Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
83
64952

Fidelowy Raptularz


 
Opis Fidelowy Raptularz jest blogiem poświęconym filmom. Znajdziecie na nim recenzje nowych filmów oraz zapowiedzi ciekawych i interesujących obrazów filmowych. Jego autorem jest tytułowy Fidel, który swoim subiektywnym okiem próbuje zainteresować lub zniechęcić czytelników do danych filmów bądź też książek. Od czasu do czasu zdarzy mu się zrecenzować również jakąś grę komputerową bądź album muzyczny, a także podjąć sprawy dotyczące ulubionej gry - Football Manager - oraz otaczającej ją społeczności.

 

Słowa kluczowe film   fidel   raptularz   literatura   animacja   komedia
Url http://www.raptularz.pl
Kategorie Kultura Sztuka > Film
Internet > Blogi
Kultura Sztuka > Literatura
Data wpisu Feb 18, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Kultura Sztuka > Film
Cena 1200 zł plus plener plus jakość HD plus druga płyta w opakowaniu i weselny teledysk na końcu, nie proszę Pana w takiej sytuacji to cena końcowa wynosi 2200 zł. Czy nie czujesz się oszukany? Jeśli tak to wejdź na www.krainaobrazu.pl Tutaj nie ma ukrytych opłat. Wszystko zawiera się w jednej, konkurencyjnej cenie. Wideofilmowanie uroczystości okolicznościowych to specjalność Krainy Obrazu. Sprzęt używany do nagrań to wysokiej klasy kamera HD. Możliwość dużej decyzyjności i miła atmosfera sprzyja tworzeniu materiału. Zapraszam na stronę w celu pozyskania dodatkowych informacji.
Kategoria:

Okładki DVD | Internetowy Bank Okładek DVD | tylko PL Największa baza okładek POLSKOJĘZYCZNYCH tylko w najlepszej JAKOŚCI | Rozdzielczość 4777x3000, rozmiar 5 MB. Zapraszamy
Kategoria:

Chcesz pobrać filmik z youtube? Nie wiesz jak! Wejdź na naszą stronę! Pobieranie filmików z youtube, ściąganie z youtube na dysk. Filmiki z youtube pobierzesz w kilka chwil i będziesz mógł się cieszyć nimi na dysku swojego komputera! Gorąco zapraszamy ! Wejdz już teraz !!!
Kategoria:

Festiwal Filmowy Kino Niezależne Filmowa Góra. Festiwal zielonogórski zaczyna się i kończy wraz z wakacjami. 7 kategorii w konkursie Kina Niezależnego i 7 Diamentów Kina. Sceny Filmowej Góry - pokazy w kilku miastach Europy, tworząc jedną, wielokulturową scenę promocji kina niezależnego.
Kategoria:

Zasadniczą częścią działalności naszej firmy jest szeroko rozumiana produkcja filmowa. Realizujemy programy TV, reklamy, teledyski oraz w zasadzie wszelkie formy filmowe, zarówno według własnych scenariuszy, jak i zgodnie ze scenariuszem klienta.

Zapewniamy profesjonalny zespół doświadczonych ludzi, którzy mają wieloletnią praktykę w tworzeniu tego typu produkcji, co jest gwarancją jakości. Oferujemy usługi obejmujące kompleksowo cały proces produkcji: od pomysłu scenariusza, po finalny produkt.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl