Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20077
415
5
64743

Filtr cząstek stałych – wiedza i porady o filtrach cząstek stałych dpf


 
Opis Strona szeroko informuje o tym, czym jest filtr cząstek stałych i system SCR - jakie ma funkcje i dlaczego usuwanie fap /dpf jest nielegalne i niekorzystne dla użytkownika. Obecnie użytkownicy pojazdów z filtrem cząstek stałych w momencie jego zapchania stoją przed dylematem jego usunięcia lub wymiany w serwisie, która jest bardzo kosztowna. Mogą też swój fap dpf oraz katalizator SCR zregenerować a koszt takiej regeneracji jest bardzo niski w porównaniu z usługami serwisowymi.
Na stronie dowiesz się także: jak zregenerować filtr cząstek stałych oraz system katalizatora SCR co zrobić gdy filtr zacznie się zapychać i jak rozpoznać pierwsze symptomy zapchanego filtra cząstek stałych; po co w ogóle są filtry cząstek stałych, katalizatory SCR w naszych samochodach; w jakich krajach jakie są kary za usunięcie dpf oraz jak policja sprawdza posiadanie filtra cząstek stałych.

 

Słowa kluczowe katalizator scr   filtr cząstek stałych   fap   dpf   usuwanie fap dpf   Filtry euro 5   filtry euro 4   filtry dpf do autobusów   montaż filtra cząstek stałych   ekologiczna plakietka  
Url http://www.filtr-czastek-stalych.pl
Kategorie Firmy wg branż
Inne
Motoryzacja
Data wpisu Dec 7, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż
Analiza i kodowanie ankiet to nasza specjalność. Na co dzień współpracujemy z klientami z całego kraju. Wspieramy doktorantów, studentów i pracowników naukowych z renomowanych uczelni. Korzystamy z nowoczesnego oprogramowania i zatrudniamy szereg specjalistów, dla których prezentacja wyników ankiety jest chlebem powszednim. Sprawdź nasze doświadczenie i podejmij z nami współpracę. Mamy elastyczny cennik i szybko realizujemy powierzone nam zadania.
Kategoria:

Firma Atlas Copco Polska Sp. z o.o. wyspecjalizowało się w oferowaniu pomp próżniowych, które stosowane są w przemyśle. Posiadamy w asortymencie dużą liczbę różnego typu artykułów, co sprawia, że każdy kontrahent będzie mógł dobrać artykuł doskonale spełniający wszystkie oczekiwania. Siedziba naszej firmy znajduje się w Warszawie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, możemy zapewnić klientom doskonałą jakość wszystkich oferowanych produktów. Nasze produkty cechuje duża bezawaryjność a także nieduży koszt działania. Ponadto oferujemy profesjonalne usługi naprawcze.
Kategoria:

Produkcja elektronicznych wag samochodowych sięga 20 lat wstecz, kiedy na naszym rynku sukcesy odnosiły takie znane firmy jak Tamtron oraz Schenck. Oczywistym jest, że w ślad za zagraniczną konkurencją wagi samochodowe zaczęły być produkowane w Polsce. Poskutkowało to znacznym spadkiem cen wag samochodowych a czasami nawet ich jakości. Obecnie rynek jest wysoce nasycony, gdyż ponad 40 firm specjalizuje się w tego rodzaju konstrukcjach. Rozwiązania są przeróżne. Sprzedawcy instalują od tanich i niskiej jakości czujników z dalekiej Azji, po zachodnioeuropejskie rozwiązania. To samo dotyczy wyświetlaczy wagowych, tzw. mierników. Pomosty bywają stalowe solidne i ciężkie, jak i lekkie i mniej solidne, pomosty betonowe wylewane na miejscu jak i również żelbetonowe wagi wylewane w zakładach produkcyjnych. Istnieją również rozwiązania takie jak wgląd do układu pomiarowego po przez internet, rozwiązanie to pozwala praktycznie z każdego miejsca zlokalizować a często usunąć awarię w kilka minut.
Kategoria:

Zapraszamy do zapoznania się z rozbudowaną propozycją przedsiębiorstwa Tax-Haven. Główna siedziba naszej firmy znajduje się w Piastowie, a filie w Grodzisku Mazowieckim oraz Łomiankach. Oferujemy współpracę w ramach prowadzenia pełnej i uproszczonej księgowości oraz obsługi kadrowo-płacowej. Gwarantujemy co więcej rzetelną pomoc w wyborze polis ubezpieczeniowych (majątkowych, na życie, komunikacyjnych, funduszy inwestycyjnych) oraz kredytów. Doradzamy w ramach prawa pracy, albowiem współpracujemy z prawnikami. Organizujemy także profesjonalne szkolenia dla pracowników z zakresu pierwszej pomocy, BHP oraz ochrony przeciwpożarowej. Staramy się wystąpić z propozycją rozwiązania, jakie zagwarantują bezpieczny oraz dynamiczny rozwój firmy, spółki, czy działalności gospodarczej prowadzonej przez osoby fizyczne. Na stronie internetowej zostało zamieszczone więcej wiadomości.
Kategoria:

Nasza firma zajmuje się serwisem i sprzedaż wypalarek plazmowych, części eksploatacyjnych do palników oraz przecinarek plazmowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Nasi pracownicy są wykwalifikowanymi fachowcami, którzy każdego klienta traktują indywidualnie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Dostosowujemy swoje usługi do potrzeb i wymagań naszych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl