Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22089
415
1
65195


 
Opis Poszukujesz najlepszego rozwiązania dla ogrodzenia Twojej posesji? Wybierz ogrodzenie aluminiowe marki Fenz. Nasze płoty, furtki i bramy wjazdowe są nie tylko trwałe i nie wymagające konserwacji ale i nowoczesne i eleganckie. Inspiruje nas nowoczesne budownictwo i minimalistyczne bryły i do takich rozwiązań nasze ogrodzenia są idealne, pasują jednak również do bardziej klasycznych domów – obejrzyj galerię naszych realizacji i wybierz coś dla siebie spośród dostępnych wzorów i kolorów!

 

Słowa kluczowe ogrodzenia   płoty   producent ogrodzeń   ogrodzenia aluminiowe   jak zrobić/zaprojektować ogrodzenie   ogrodzenia galeria   ogrodzenia modułowe   budowa ogrodzenia   brama
Url http://fenz.pl/
Kategorie Budownictwo
Dom Wnętrze
Data wpisu Oct 7, 2015
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo
Firma prywatna KRAZ transport wykopy Tomasz Styn zrzesza specjalistów z branży usług budowlanych, którzy w związaniu z współczesnymi machinami ciężkimi takimi jak koparki, wywrotki, a też inne użytkowe machiny budowlane, świadczą zaawansowane prace hydrotechniczne i prace ziemne. Posiadamy konkurencyjne ceny, a także jesteśmy czasowi, co przekłada się na wysoką jakość naszych usług. Przez 20 lat działania naszej marki pozyskaliśmy doświadczenie, jakie dzisiaj umacnia naszą firmę. Funkcjonujemy przeważnie na terenie Gdyni, a też najbliższych miejscowości i powiatach. Animujemy do zaznajomienia się z naszą propozycją pod adresem WWW.
Kategoria:

Pomimo iż każdego dnia możemy dowiedzieć się o nowych sposobach na ulepszanie nawierzchni drogowej, do tej pory jednak nie udało się znaleźć lepszego zastosowania w infrastrukturze drogowej niż betonowe płyty drogowe. Nic nie jest bardziej odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne czy natężony ruch. Płyty drogowe nowe czy używane to najlepszy wybór!
Kategoria:

Prowadzenie dużego gospodarstwa rolnego wymaga dużego zaangażowania i niestandardowego myślenia. Tylko poprzez innowacyjne rozwiązania i chęć ciągłego udoskonalania się można osiągnąć stabilną pozycję wśród konkurencji. Dlatego też zachęcamy do rozważenia opcji budowy własnego zbiornika żelbetonowego, stalowego czy ziemnego. Znacznie usprawni i unowocześni on procesy produkcyjne. Oferujemy również usługi remontowe posiadanych już zbiorników.
Kategoria:

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu firmę JASBRUK z Płocka specjalizującą się układaniu kostki brukowej z powierzonych materiałów lub artykułów własnych. Proponujemy kreatywne, nietypowe, nadzwyczajne rozwiązania oraz klasyczne układy kostki. Uzyskujemy między innymi drogi, place, parkingi, chodniki, podjazdy do garaży, posesje prywatne. Nasza propozycja skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Zapraszamy Klientów z Płocka i okolicznych miejscowości. Ponadto zajmujemy się także pracami ziemnymi: odwadnianiem obszaru, drenażem oraz niwelacją. Gwarantujemy terminową realizację zamówień, niskie ceny oraz wysoką jakość usług, na które udzielamy 3 letniej gwarancji. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową.
Kategoria:

Decydując się na współpracę z przedsiębiorstwem Amipol z miejscowości Łysiec możecie być Państwo pewni najwyższej jakości oferowanych przez nas prac. Jesteśmy kompleksową spółką funkcjonującą w branży budownictwa modułowego, która specjalizuje się w wynajmie i sprzedaży pojemników kontenerowych. Proponujemy zbiorniki magazynowe, sanitarne oraz biurowe a także stróżówki oraz barakowozy w różnorodnych formach i rozmiarach. Są one znakomitym rozwiązaniem tam, gdzie występuje potrzeba przemyślanego zagospodarowania przestrzeni. Z naszej strony gwarantujemy solidne i bogate kolorystycznie artykuły, sumienność i zaangażowanie i niezwykle konkurencyjne ceny. Przyjmujemy wyłącznie doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, którzy są gwarancją miłej i fachowej obsługi. Więcej szczegółów dotyczących propozycji firmy odnajdą Państwo na naszej stronie internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl