Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21560
415
12
65048

FHU KOKSOWNIK brykiet rekord


 
Opis Najlepsza na obszarze powiatu krośnieńskiego oferta sprzedaży i transportu opału oraz kamienia naturalnego pochodzi z FIRMY HANDLOWO - USŁUGOWEJ KOKSOWNIK Skład opału i kamienia mającej siedzibę w Gubinie. W jej bogatej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Odnajdą tu Państwo węgiel kamienny oraz brunatny, produkcji rpolskiej i zagranicznej, a m.in.: orzech, miał węglowy, eko-groszek, oraz brykiet rekord. Poza tym przedsiębiorstwo sprzedaje rodzimej produkcji kamień naturalny przeznaczony do budownictwa oraz małej architektury ogrodowej. Obszar ten zawiera: łupki, grysy, żwiry, kruszywo piaskowe, piaskowiec, kostkę granitową oraz inne. Wszystko to przeznaczone jest zarówno dla odbiorców indywidualnych jak i hurtowych. Gwarancją zadowolenia jest wysoka jakość oferowanych Państwu artykułów i szerokie grono usatysfakcjonowanych już klientów. Szerzej na stronie.

 

Słowa kluczowe węgiel opałowy   brykiet   eko-groszek   węgiel brunatny   opał   koks   brykiet rekord   miał
Url http://koksownikgubin.pl/
Kategorie Budownictwo > Ogrzewanie
Firmy wg branż > Handel
Firmy wg branż
Data wpisu Feb 6, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Ogrzewanie
Mająca swoją siedzibę w Szczecinie firma ROTAL zachęca Państwa do zapoznania się ze swoją atrakcyjną ofertą. Jako powstały w 1979 roku Zakład Ogrzewania Alternatywnego oferujemy Państwu nowoczesne, ekonomiczne i estetyczne źródła ogrzewania - metalowe, szklane i ceramiczne promienniki elektryczne typu ECOSUN. Na życzenie Klienta możemy je wykonać w formie ozdobnego obrazu bądź grafiki a zamieszczone na ścianie lub suficie zajmują niewiele miejsca. Osoby zainteresowane współpracą lub chcące się dowiedzieć więcej o ofercie, serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową.
Kategoria:

Klima - Vent jest jednym z czołowych w Polsce dostawców elementów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. W swojej ofercie posiadamy asortyment najlepszych producentów europejskich i światowych z branży materiałów instalacyjnych tego typu.
Różnorodność i wysoka jakość naszych produktów sprawia, że jesteśmy w stanie zaoferować elementy kompleksowych systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych dla projektów dowolnego typu – od budowy domów jednorodzinnych po największe inwestycje przemysłowe.  
 Oprócz bogatego asortymentu proponowanych produktów zapewniamy także pomoc naszych wykwalifikowanych i doświadczonych inżynierów, którzy służą naszym klientom swoją wiedzą i pomocą.
 Firma Klima - Vent nastawiona jest na ciągły rozwój, a jej celem jest zapewnianie wszystkim swoim klientom najwyższej jakości produktów i usług.
Kategoria:

Serwisujemy nagrzewnice, palniki i piece nadmuchowe marki Master. Mamy na stanie ponad 5000 części zamiennych oraz pełne zaplecze koniecznych techniczne. Oferujemy serwis na miejscu u klienta oraz urządzenie zastępcze na czas naprawy. Jeśli macie Państwo uszkodzoną nagrzewnicę olejową, gazową lub elektryczną to zapraszamy do naszego serwisu. Nasz serwis to gwarancja profesjonalnej usługi.
Kategoria:

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu działalność naszej firmy - przedsiębiorstwo Plumber Janiak Adam Instalacje sanitarno - grzewcze i gazowe. Jesteśmy firmą, jaka ma swoją siedzibę we Wrocławiu. Od dwudziestu lat trudnimy się świadczeniem usług z obszaru wykonywania instalacji grzewczych opartych na różnych paliwach, jak również instalacji gazowych. Klientom proponujemy dodatkowo sprzedaż kotłów stałopalnych, w których posiadamy duży wybór. Dokonujemy również napraw wszystkich instalacji sanitarnych. Na wszystkie nasze usługi zapewniamy gwarancję. Jesteśmy firmą, która zatrudnia zespół fachowców, którzy nadane im obowiązki wykonują solidnie oraz z zachowaniem wszystkich norm. Mamy wielkie grono usatysfakcjonowanych klientów, które ciągle się powiększa. Dokładamy wszelkich starań, ażeby działalność naszej firmy odznaczała się profesjonalizmem. Zachęcamy do współpracy. Szczegóły oferty na witrynie internetowej.
Kategoria:

Jesteśmy stale rozwijającą się firmą z branży opałowej, która zajmuje się sprzedażą materiałów od najlepszych producentów i kopalń. W ofercie sprzedaży posiadamy między innymi wysokokaloryczny ekogroszek wesoła, wyróżniający się wydajnością i małą ilością popiołu. Naszym klientom oferujemy transport nawet ilości hurtowych, konkurencyjne ceny oraz profesjonalną obsługę. Zapraszamy do współpracy.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl