Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21667
415
0
65080

Film Popiełuszko


 
Opis Popiełuszko w reżyserii Rafała Wieczyńskiego. Film Popiełuszko opowiada o życiu i śmierci księdza Jerzego Popiełuszki w kontekście polskiej historii i kościoła. Nieoficjalna strona filmu, na której znajdują się najważniejsze informacje, zwiastun, materiały z planu filmowego, opinie i recenzje o filmie oraz materiały prasowe.

 

Słowa kluczowe Popiełuszko   film   zwiastun   biografia   Popiuszko   Popieluszko   kino   ksiądz
Url http://www.popieluszko.com
Kategorie Kultura Sztuka > Film
Hobby Rozrywka > Kino
Data wpisu Jan 22, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Kultura Sztuka > Film
Chcesz pobrać filmik z youtube? Nie wiesz jak! Wejdź na naszą stronę! Pobieranie filmików z youtube, ściąganie z youtube na dysk. Filmiki z youtube pobierzesz w kilka chwil i będziesz mógł się cieszyć nimi na dysku swojego komputera! Gorąco zapraszamy ! Wejdz już teraz !!!
Kategoria:

Jedyne forum serialu 30 Rock w sieci. W serialu występują m.in. Alec Bladwin, Tina Fey, Jane Krakowski, Tracy Morgan.
30 Rockefeller Plaza to adres budynku na Manhattanie, w którym swoją siedzibę ma stacja NBC. Serial ukazuje kulisy powstawania popularnego programu, który śmiało porównać można do "Saturday Night Live", jako że również opiera się na skeczach i wizytach sławnych gości.
Kategoria:

Strona z zapowiedziami filmowymi na 2013 rok. Zwiastuny, opisy i wstępne oceny, które pozwolą dowiedzieć się, jakie hity czekają na nas w nowym roku na co warto wybrać się do kina. Przedstawione zostały najważniejsze produkcje polskie oraz zagraniczne – te, które zelektryzują publiczność na całym świecie. Zajrzyj i przekonaj się, że w przyszłym roku do kina będziesz mógł chodzić co najmniej raz na 2 tygodnie, bo ciekawych propozycji jest tak wiele, że nie sposób ich zliczyć. U nas znajdziesz je wszystkie w jednym miejscu tak, byś mógł zawczasu przygotować się na kinową ucztę.
Kategoria:

Chcesz nauczyć się wszystkiego co związane z filmem? Jeżeli tak to nasza szkoła filmowa to doskonały wybór dla Ciebie. W swoich szeregach mamy doświadczoną kadrę nauczycieli, którzy umieją przekazać wiedzę z tego zakresu. Kształcimy zarówno na poziomie liceum, studium policealnego jak i gimnazjum. Gwarantujemy, że dzięki nam każdy zdobędzie wiedzę z zakresu filmów.
Kategoria:

Zasadniczą częścią działalności naszej firmy jest szeroko rozumiana produkcja filmowa. Realizujemy programy TV, reklamy, teledyski oraz w zasadzie wszelkie formy filmowe, zarówno według własnych scenariuszy, jak i zgodnie ze scenariuszem klienta.

Zapewniamy profesjonalny zespół doświadczonych ludzi, którzy mają wieloletnią praktykę w tworzeniu tego typu produkcji, co jest gwarancją jakości. Oferujemy usługi obejmujące kompleksowo cały proces produkcji: od pomysłu scenariusza, po finalny produkt.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl