Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20077
415
5
64743

Fidelowy Raptularz


 
Opis Fidelowy Raptularz jest blogiem poświęconym filmom. Znajdziecie na nim recenzje nowych filmów oraz zapowiedzi ciekawych i interesujących obrazów filmowych. Jego autorem jest tytułowy Fidel, który swoim subiektywnym okiem próbuje zainteresować lub zniechęcić czytelników do danych filmów bądź też książek. Od czasu do czasu zdarzy mu się zrecenzować również jakąś grę komputerową bądź album muzyczny, a także podjąć sprawy dotyczące ulubionej gry - Football Manager - oraz otaczającej ją społeczności.

 

Słowa kluczowe film   fidel   raptularz   literatura   animacja   komedia
Url http://www.raptularz.pl
Kategorie Kultura Sztuka > Film
Internet > Blogi
Kultura Sztuka > Literatura
Data wpisu Feb 18, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Kultura Sztuka > Film
Potrzebny kamerzysta na wesele? Szukasz specjalistów którzy wiedzą na czym polega doskonały i nowoczesny film z wesela? Sprawdź już dzisiaj pełną ofertą, sprawdź portfolio Nadmorskie Filmy. Współpraca z Nadmorskie Filmy to gwarancja uzyskania doskonałego reportażu ślubnego, to pewność, że twój film z wesela, ślubu będzie pamiątką na lata której na pewno się nie zestarzeje. Zapraszamy do poznania pełnej oferty i współpracy z Nadmorskie Filmy
Kategoria:

Witryna internetowa graotron.net.pl została wykonana z myślą o fanach sagi Gra o Tron. Wśród prezentowanych wiadomości znajdziecie Państwo wiele ciekawostek powiązanych z kręconym przez stację HBO serialem. Opisujemy wszystkie zaprezentowane w tym czasie odcinki. Umożliwiamy również oglądanie ich przez Internet. Na naszych stronach zawarliśmy liczne rozmowy z aktorami grającymi główne role w produkcji. Dajemy Państwu sposobność poznania twórcy cyklu książek na kanwie, których został stworzony prezentowany serial.
Kategoria:

Przed Wami jeden z najważniejszych dni w życiu - Wasz ślub. Z pewnością będzie to wyjątkowy dzień, pełen wzruszeń i emocji. Będzie to dzień, który chcielibyście zapamiętać. Dajemy Wam taką możliwość. Zatrzymamy dla Was wspomnienia tych wyjątkowych chwil. Stworzymy dla Was film, który będzie wzruszał i bawił. Film, do którego będziecie wielokrotnie wracać.
Dajemy Wam naszą pasję, doświadczenie i zawsze świeże pomysły.
Gwarantujemy oryginalność, niepowtarzalność, indywidualne i elastyczne podejście do każdej realizacji. Dynamizm, estetyka i bezpretensjonalność - to cechy, które sprawiają, że nasze filmy są wyjątkowe.
Kategoria:

Strona dla wszystkich fanów serialu Alternatywy 4 Stanisława Barei.
Co powiedział Balcerek Aniołowi gdy sie wprowadzał?
Gdzie w końcu zamieszkał docent Furman?
Ile właściwie dzieci miał Kotek? Ciekawostki, dialogi, fotografie, informacje.
Kategoria:

Filmy Online , Cale Filmy Online , Kino Online zupełnie za darmo.
Najnowsze produkcje , filmy dokumentalne , seriale i nie tylko znajdziesz na www.films-online.pl !
Twoja skarbnica wiedzy na temat filmów oraz ich oglądania !
Zapraszam Serdecznie !
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl