Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21377
415
33
65029

FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA MIM MARIUSZ MAŃKOWSKI zbiorniki do oleju


 
Opis Uwierzytelnianym ambasadorem renomowanego wytwórcy zasobników paliwowych oraz zbiorników na olej jest w Polsce szczecińska firma M&M Mariusz Mańkowski. Co więcej proponujemy separatory tłuszczu lub substancji ropopochodnych, wyprzedajemy osadniki bardzo dobrze sprawdzające się przy podczyszczaniu wody deszczowej. Przynosimy wszechstronne rozwiązania do przechowywania substancji chemicznych i innych - skutecznie stosowane m.in. w przemyśle spożywczym lub rolnictwie. Nasze towary są pewne i odporne, posiadają należyte certyfikaty. Wyroby obejmujemy gwarancją. Szczegóły propozycji towarów dystrybuowanych przez M&M Mariusz Mańkowski odszukają Państwo na stronie internetowej firmy.

 

Słowa kluczowe pojemniki   szmba   przydomowe oczyszczalnie   pojemniki na szamba
Url http://www.zbiorniki.szczecin.pl
Kategorie Budownictwo > Usługi budowlane
Data wpisu Nov 6, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Usługi budowlane
Nasza firma to zespół kilku doświadczonych osób zajmujących się wykonawstwem, sprzedażą i montażem basenów kąpielowych, zadaszeń basenowych, okien i drzwi PCV oraz wyrobów stolarskich. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Jako jedyni w kraju produkujemy baseny izolowane. Nasze produkty sprzedawane są także w innych krajach Europy. Celem naszej firmy jest kompleksowa i szybka obsługa klienta. Nasze dotychczasowe doświadczenia zawodowe to w pełni wystarczające narzędzia pozwalające sprostać Państwa wymaganiom. Bazujemy na doświadczeniu zdobytym na rynku nie tylko polskim, ale również i zagranicznym. Dzięki temu mamy szybki dostęp do nowych technologii co pozwala nam dopasować się do potrzeb każdego klienta.
Kategoria:

W Okuniewie niedaleko Warszawy ma swoją siedzibę ceniony przez klientów zakład szklarski. Rozpoczęliśmy naszą działalność w 1990 roku od produkowania luster metodą natryskową. Obecnie nasza oferta otacza również wytwarzanie szklanych paneli kuchennych, drzwi, kabin prysznicowych i innych produktów. Proponujemy szkło grafitowe, ornamentowe, matowe oraz krystalicznie białe. Dzięki profesjonalnym i doświadczonym pracownikom oraz nowoczesnemu parkowi maszynowemu jesteśmy w stanie precyzyjnie wykonać każde zamówienie. Zapewniamy przystępne ceny produktów. Dodatkowe informacje o naszej propozycji dostępne są na stronie internetowej.
Kategoria:

Świadczymy różnego rodzaju usługi kamieniarskie. Wykonujemy elewacje, posadzki, stopnie, schody zewnętrzne i wewnętrzne, ogrodzenia, kominki, grille ogrodowe, wędzarki. Prowadzimy sprzedaż kamienia. W ofercie posiadamy kamień piaskowiec, łupanka, dzikówka, płytki elewacyjne, kamień elewacyjny, kamień na ogrodzenie. Zajmujemy się produkcją grilli ogrodowych oraz profesjonalnych wędzarni z kamienia. Naszym atutem jest profesjonalizm poparty doświadczeniem i wiedzą z zakresu kamieniarstwa.
Kategoria:

Nasza firma działa na polskim rynku od pięciu już lat. Zajmujemy się między innymi wynajmem a następnie pełną obsługą sprzętu służącego między innymi pracom budowlanym, szczególnie wykończeniowym. Wszystkie nasze sprzęty, takie jak igłofiltry, agregaty chłodnicze wykonane są z najwyższej jakości materiałów. W praktyce oznacza to, że przychodząc do nas, nasi klienci otrzymują jakość połączona z elastycznymi warunkami wypożyczania. Na naszej stronie dogłębnie analizujemy zalety wypożyczania naszych sprzętów. Dzięki temu klienci zyskują gwarancję, że współpraca z nami to naprawdę dobre rozwiązanie. Oprócz wymienionych wyżej sprzętów, w naszej ofercie znajduje się także między innymi bogactwo generatorów. Każdy z nich omówimy dla państwa, jeszcze dokładnie, jeśli tylko zostanie zgłoszona nam taka potrzeba. Zachęcamy więc do odwiedzenia nas i zapoznania się ze szczegółami współpracy z nami. Zawsze też można do nas napisać lub po prostu zadzwonić.
Kategoria:

Miło nam zaprezentować firmę Pol-Bruk, jaka działa na rynku w tej chwili od 10 lat. Naszymi klientami są osoby prywatne także większe przedsiębiorstwa. Gwarantujemy fachową i profesjonalną obsługę oraz terminową realizację zamówień. W bogatej ofercie znajdują się kompleksowe prace brukarskie. Produkujemy powierzchnie brukowe, granitowe, kamienne i betonowe. Prócz tego prowadzimy roboty ziemne, takie jak wykopy oraz wywóz ziemi. Zajmujemy się także przygotowaniem ogrodzeń z piaskowców oraz kamienia naturalnego także ogrodzeń tradycyjnych. Na niektóre usługi udzielamy klientom interesujących upustów. Bardzo dbamy o solidne wykonanie prac. Więcej na stronie internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl