Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20286
415
7
64832

Fidelowy Raptularz


 
Opis Fidelowy Raptularz jest blogiem poświęconym filmom. Znajdziecie na nim recenzje nowych filmów oraz zapowiedzi ciekawych i interesujących obrazów filmowych. Jego autorem jest tytułowy Fidel, który swoim subiektywnym okiem próbuje zainteresować lub zniechęcić czytelników do danych filmów bądź też książek. Od czasu do czasu zdarzy mu się zrecenzować również jakąś grę komputerową bądź album muzyczny, a także podjąć sprawy dotyczące ulubionej gry - Football Manager - oraz otaczającej ją społeczności.

 

Słowa kluczowe film   fidel   raptularz   literatura   animacja   komedia
Url http://www.raptularz.pl
Kategorie Kultura Sztuka > Film
Internet > Blogi
Kultura Sztuka > Literatura
Data wpisu Feb 18, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Kultura Sztuka > Film
Zobacz najnowsze zwiastuny filmowe, podziel się swoją opinią na temat trailerów z innymi użytkownikami serwisu. Zwiastuny-Filmowe.pl daje Ci kilkaset trailerów filmowych podzielonych na kilkanaście gatunków, od akcji, komedii po animacje i sci-fi! serdecznie zapraszamy
Kategoria:

Potrzebny kamerzysta na wesele? Szukasz specjalistów którzy wiedzą na czym polega doskonały i nowoczesny film z wesela? Sprawdź już dzisiaj pełną ofertą, sprawdź portfolio Nadmorskie Filmy. Współpraca z Nadmorskie Filmy to gwarancja uzyskania doskonałego reportażu ślubnego, to pewność, że twój film z wesela, ślubu będzie pamiątką na lata której na pewno się nie zestarzeje. Zapraszamy do poznania pełnej oferty i współpracy z Nadmorskie Filmy
Kategoria:

Chcesz pobrać filmik z youtube? Nie wiesz jak! Wejdź na naszą stronę! Pobieranie filmików z youtube, ściąganie z youtube na dysk. Filmiki z youtube pobierzesz w kilka chwil i będziesz mógł się cieszyć nimi na dysku swojego komputera! Gorąco zapraszamy ! Wejdz już teraz !!!
Kategoria:

Jedyne forum serialu 30 Rock w sieci. W serialu występują m.in. Alec Bladwin, Tina Fey, Jane Krakowski, Tracy Morgan.
30 Rockefeller Plaza to adres budynku na Manhattanie, w którym swoją siedzibę ma stacja NBC. Serial ukazuje kulisy powstawania popularnego programu, który śmiało porównać można do "Saturday Night Live", jako że również opiera się na skeczach i wizytach sławnych gości.
Kategoria:

Internetowy Sklep Filmowy oferuje swoim klientom ponad 6000 filmów (DVD, Blu-ray, VCD, HD-DVD), stojaki na płyty CD i DVD, stoliki pod telewziory, środki do pielęgnacji kina domowego, wiele gadżetów filmowych świetnie nadających się na prezenty dla najmłodszych.

Na naszych klientów co tydzień czekają atrakcyjne promocje. Rozbudowany system płatności sprawia, że w łatwy sposób można dokonać zapłaty. Nasze produkty dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiem, Kuriera oraz dowozimy osobiście na terenie Gliwic.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl