Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21560
415
12
65048


 
Opis Domenę firmy budowlanej NOKON stanowią domy jednorodzinne, budowane w technologii tradycyjnej oraz drewnianej – szkieletowej. Firma z Konstancina-Jeziorny nie ogranicza się tylko do małych domów, a na koncie ma także udane realizacji rezydencji sporych rozmiarów. NOKON nie tylko buduje, ale także remontuje, wykonuje adaptacje biur, przeróbki oraz wykończenia wnętrz mieszkalnych i komercyjnych. Firma korzysta ze zdobyczy nowoczesnych technologii, realizując również projekty domów energooszczędnych.

 

Słowa kluczowe Firma budowlana Warszawa   Budowa domu   Budowa domów energooszczędnych   Domy energooszczędne Warszawa   Domy murowane pod klucz   Domy kanadyjskie drewniane
Url http://nokon.pl/
Kategorie Budownictwo
Data wpisu Jul 6, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo
Prowadzenie dużego gospodarstwa rolnego wymaga dużego zaangażowania i niestandardowego myślenia. Tylko poprzez innowacyjne rozwiązania i chęć ciągłego udoskonalania się można osiągnąć stabilną pozycję wśród konkurencji. Dlatego też zachęcamy do rozważenia opcji budowy własnego zbiornika żelbetonowego, stalowego czy ziemnego. Znacznie usprawni i unowocześni on procesy produkcyjne. Oferujemy również usługi remontowe posiadanych już zbiorników.
Kategoria:

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu propozycję przygotowaną przez pracowników firmy budowlanej JWBudownictwo z Katowic. Funkcjonujemy na terenie Katowic, Wrocławia, Krakowa, Opola, Łodzi i okolic, wykonując zamówienia z dziedziny budownictwa mieszkaniowego. Realizujemy projekty również związane z budownictwem domów jednorodzinnych, jak i większych, wielorodzinnych budynków. W ciągu wielu lat działalności postawiliśmy i oddaliśmy Klientom wiele obiektów o różnych parametrach. W naszej pracy korzystamy z najlepszych dostępnych materiałów dbając przy tym o zachowanie konkurencyjnych cen naszych usług. Naszą specjalizacją są domy w technologii prefabrykowanej- możemy postawić taki budynek już w trzy miesiące. Bliższe informacje odkryjecie Państwo na naszej stronie internetowej, na którą serdecznie zapraszamy.
Kategoria:

W wyjątkowo zasobnym zestawie materiałów zapewnianych za pośrednictwem Firmy Handlowej ZAJKOWSKA odkryją Państwo m.in. materiały dachowe. Poza tym proponujemy wyroby hutnicze (w tym asortyment pierwszorzędnych blach i rur lub stal zbrojeniowa) i każdego rodzaju wyroby budowlane czy wykończeniowe do adaptacji budowy budynków każdego określenia. Współpracują z nami zarówno wielkie przedsiębiorstwa budowlane, jak i Odbiorcy indywidualni. Nasi usatysfakcjonowani Klienci cenią firmę ZAJKOWSKA szczególnie za sprawną dystrybucję artykułów pochodzących od renomowanych, polskich i światowych wytwórców. Kompletna oferta znajduje się na stronie www.
Kategoria:

Naszymi trwałymi Odbiorcami są firmy i przedsiębiorstwa z przeróżnych sektorów gospodarki. Hurtownie branży instalacyjnej i budowlanej czy automobilowe stacje obsługi wiedzą, że zakupione u nas towary są najważniejszej jakości i sprawdzą się w każdych wymogach. Jesteśmy odpowiedzialną i punktualną placówką, dzięki czemu wiedzą Państwo, że każde zamówienie będzie spełnione zgodnie z zaakceptowanym wcześniej harmonogramem. Zapewniamy niskie opłaty i doświadczoną obsługę. Posiadamy wielkie doświadczenie handlowe i liczne rekomendacje od zadowolonych użytkowników. Wszelkie najważniejsze informacje opublikowane są na naszej stronie internetowej:
Kategoria:

TRYB DŹWIG z Bydgoszczy to firma oferująca szeroki zakres usług związanych z planowaniem, montażem i naprawianiem różnego typu systemów dźwigowych. Pomożemy też przy naprawie albo unowocześnieniu używanej już windy lub dźwigu. Zajmujemy się także serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym suwnic, wciągarek i żurawi. Funkcjonujemy jako pogotowie dźwigowe, z którego usług mogą skorzystać wszystkie osoby mające trudności z obsługą wind oraz dźwigów. Oferujemy profesjonalne wskazówki techniczne, a również sprawne przeprowadzenie robót remontowanych, modernizacyjnych lub montażowych przy systemach dźwigowych. Kompletna oferta naszej firmy została opublikowana na stronie internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl