Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
92
64952

Firma "BRYTAN"CZĘSTOCHOWA


 
Opis Jesteśmy firmą działającą od 2007r.Wykonujemy nowe produkty w/g własnych projektów lub indywidualnych projektów klienta.Naprawiamy oraz wymieniamy zużyte elmenty dmuchańców na nowe. Wykonujemy plandeki samochodowe ,płachty itp. oraz reklamy na tych produktach.

 

Słowa kluczowe dmuchańce   hale namiotowe   rekreacja
Url http://www.brytan.republika.pl
Kategorie Inne > Catering
Hobby Rozrywka > Dla dzieci
Budownictwo > Usługi budowlane
Data wpisu Mar 26, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 3.00 (max. 5)
Ilość ocen: 1

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Inne > Catering
Wiesław Bober jest kucharzem, który zaspakaja gusta najwybredniejszych podniebień jako szef kuchni już od prawie 25 lat.

Branża gastronomiczna zafascynowała go
i pochłonęła całkowicie.
Już w dzieciństwie przejawiał talenty kulinarne i tak zachęcony przez rodzinę postanowił zdawać do szkoły gastronomicznej.
Wybór okazał się jak najbardziej słuszny.

Karierę gastronomiczną rozpoczął w Katowicach w Hotelu Olimpijskim jako kucharz a następnie w krótkim czasie został szefem kuchni.
Utwierdził się w przekonaniu, że chce się dalej rozwijać w tym zawodzie.
Od tej pory pracuje już jako szef kuchni.
Kategoria:

Restauracja Pod Aniołami znajduje się na drodze Królewskiej z Wawelu do Rynku Głównego. Słynie z najlepszej kuchni polskiej w Krakowie. Marynowane mięsa, ryby, pierogi i inne staropolskie potrawy to specjalność Restauracji Pod Aniołami.Kierując się zasada, że kulinarny scenariusz podkreśla charakter przyjęcia, oferuje kuchnię staropolską, toskańską, japońską oraz regionalną podhalańską.
Kategoria:

Zakładasz przyjęcie i chcesz zamówić naprawdę wysublimowane przysmaki ? Pyszne przystawki oraz fajne przysmaki na Święta. Wyprawiasz urodziny i nie wiesz czym poczęstować przybyłych gości, zamów catering ! Zachęcam do przeglądania tej strony ofiarowanej tematyce gastronomicznej. Na wydziałach takich jak forum możesz blisko wysłowić swe reputacje o firmach cateringowych. Wiele imprez firmowych odbywa się z udziałem firm cateringowych.
Kategoria:

Jeden z najnowszych barów w Krakowie, oferuje ponad 80 koktajli z całego świata, międzynarodową kuchnię, niezapomnianą atmosferę przy doskonałej muzyce, miła i profesjonalna obsługa jest uzupełnieniem skandalicznego pakunku. Le Scandale – miejsce, które szybko zostało dodane do listy ulubionych w Krakowie.
Kategoria:

Kulinarna Informacja Turystyczna to obszerny internetowy przewodnik po najlepszych restauracjach oraz lokalach gastronomicznych w Polsce. Ponadto wiele ciekawych informacji, forum kulinarne, imprezy i wydarzenia oraz aktualności gastronomiczne. Serdecznie zapraszamy do wielkiej uczty !
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl