwa opolskiego. Jesteśmy z jednostką z wieloletnim stażem. Propozycja przedsiębiorstwa zawiera bogaty asortyment odzieży ochronnej. Zwracamy szczególną uwagę na to, by każdy kontrahent znalazł w naszym sklepie fartuch przystosowany do jego oczekiwań i możliwości finansowych. Najważniejszym celem firmy jest satysfakcja każdego klienta. W tym celu absorbujemy się także realizacją zamówień o niestandardowych oraz nietypowych rozmiarach lub w dużej ilości. Cała oferta przedsiębiorstwa jest dostępna na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Sep 14, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą przedsiębiorstwa Clean World. Siedziba firmy mieści się w Wołominie nieopodal Warszawy. Funkcjonujemy na rynku od 1991 roku. Na przestrzeni ponad dwudziestu lat udało nam się zdobyć zaufanie okazałego grona klientów, którzy respektują sobie najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. Do obszaru naszych obowiązków należy w szczególności wywóz nieczystości stałych oraz płynnych oraz segregowanie odpadów. Oferta jednostki jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych. Gruntowne informacje oraz pełna oferta przedsiębiorstwa zawiera się na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Sep 14, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zachęcamy do podjęcia kooperacji z firmą Higiena Serwis z siedzibą w Warszawie. Jesteśmy jednym z wiodących na rynku dystrybutorów marek Tork czy Hi-Prem. Oferta naszej jednostki obejmuje wszystkie artykuły niezbędne do utrzymania czystości. Są to między innymi maszyny czyszczące lub zamiatarki. Gwarantujemy najwyższą jakość naszych artykułów i punktualne oraz szybkie dostawy. Prócz tego interes przeprowadza bezpłatny transport na terenie Warszawy i okolic. W przypadku uzgodnień indywidualnych zajmujemy się również montażem urządzeń. Osoby zaintrygowane zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową, gdzie znajduje się pełna propozycja jednostki.
Kategorie:

Data dodania: Sep 9, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Polwax to uznany specjalista w zakresie produkcji parafiny. Spółka została utworzona w roku 2012, po wyodrębnieniu z LOTOS Parafiny. Firma jest gwarantem towarów dobrej jakości oraz bogatego doświadczenia na rynku. Obecnie w ofercie firmy Polwax znajdziemy między innymi: parafinę do zniczy, woski, masy parafinowe oraz smary. Firma stale współpracuje z wypróbowanymi jednostkami badawczymi, a tym samym może stale oferować coraz lepsze wersje swoich wyrobów. Szczegóły oferty na witrynie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Aug 5, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: [< Poprzednia] 1 2 3 4 5 [Następna >]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl