Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21377
415
21
65027


 
Opis Największy rejestr spółek cywilnych znajdujący się na stronie spolkicywilne.pl to źródło wiarygodnych informacji na temat zarejestrowanych przedsiębiorstw. Rejestracja firmy umożliwia czerpanie znaczących korzyści, które nie są dostępne dla niezarejestrowanych firm. Daje to twojej firmie tożsamość prawną, która upoważnia cię do pełnej działalności w ramach prawa. Musisz oficjalnie zarejestrować swoją firmę, aby uzyskać dostęp do usług finansowych świadczonych przez banki komercyjne. Chcesz, aby twoi pracownicy korzystali z ochrony socjalnej, którą zapewnia rejestracja biznesu, musisz działać legalnie. Rejestr Spółek Polskich Cywilnych daje twojemu przedsiębiorstwu wiarygodność, a klientom bezpieczeństwo.

 

Słowa kluczowe Spólki cywilne   spis spółek cywilnych   firmy spółki cywilne
Url http://spolkicywilne.pl
Kategorie Biznes Ekonomia
Data wpisu May 22, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia
W Lubinie swoją siedzibę ma biuro rachunkowe GENIX, które w branży działa już od 1998 roku. Gorąco zachęcamy klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców do współpracy w zakresie obsługi księgowości i podatkowości. Świadczymy szeroki zakres usług obejmujący rozliczanie VAT i ZUS, sporządzanie sprawozdań i bilansów, deklaracje podatkowe, obsługę kadr i płac, reprezentowania Klienta przed urzędami jak też profesjonalne doradztwo. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług, sympatyczną obsługę oraz konkurencyjne ceny. Więcej szczegółów dotyczących oferty umieściliśmy na naszej witrynie.
Kategoria:

Krystyna Fabijańska to agent ubezpieczeniowy PZU z dwudziestopięcioletnim doświadczeniem w obszarze różnego rodzaju ubezpieczeń. Posiada dwa biura w Radzyniu Podlaskim, mimo to swoją działalność prowadzi na terenie całej Polski. Krystyna Fabijańska w swojej ofercie posiada polisy zarówno dla osób indywidualnych, jak i małych, dużych i średnich firm, a także osób prowadzących działalność gospodarczą, dobrowolne i obowiązkowe. Służy także wsparciem oraz radą przy wyborze różnorodnego rodzaju ubezpieczeń: komunikacyjne, majątkowe (w tym AC, OC, NNW, NNW max, PZU Autopomoc), rolnicze, dla lekarzy i pozostałych grup zawodowych, turystyczne. Wykupienie polis łączy się z wieloma rabatami ze strony ubezpieczyciela, na przykład do 60% ulgi na OC za jazdę bezwypadkową, a także z obsługą oraz opieką medyczną na najwyższym poziomie, co czyni ofertę Krystyny Fabijańskiej jedną z lepszych na rynku. Więcej informacji odnajdą Państwo na stronie internetowej.
Kategoria:

Wykorzystując obszerne usługi strony infoKonsument.pl internauci będą mieli okazję sprawdzić dane o samych sobie. Udostępniane przez Biuro Informacji Gospodarczej ERIF dane dotyczą płatników oraz dłużników, interesanci będą więc mogli sprawdzić własny status finansowy, czy na pewno są dłużnikami. Usługi portalu poszerzone są też o funkcję zweryfikowania, kto i w jakim celu brał informacje na temat regulowanych przez nas wpłat z tytułu zobowiązań pieniężnych. Oprócz danych o samych sobie interesanci mogą ponadto sprawdzić dane finansowe wybranych firm.
Kategoria:

Chcesz zarejestrować swoją działalność gospodarczą? Prowadzisz firmę jednoosobową lub spółkę cywilną i potrzebujesz wszechstronnej obsługi księgowej? Skontaktuj się z BIUREM RACHUNKOWYM ADEMI z Krakowa. Oferujemy obszerną obsługę wszystkich procesów księgowych oraz pomoc w zakresie zarządzania finansami przedsiębiorstw. Prowadzimy sprawy kadrowo-płacowe i zajmujemy formalnościami związanymi z ZUS. Gwarantujemy solidność i wysokie kwalifikacje potwierdzone m. in. certyfikatem MF. Prowadzimy też ewidencję ryczałtową. W razie pytań prosimy o kontakt.
Kategoria:

Na polskim rynku nie brakuje ofert dotyczących ubezpieczeń od odpowiedzialności cywilnej, które potrzebne są każdemu kierowcy posiadającemu samochodu zarejestrowany na terenie naszego kraju. Nasza strona internetowa oferuje Państwu usługi takie jak porównywarka oc. Jest to opcja, która bardzo się przydaje przy podejmowaniu decyzji. Na naszej stronie znajdziesz dokładne opisy najważniejszych ubezpieczeń, które obecnie są dostępne w naszym kraju. Warto zapoznać się z taką wiedzą, która z pewnością będzie potrzebna do podpisania dobrej umowy. Ubezpieczenie oc będzie teraz wybrane pod kątem oszczędności. Warto mieć to na uwadze. Porównywarka ubezpieczeń to doskonały wybór, który jest odpowiedzią na potrzeby każdego kierowcy. Nasza strona jest przygotowana na świadczenie tego rodzaju usług- zapraszamy.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl