Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21137
415
8
64997

Firma "BRYTAN"CZĘSTOCHOWA


 
Opis Jesteśmy firmą działającą od 2007r.Wykonujemy nowe produkty w/g własnych projektów lub indywidualnych projektów klienta.Naprawiamy oraz wymieniamy zużyte elmenty dmuchańców na nowe. Wykonujemy plandeki samochodowe ,płachty itp. oraz reklamy na tych produktach.

 

Słowa kluczowe dmuchańce   hale namiotowe   rekreacja
Url http://www.brytan.republika.pl
Kategorie Inne > Catering
Hobby Rozrywka > Dla dzieci
Budownictwo > Usługi budowlane
Data wpisu Mar 26, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 3.00 (max. 5)
Ilość ocen: 1

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Inne > Catering
Firma oferująca catering Poznań proponuje swoje usługi podczas bankietów, konferencji, szkoleń, imprez promocyjnych i innych przyjęć okolicznościowych. Agencję wyróżnia nowatorskie podejście do powierzonych zadań oraz przystępne koszty podczas realizacji zleceń.
Kategoria:

Lokal Da Pietro jest najstarszą włoską restauracją w Krakowie, działa już od prawie 22 lat. Założona 5 kwietnia 1992 roku realizuje oczekiwania nawet najbardziej wymagającyc klientów. Przez 22 lata pracy, restauracja gościła z grubsza 2 miliony gośc, jest to wielki powód do dumy, ale dodatkow motywator do dalszej pracy, oraz udoskonalania umiejętności. Nad najwyższą klasą usług czuwa ponad 40 osobowy zespół, składający się z zawodowców. Da Pietro znajduje się na Rynku Głównym w piwnicach Kamienicy Hetmańskiej. Od kwietnia do października do dyspozycji gości oddany jest również zielony ogródek restauracyjny.
Kategoria:

Kuchnia po włosku, oryginalna pizza, lasagne, oraz wiele innych dań, w tym również wino z włoskich winnic. Bogaty wybór dań włoskich oraz oryginalnych win lekko musujących. Jesteśmy głównym importerem wszystkich lekko musujących win włoskich na obszarze województwa Podkarpackiego. Dostarczamy nasze wina do wielu sieci sklepów, hipermarketów i restauracji.
Kategoria:

Restauracja Pod Aniołami znajduje się na drodze Królewskiej z Wawelu do Rynku Głównego. Słynie z najlepszej kuchni polskiej w Krakowie. Marynowane mięsa, ryby, pierogi i inne staropolskie potrawy to specjalność Restauracji Pod Aniołami.Kierując się zasada, że kulinarny scenariusz podkreśla charakter przyjęcia, oferuje kuchnię staropolską, toskańską, japońską oraz regionalną podhalańską.
Kategoria:

Gdy w grę wchodzi świetne wesele i wspaniałe wspomnienia, warto współpracować ze sprawdzoną restauracją, która ma wysoką pozycję na rynku gastronomicznym. [b]Restauracja w Sopocie[/b] Niesamowita lokalizacja, profesjonalny personel, indywidualne podejście do każdego klienta oraz przestronne sale – to tylko część atutów, którymi może się poszczycić. Co więcej – cudowna lokalizacja z widokiem na zatokę Gdańską, taras oraz prywatna plaża dla gości w sezonie letnim mówią same za siebie. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie gości, którzy będą przychodzić ponownie do nas z uśmiechem na twarzy. Pamiętaj, że zawsze możesz negocjować cennik w przypadku organizacji większej imprezy.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl