Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21863
415
3
65120


 
Opis Domenę firmy budowlanej NOKON stanowią domy jednorodzinne, budowane w technologii tradycyjnej oraz drewnianej – szkieletowej. Firma z Konstancina-Jeziorny nie ogranicza się tylko do małych domów, a na koncie ma także udane realizacji rezydencji sporych rozmiarów. NOKON nie tylko buduje, ale także remontuje, wykonuje adaptacje biur, przeróbki oraz wykończenia wnętrz mieszkalnych i komercyjnych. Firma korzysta ze zdobyczy nowoczesnych technologii, realizując również projekty domów energooszczędnych.

 

Słowa kluczowe Firma budowlana Warszawa   Budowa domu   Budowa domów energooszczędnych   Domy energooszczędne Warszawa   Domy murowane pod klucz   Domy kanadyjskie drewniane
Url http://nokon.pl/
Kategorie Budownictwo
Data wpisu Jul 6, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo
Firma Ciepły Dom to firma zajmuąca się systemami energooszczędnymi dla domów, energooszczędnym budownictwem a także termodernizacją. Posiadają w swojej ofercie projekty domów energooszczędnych, domy pasywne, materiały dociepleniowe. Na życzenie klienta oferują audyt energetyczny, docieplanie domów i wiele innych usług związanych z ciepłen w Twoim domu. Polecam serdecznie!
Kategoria:

Pracownia Geodezyjna ZENIT jest firmą działającą na rynku nieprzerwanie od 2010 roku. Przedmiotem naszej działalności jest geodezja inżynieryjno-gospodarcza. Wykonujemy wszelkie prace geodezyjne, z jakimi spotkać się może inwestor indywidualny lub instytucjonalny w całym cyklu przygotowania i prowadzenia inwestycji na terenie Śląska a przede wszystkim Zabrze, Gliwice, Ruda Śląska, Chorzów, Bytom, Rybnik, Tarnowskie Góry. Jeśli potrzebny Ci geodeta, który wykona dla Ciebie np.:
- Opracowanie mapy do celów projektowych,
- Wytyczanie budynku, przewodów podziemnych i naziemnych,
- Inwentaryzacje powykonawczą,
- Rozgraniczenie, podział, wznowienie granic,
zapraszamy Cię do współpracy.
Kategoria:

CERAMIK to firma, której misją jest dostarczenie Państwu najwyższej jakości płytek ceramicznych, materiałów do przeprowadzenia remontu oraz materiałów budowlanych. Słyniemy z profesjonalnego doradztwa, konkurencyjnych cen oraz współpracy z czołowymi producentami. Proponujemy duży wybór płytek (ścienne, schodowe, podłogowe) oraz materiałów łazienkowych tj. baterie, meble, brodziki czy także systemy spłukujące. Nasze artykuły budowlane to np. zaprawy klejowe i gipsy, a także tynki gipsowe. Siedziba firmy znajduje się w Starym Sączu, ale salony znajdą Państwo także na terenie Bilcza k. Kielc oraz Starego Sącza. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej.
Kategoria:

Zapraszamy do zapoznania się z propozycją przygotowaną przez firmę Roboty ziemne Marek Brzeziński z siedzibą w Karczewie. Położenie naszej firmy determinuje obsługiwany przez nas teren w obszarze województwa mazowieckiego. Możemy jednak podjąć się zadań na terytorium całego kraju. Dostarczamy we wskazane miejsce koparki i ładowarki wraz z obsługującym je operatorem. Załadujemy i rozładujemy wszelkie towary- kruszywa, materiały budowlane, a nawet ciężkie maszyny budowlane i rolnicze. Pieczołowicie, dokładnie oraz w krótkim czasie wykonamy nasypy, wykopy i wszelkie inne prace ziemne przy użyciu niezawodnego sprzętu. Nasze doświadczenie gwarantuje najwyższy standard świadczonych przez nas usług. Po konkretniejsze dane zapraszamy na nasza stronę internetową.
Kategoria:

Chcesz wiedzieć, jak można bardzo korzystnie zdobyć sklep z krzesłami dla siebie? Warto jest sprawdzić, jak można bardzo prosto i efektywnie kupować takie produkty w sieci. Dzięki tym profesjonalnym rozwiązaniom, które oferuje firma Edinos jesteś w stanie bardzo sprawnie i skutecznie odnaleźć dla siebie idealne meble wysokiej jakości. Skorzystaj z tej niezwykłej jakości, aby dzięki niej bez problemowo móc odnaleźć wyposażenie wysokiej jakości dla swojego domu i ogrodu.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl