Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
19996
415
15
64690


 
Opis Firma Ferrocarbo przeprowadza badania termiczne, fizyczne i chemiczne surowców i materiałów wykorzystywanych w różnych branżach przemysłu, takich jak energetyka, ciepłownictwo czy przemysł motoryzacyjny. Ferrocarbo wykonuje także badania z zakresu kontroli jakości. Po więcej szczegółów zapraszamy na naszą stronę internetową. Zapraszamy do skorzystania z oferty.

 

Słowa kluczowe badanie kruszyw   badanie paliw   analiza chemiczna
Url http://www.ferrocarbo.pl
Kategorie Firmy wg branż > Chemia
Data wpisu Jul 25, 2015
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Chemia
W dobie wysoce rozwiniętego przemysłu, obowiązuje wiele norm dotyczących emisji do atmosfery. Przedsiębiorstwa muszą spełniać ściśle określone reguły potwierdzone certyfikatem. Mogą je wydać jedynie laboratoria akredytowane. Lab-Serwis jest jednym z takich firm, posiadających akredytację PCA. Możemy wykonać wszelkie pomiary emisji, zarówno gazów jak i pyłów a także pomiary emisji hałasu na stanowiskach pracy. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Pozdrawiam Artur Kała - kierownik laboratorium.
Kategoria:

Firma zajmująca się wszelkiego rodzaju zwalczaniem szkodników takich, jak: gryzonie, owady czy ptactwo, zaprasza do skorzystania z naszych usług. Działamy od dłuższego czasu. Cieszymy się sporym zaufaniem pośród tych, którzy zdecydowali się oddać swoje problemy w nasze ręce. Lampy owadobójcze, ozonowanie mieszkań oraz dezynfekcja domostw i budynków gospodarczych. Skutecznie zwalczamy pleśnie oraz grzyby i nieprzyjemne zapachy. Radzimy sobie z ptakami a także ze szczurami, nornicami oraz z kretami. Zakładamy różnego typu pułapki oraz siatki, systemy elektryczne i dźwiękowe. Ponadto kolce, systemy żelowe i ruchome pręty. Powierz swoje problemy naszym ekspertom a nie będziesz żałował. Tanio, szybko i przede wszystkim skutecznie.
Kategoria:

CDG - sprzedaż gazu płynnego w butlach (dystrybucja gazu). Napełnianie butli gazowych - gaz płynny, lpg, czysty propan butan. Działalność w 12 oddziałach dystrybucji w lokalizacjach takich jak: Gdynia, Somonino, Nowy Dwór Gdański, Iława, Warszawa, Poznań, Częstochowa, Kraków, Opole i innych. Butle gazowe - dystrybucja gazu i wymiana butli gazowych. Butla z gazem - dostawa gazu, Instalacja na gaz w butlach 33 kg, Butle z gazem propan butan w ofercie też Gaz do wózków widłowych.
Kategoria:

Dbanie o czystość w swoim domu z pewnością nie należy do najłatwiejszych zadań, dlatego też warto jest przy tym skorzystać z oferty naprawdę godnego zaufania producenta, jakim jest Norenco, który może nam zaoferować cały szereg produktów takich jak środki czystości czy maszyny czystości. Głównym atutem może tutaj być ogromna wręcz różnorodność produktów tutaj dostępnych ? od tych najbardziej podstawowych, aż po takie rzeczy jak doskonałe środki dezynfekcyjne. Oczywiście, to proste produkty, jak chociażby zwykłe mydło w płynie również są niezwykle przydatne dosłownie w każdym domu, zatem śmiało możemy powiedzieć, że oferta firmy Norenco jest skierowana praktycznie do nas wszystkich, niezależnie od naszych potrzeb.
Kategoria:

Firma oferuje sól do zimowego utrzymania dróg oraz ekogroszek. W swoim asortymencie posiada zarówno sól drogową luzem jak i workowaną po 50 kg i 25 kg. Firma oferuje własne zaplecze transportowe składające się z nowoczesnych naczep samowyładowczych (24 tony lub 6 ton) oraz ciągników siodłowych. Ponadto w ofercie dostępny jest najwyższej jakości ekogroszek z polskich kopalni. Oferowany towar może być dostarczany na terenie kraju jak i za granicę natychmiast po złożeniu zamówienia. Dostosowujemy się do potrzeb rynku, dlatego bez problemu oferujemy także transport mniejszych ilości towaru – począwszy od 1 tony. Sól drogowa jest najskuteczniejszym środkiem do zwalczania skutków zimy na naszych drogach.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl