Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21863
415
3
65120

FHU KOKSOWNIK brykiet rekord


 
Opis Najlepsza na obszarze powiatu krośnieńskiego oferta sprzedaży i transportu opału oraz kamienia naturalnego pochodzi z FIRMY HANDLOWO - USŁUGOWEJ KOKSOWNIK Skład opału i kamienia mającej siedzibę w Gubinie. W jej bogatej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Odnajdą tu Państwo węgiel kamienny oraz brunatny, produkcji rpolskiej i zagranicznej, a m.in.: orzech, miał węglowy, eko-groszek, oraz brykiet rekord. Poza tym przedsiębiorstwo sprzedaje rodzimej produkcji kamień naturalny przeznaczony do budownictwa oraz małej architektury ogrodowej. Obszar ten zawiera: łupki, grysy, żwiry, kruszywo piaskowe, piaskowiec, kostkę granitową oraz inne. Wszystko to przeznaczone jest zarówno dla odbiorców indywidualnych jak i hurtowych. Gwarancją zadowolenia jest wysoka jakość oferowanych Państwu artykułów i szerokie grono usatysfakcjonowanych już klientów. Szerzej na stronie.

 

Słowa kluczowe węgiel opałowy   brykiet   eko-groszek   węgiel brunatny   opał   koks   brykiet rekord   miał
Url http://koksownikgubin.pl/
Kategorie Budownictwo > Ogrzewanie
Firmy wg branż > Handel
Firmy wg branż
Data wpisu Feb 6, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Ogrzewanie
Serwis w całości poświęcony paliwom alternatywnym czyli alternatywy dla dotychczasowych paliw np. energia wiatru, które często okazują się mało ekonomiczne. Nowe paliwa mogą okazać się nie tylko tańsze ale również zdrowsze dla naszego otoczenia. Energia wiatru dzięki wiatrakom jest gromadzona w specjalnych akumulatorach i pozwala nam na wykorzystanie tej energi według naszej potrzeby
Kategoria:

Kominki.net - Kompleksowe projektowanie i budowa kominków, saun oraz wnętrz z kamienia. Oferujemy profesjonalne komputerowe projekty 3D i wizualizacje. Instalujemy systemy kominowe, rekuperacji powietrza i centralnego odkurzania. Usługi realizujemy bez pośredników. Nasze zaplecze to własny zakład produkcyjny i zespół ponad 30 doświadczonych fachowców.
Kategoria:

Hurtownia urządzeń grzewczych Kotłohurt zaprasza do współpracy instalatorów i firmy handlowe z całego kraju. Zapewniamy szybką dostawę kotłów, grzejników, kominków, wymienników z naszego stanu magazynowego. Zapewniamy bardzo atrakcyjne warunki handlowe na kotły Zębiec, Cichewicz, Defro, Ogniwo. Także grzejniki Regulus, piece gazowe Immergas. Zachęcamy do składania zapytań.
Kategoria:

CIEPŁONET jest dystrybutorem produktów takich jak: ogrzewacze wody, wymienniki ciepła, pompy ciepla,
kolektory słoneczne, spiralne i biwalentne wymienniki ciepła, bufory, systemy solarne oraz kotły na paliwa stałe.
Nasza dystrybucja odbywa się wyłącznie przez Internet co umożliwia oferowanie produktów w konkurencyjnych cenach. Zapewniamy najszybszą realizację zamawianego produktu przy utrzymaniu najwyższej jakości produktu i bardzo sprawnej procedurze serwisowej i gwarancyjnej.
Kategoria:

Wieloletnie doświadczenie na rynku grzewczym (od 1996r.), zarówno w zakresie montażu, konserwacji, jak i napraw, jakim dysponuje firma Hotservice w Lubinie daje solidne podstawy, aby w razie potrzeby obdarzyć tego usługodawcę zaufaniem. Fachowcom tu zatrudnionym nieobce są ani piece do centralnego, ani zmiękczacze wody, ani ogrzewanie geotermalne czy inne tego typu urządzenia. Mają oni doświadczenie w obsłudze urządzeń różnych polskich i zagranicznych firm, choćby takich jak Viessmann, Weishaupt, czy Danfoss.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl