Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
50
64950


 
Opis Firma Ferrocarbo przeprowadza badania termiczne, fizyczne i chemiczne surowców i materiałów wykorzystywanych w różnych branżach przemysłu, takich jak energetyka, ciepłownictwo czy przemysł motoryzacyjny. Ferrocarbo wykonuje także badania z zakresu kontroli jakości. Po więcej szczegółów zapraszamy na naszą stronę internetową. Zapraszamy do skorzystania z oferty.

 

Słowa kluczowe badanie kruszyw   badanie paliw   analiza chemiczna
Url http://www.ferrocarbo.pl
Kategorie Firmy wg branż > Chemia
Data wpisu Jul 25, 2015
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Chemia
Firma oferuje sól do zimowego utrzymania dróg oraz ekogroszek. W swoim asortymencie posiada zarówno sól drogową luzem jak i workowaną po 50 kg i 25 kg. Firma oferuje własne zaplecze transportowe składające się z nowoczesnych naczep samowyładowczych (24 tony lub 6 ton) oraz ciągników siodłowych. Ponadto w ofercie dostępny jest najwyższej jakości ekogroszek z polskich kopalni. Oferowany towar może być dostarczany na terenie kraju jak i za granicę natychmiast po złożeniu zamówienia. Dostosowujemy się do potrzeb rynku, dlatego bez problemu oferujemy także transport mniejszych ilości towaru – począwszy od 1 tony. Sól drogowa jest najskuteczniejszym środkiem do zwalczania skutków zimy na naszych drogach.
Kategoria:

Jesteśmy częścią niemieckiej firmy GTG Hansa GmbH, która dba o swoich klientów i cieszy się wśród nich zaufaniem. Nasza sieć dystrybucji obejmuje Bardzo Dobre Sklepy oraz Brand Distribution. Dbamy także o ekologię, opierając swoje produkty zwłaszcza na odnawialnych źródłach. Wiemy jakie technologie są idealne do stworzenia naszych produktów, by nie szkodzić środowisku. Łączymy doświadczenie i technikę aby uzyskać 100% jakości.
Kategoria:

W ofercie punktu sprzedaży w sieci, dostępnym pod adresem dalli24.eu, klienci znajdą szeroki wybór produktów dostarczanych przez niemieckiego producenta Dalli. Firma ta dostarcza klientom głównie środki czystości, wśród których znaleźć można proszki, płyny, chusteczki do suszarek, a przy tym również takie środki czystości jak te stosowane w kuchni, łazience i toalecie. Tu klienci kupią środki doprania dywanów czy czyszczenia kanapy.
Kategoria:

Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą przedsiębiorstwa Clean World. Siedziba firmy mieści się w Wołominie nieopodal Warszawy. Funkcjonujemy na rynku od 1991 roku. Na przestrzeni ponad dwudziestu lat udało nam się zdobyć zaufanie okazałego grona klientów, którzy respektują sobie najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. Do obszaru naszych obowiązków należy w szczególności wywóz nieczystości stałych oraz płynnych oraz segregowanie odpadów. Oferta jednostki jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych. Gruntowne informacje oraz pełna oferta przedsiębiorstwa zawiera się na stronie internetowej.
Kategoria:

Ovelack to firma, która jest przedstawicielem niemieckiego koncernu w zakresie sprzedaży chemikaliów bazowych oraz chemii używanej w różnych przemysłach. Mamy w sprzedaży między innymi takie produkty jak pigmenty organiczne, oleochemikalia, koncentraty funkcjonalne oraz wiele innych produktów. Są one stosowane w wielu różnych przemysłach. Najważniejszą rzeczą dla nas jest to aby były one wysokiej jakości. Nasza oferta obejmuje także takie produkty jak mleczan potasu i sodu. Każdemu dostarczymy chemię na odpowiednim poziomie.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl