Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20985
415
110
64994

FHU KOKSOWNIK brykiet rekord


 
Opis Najlepsza na obszarze powiatu krośnieńskiego oferta sprzedaży i transportu opału oraz kamienia naturalnego pochodzi z FIRMY HANDLOWO - USŁUGOWEJ KOKSOWNIK Skład opału i kamienia mającej siedzibę w Gubinie. W jej bogatej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Odnajdą tu Państwo węgiel kamienny oraz brunatny, produkcji rpolskiej i zagranicznej, a m.in.: orzech, miał węglowy, eko-groszek, oraz brykiet rekord. Poza tym przedsiębiorstwo sprzedaje rodzimej produkcji kamień naturalny przeznaczony do budownictwa oraz małej architektury ogrodowej. Obszar ten zawiera: łupki, grysy, żwiry, kruszywo piaskowe, piaskowiec, kostkę granitową oraz inne. Wszystko to przeznaczone jest zarówno dla odbiorców indywidualnych jak i hurtowych. Gwarancją zadowolenia jest wysoka jakość oferowanych Państwu artykułów i szerokie grono usatysfakcjonowanych już klientów. Szerzej na stronie.

 

Słowa kluczowe węgiel opałowy   brykiet   eko-groszek   węgiel brunatny   opał   koks   brykiet rekord   miał
Url http://koksownikgubin.pl/
Kategorie Budownictwo > Ogrzewanie
Firmy wg branż > Handel
Firmy wg branż
Data wpisu Feb 6, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Ogrzewanie
Firma KURTYNY-NAGRZEWNICE.PL Arkadiusz Bieniek plasuje się w ścisłej czołówce przywódców w zakresie dostaw kurtyn powietrznych czy też nagrzewnic elektrycznych. Na swoją pozycję na rynku zapracowaliśmy nie tylko wysoką jakością świadczonych przez nas usług ale również fachowym i odpowiedzialnym podejściem do wszelkiego zlecenia. Dysponujemy pełnym asortymentem najwyższej jakości, sprawdzonych oraz niezawodnych urządzeń. Naszą propozycją pragniemy zaciekawić w szczególności projektantów, jednostki instalacyjne bądź budowlane. Wszystkich zaintrygowanych w celu dostania większej ilości informacji inwitujemy na naszą stroną internetową.
Kategoria:

Firma Mikrogenetyka trudni się sprzedażą hurtową i detaliczną jak również wykonuje usługi z zakresu ogrzewania podłogowego, przeciwoblodzeniowego podjazdów, chodników, parkingów, dachów rynien, , rur spustowych, ogrzewania promiennikowego kościołów, magazynów, rurociągów, zbiorników, boisk sportowych, zajmuje się tworzeniem inteligentnych domów. Fachowa porada i wsparcie oraz dodatkowo wysoka jakość produktów pozwalają na zadowolenie i zaufanie nabywców.
Kategoria:

Firma TAPIS.PL jest producentem, oraz dystrybutorem urządzeń grzewczych. Zajmujemy się projektowaniem i sprzedażą kominków oraz wkładów kominowych. W naszej ofercie znajdziesz także bogatą ofertę obudów kominkowych i kominków gazowych. Szczególnie polecamy nowoczesne piece kominkowe oraz grile ogrodowe. Prowadzimy swoją działalność na terenie całego kraju. Firma wykonuje także groty solne i jaskinie solne oraz sauny Exclusive i Infrared. Natomiast na letnie dni szczególnie polecamy wanny spa lub baseny ogrodowe w okładzinie drewnianej.
Kategoria:

Zdrowo się odżywiasz, segregujesz śmieci i dbasz o środowisko? Chcesz mieć pewność, że piec z którego korzystasz spełnia wszystkie najważniejsze normy? Jeżeli zdecydujesz się na złożenie zamówienia w naszej firmie, to na pewno się nie zawiedziesz. Jesteśmy producentem nowoczesnych urządzeń i nasze kotły na pellet sprawdzają się w każdych warunkach. Nawet jeżeli masz bardzo duży dom, to nasi eksperci dobiorą kocioł, do Twoich kryteriów.
Kategoria:

Zakład Produkcyjno-Handlowy Stanisława Krzaczka proponuje szeroki wybór niezawodnych urządzeń grzewczych, w tym piece oraz kotły centralnego ogrzewania i kotły przemysłowe. Sprzedawane przez nas systemy pozwalają na ogrzewanie przy wykorzystaniu rozmaitych wyrobów - węgla, ekogroszku, drewna, biomasy. Wysoka jakość wykonania oraz zróżnicowany zakres mocy powoduje, że znajdują one zastosowanie przy ogrzewaniu różnego typu budynków - od mieszkań oraz domów jednorodzinnych po budynki użyteczności publicznej i hale przemysłowe. Oprócz tego oferujemy specjalistyczne usługi z zakresu napraw kotłów oraz pieców grzewczych. Więcej informacji na stronie internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl