Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21667
415
0
65080

FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA MIM MARIUSZ MAŃKOWSKI zbiorniki do oleju


 
Opis Uwierzytelnianym ambasadorem renomowanego wytwórcy zasobników paliwowych oraz zbiorników na olej jest w Polsce szczecińska firma M&M Mariusz Mańkowski. Co więcej proponujemy separatory tłuszczu lub substancji ropopochodnych, wyprzedajemy osadniki bardzo dobrze sprawdzające się przy podczyszczaniu wody deszczowej. Przynosimy wszechstronne rozwiązania do przechowywania substancji chemicznych i innych - skutecznie stosowane m.in. w przemyśle spożywczym lub rolnictwie. Nasze towary są pewne i odporne, posiadają należyte certyfikaty. Wyroby obejmujemy gwarancją. Szczegóły propozycji towarów dystrybuowanych przez M&M Mariusz Mańkowski odszukają Państwo na stronie internetowej firmy.

 

Słowa kluczowe pojemniki   szmba   przydomowe oczyszczalnie   pojemniki na szamba
Url http://www.zbiorniki.szczecin.pl
Kategorie Budownictwo > Usługi budowlane
Data wpisu Nov 6, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Usługi budowlane
Produkcja domów z drewna - Damir Warszawa. Producent oferuje całoroczne domy drewniane, domy kanadyjskie - projekty, budowa i montaż domów z drewna. Prefabrykacja domów umożliwia nam montaż budynku przez cały rok, ściany są składane w fabryce przed montażem na placu budowy, dzięki czemu wszystko jest precyzyjnie przygotowane i w najwyższej jakości, do której przywiązujemy największą wagę. Na stronie oferta oraz pokazane zdjęcia domów z drewna oferowane przez firmę.
Kategoria:

Jeżeli szukasz fachowego biura rachunkowego mieszczącego się w Przemyślu, skorzystaj z usług przedsiębiorstwa TAX. Świadczymy swoje usługi zarówno klientom prywatnym, jak i przedsiębiorcom. Radzimy również osobom, które mają zamiar rozpocząć działalność gospodarczą. Nasi księgowi wyróżniają się niezawodnością, profesjonalnym podejściem do każdego klienta oraz terminowością realizowania usług. Prowadzimy księgi rachunkowe oraz ewidencję przychodów zryczałtowanego podatku dochodowego. Obliczamy wynagrodzenia pracowników, przygotowujemy listy płac i wyliczamy składki należne do ZUS-u. Rozliczamy nie jedynie dochody krajowe, ale też zagraniczne. Dokładne informacje na stronie.
Kategoria:

W Warszawie mieści się firma Roboty Budowlano - Drogowe Bogdan Błaszczak, jaka zaprasza Państwa do współpracy. Od 1987 roku specjalizujemy się w usługach brukarskich. Wykonujemy prace związane z: ukształtowaniem obszaru, robotami ziemnymi, kanalizacją deszczową, elementami małej architektury, urządzaniem zieleni, pracami porządkowymi i nawierzchnią tarasów na dachach odwróconych. Klienci, korzystający z usług firmy, mogą liczyć na fachową oraz rzetelną pomoc wykwalifikowanego zespołu. Gwarantujemy nie tylko wysoką jakość naszych usług, lecz także terminową realizację konkretnych zleceń oraz atrakcyjne ceny. Więcej na stronie.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo Liebherr-Polska Sp. z o. o. zachęca do skorzystania ze swoich usług. Na polskim rynku działamy od 2005 roku. Siedziba naszej firmy znajduje się w Rudzie Śląskiej. zapewniamy Państwu dystrybucję, serwis i wynajem przeróżnych typoszeregów maszyn budowlanych Liebherra. Posiadamy w ofercie: maszyny do robót ziemnych, urządzenia do przeładunku, żurawie samojezdne, technikę mieszania betonu, żurawie wieżowe, żurawie gąsienicowe. Proponujemy duży wybór urządzeń mieszalniczych: betomieszarki, taśmy przenośnikowe, węzły betoniarskie, urządzenia do recyklingu betonu, mieszalniki talerzowe, dwuwałowe oraz inne. Pragniemy sprostać oczekiwaniom każdego zleceniodawcy, dlatego angażujemy wyłącznie doświadczonych fachowców, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje oraz umiejętności. Więcej na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Krys-Stol to profesjonalne usługi stolarskie i budowlane: Specjalizujemy się w aranżącji, wykańczaniu wnętrz i usługach budowalnych. Wykonujemy nowoczesne i tradycyjne:

*schody,
*podłogi,
*drzwi,
*ogrodzenia,
*altanki,
*drewniane domki całoroczne,
*wykańczanie płytą kartonowo-gipsową,
*dachy, pokrycia bitumiczne
*i wiele innych usług.

Do naszych realizacji wykorzystujemy tylko najlepszej jakości materiały.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl