Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20011
415
11
64697


 
Opis Firma Phoenix, której siedziba zlokalizowana została w Poznaniu, specjalizuje się w sprzedaży farb termoizolacyjnych. W przygotowanej przez nas ofercie klienci odnajdą zróżnicowane linie towarów, pośród których każdy klient znajdzie ciekawą dla siebie ofertę. Dzięki starannie prowadzonemu procesowi produkcji w oparciu o nowoczesne technologie, możemy zapewnić klientom doskonałą jakość wszystkich produktów. Na prowadzonej przez nas witrynie internetowej znajdą Państwo szczegóły odnoszące się do oferowanych artykułów.

 

Słowa kluczowe farby   farby termoizolacyjne   farby na dachy   farby na ściany wewnętrzne i zewnętrzne   farby Phoenix
Url http://paintsphoenix.com
Kategorie Produkcja Przemysł
Data wpisu Jul 1, 2016
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Produkcja Przemysł
Wyroby produkowane przez fabryki Nexans z dywizji EUROMOLD posiadają certyfikat klasy ISO. Są to najwyższej jakości głowice konektorowe, wnętrzowe i powietrzne, a także mufy kablowe oraz narzędzia do obróbki kabli cieszące się uznaniem na całym świecie. Nowością przez nas oferowaną są konektory z 2500A Interface F na napięcia do 72kV. Nasz zasobny wybór jest dla Państwa gwarancją odnalezienia czegoś odpowiedniego dla siebie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w osprzęcie sięgającemu aż przeszło 40 lat i dużemu doświadczeniu w specjalności jesteśmy liderem wśród firm zajmujących się produkcją osprzętu kablowego średnich napięć i zyskaliśmy sobie ufność wielu milionów usatysfakcjonowanych Klientów nie tylko w Polsce. Do tego służymy także kompetentnym doradztwem. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Oprócz fabrykacji zagrodzeń, absorbujemy się także sprzedażą detaliczną i dzięki dobrze wyekwipowanemu zapleczu samochodowemu, możemy nie tylko osiągać nawet najtrudniejsze zmówienia i przynieść je pod wskazany adres. JONIEC jest jednostką wielobranżową i w następstwie tego można u nas znaleźć wiele towarów w wyjątkowo niskich cenach. Od lat dbamy o najważniejszą postać posługi i obsługę, która wesprze dostosować najlepsze dla Państwa propozycje i zagwarantuje chciane rezultaty. Poza typową sprzedażą, mamy w ofercie autorskie sugestie, które gwarantują optymalizację pracy. Najistotniejsze informacje znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej:
Kategoria:

W kwietniu 2004 roku działalność swą zapoczątkowała na rynku świętokrzyskim firma MIX Dystrybucja z siedzibą w Kielcach. Jednostka ta specjalizuje się w dystrybucji nowoczesnych lakierów wodnych i konwencjonalnych lakierów samochodowych 2K. Zyskają tu Państwo możliwość komputerowego doboru lakieru,a także zaopatrzenia serwisów blacharsko-lakierniczych, zakładów produkcyjnych oraz sklepów i mieszalni. Oferta obejmuje: lakiery wodne, samochodowe i przemysłowe Koncernu PPG; artykuły i akcesoria pomocnicze oraz osprzęt blacharsko-lakierniczy. Ponadto firma przeprowadza profesjonalne szkolenia dla lakierników, a także lokalne akcje promocyjno-szkoleniowe u kontrahentów. Obszar działalności MIX Dystrybucja obejmuje zarówno region świętokrzyski jak i małopolski. Więcej szczegółów o firmie i ofercie znajdą Państwo na stronie.
Kategoria:

Podczas projektowania hal magazynowych, czy także produkcyjnych należy uwzględnić wiele rzeczy takich jak pokrycie świetlikami dachowymi. W tym przypadku najlepiej sprawdzą się płyty poliwęglanowe komorowe, gdyż mają odpowiednio dużą powierzchnię. Ponadto skutecznie chronią przed ucieczką ciepła, doskonale izolując. Bardzo ważnym ich atutem jest wysoka wytrzymałość na uszkodzenia i zmienne czynniki atmosferyczne.
Kategoria:

Elementy do produkcji obuwia firmy ATJ-RT - podeszwy, podpodeszwy, obcasy, monobloki, podsówki.
W ofercie firmy można znaleźć komponenty obuwnicze następujących typów: obcasy z mazonitu, podsówki ze styrogumu, spody z otokiem, dotryskiem, klejone; podpodeszwy nacinane, „jaszczurka”, z gąbką; monobloki. Wszystkie komponenty wykonujemy na zamówienie ściśle dopasowane do potrzeb kontrahenta.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl