Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20231
415
2
64806


 
Opis Firma Phoenix, której siedziba zlokalizowana została w Poznaniu, specjalizuje się w sprzedaży farb termoizolacyjnych. W przygotowanej przez nas ofercie klienci odnajdą zróżnicowane linie towarów, pośród których każdy klient znajdzie ciekawą dla siebie ofertę. Dzięki starannie prowadzonemu procesowi produkcji w oparciu o nowoczesne technologie, możemy zapewnić klientom doskonałą jakość wszystkich produktów. Na prowadzonej przez nas witrynie internetowej znajdą Państwo szczegóły odnoszące się do oferowanych artykułów.

 

Słowa kluczowe farby   farby termoizolacyjne   farby na dachy   farby na ściany wewnętrzne i zewnętrzne   farby Phoenix
Url http://paintsphoenix.com
Kategorie Produkcja Przemysł
Data wpisu Jul 1, 2016
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Produkcja Przemysł
Urządzenia i artykuły metalowe, doradztwo, serwis, a także zamówienia nietypowe to ogólny zarys oferty przedsiębiorstwa Zakrem Sp. Z o.o. z Grajewa. Jest to firma z ponad 60 letnim doświadczeniem. Wyroby tej firmy dostępne są za sprawą rozległej sieci handlowej, można je nabyć zarówno na obszarze całej Polski jak i zagranicą. W ciągłej sprzedaży dostępne są: urządzenia warsztatowe, wózki taczkowe, do palet, kontenerowe oraz platformowe, a ponadto: koła i zestawy kołowe, szafy metalowe, stojaki na rowery, barierki przestawne, ogrodzenia, bramy, balustrady oraz inne. Wyroby Zakrem spełniają wymagania dyrektywy europejskiej, a także oczekiwania klientów co do ich jakości i estetyki. Zakład ów wykonuje również zlecenia nietypowe, zgodne z indywidualnym zapotrzebowaniem nabywcy. Więcej danych o nich znajdziecie Państwo na stronie.
Kategoria:

ATEX jest częścią GRUPY WOLFF. Specjalnością firmy jest zarządzanie bezpieczeństwem wybuchowym. Oznacza to wszelkie zabiegi i działania mające na celu uświadomienie pracowników zakładów przemysłowych oraz zmniejszanie prawdopodobieństwa zagrożenia jakie mogą wystąpić w skutek magazynowania, przetwarzania i transportowania substancji niebezpiecznych. ATEX działa na rynku od 2009 roku i posiada swoja siedzibę w Krakowie.
Kategoria:

Zapraszamy Cię serdecznie na stronę internetową marki MINERAL, będącej córką potężnego koncernu STRAGBAG SE. Firma ta posiada 170 fili, rozmieszczonych w kraju oraz zagranicą. Z jej usług korzystają przedsiębiorstwa licznych sektorów przemysłów, między innymi budowlanego i drogownictwa. Dostarcza im czystego kruszcu, spełniającego światowe standardy jakości. Surowce tu wydobywane to najodpowiedniejszy wybór. Nad procesem produkcji czuwa Zakładowa Kontrola Produkcji, regularnie przeprowadzająca badania oraz kontrole. Zapraszamy do skorzystania z usług filii, mieszczących się między innymi w Strzelinie, Górze Kamienistej, Grzędach, Borównie oraz zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej, jaka daje możliwość poznania się ze szczegółami jej działalności:
Kategoria:

Odkąd SPETECH obecny jest na rynku bezazbestowych uszczelnień przemysłowych, a ma to miejsce od 1991 roku, zaspakajamy w profesjonalny sposób nie tylko potrzeby produktowe naszych klientów, ale również rozpoznajemy ich problemy techniczno-eksploatacyjne w aspekcie ekonomicznym z zakresu szczelności urządzeń i instalacji.

Nasza oferta: uszczelki, szczeliwa, pakunki dławnicowe, sznury uszczelniające, płyty uszczelkarskie, kompensatory, uzczelki w koszulce Ptfe, Gfo, Grafit, eptfe.

Domeną naszej działalności jest obszar stosowania uszczelnień spoczynkowych do aparatów i rurociągów przemysłowych, a także dynamicznych i quasi statycznych do pomp i armatury. Oferta produktowa oparta jest na możliwościach wytwórczych nowoczesnego parku maszynowego i prowadzona jest zgodnie z posiadanym certyfikatem ISO 9001. Nowoczesne, w pełni zautomatyzowane i wyposażone w system stałej kontroli splatarki do produkcji pakunków plecionych z wysokojakościowych przędz, automaty do wielkoseryjnej produkcji preformowanych uszczelniających pierścieni grafitowych, nowoczesne gniazda do cięcia wysokoenergetycznym strumieniem wody w połączeniu z gniazdami wykonawstwa narzędzi pozwalających na szybką i rzetelną realizację nawet nietypowych zamówień klientów.
Kategoria:

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej hurtowni mięsa oraz wędlin. znajduje się ona w miejscowości Brudzeń Duży pod Płockiem. Nasza firma zajmuje się produkcją mięsa oraz wędlin od podstaw- prowadzimy własną ubojnie, sami zajmujemy się też rozbieraniem mięsa. Dzięki temu nasi Konsumenci mają pełne przekonanie, iż otrzymują wyroby najlepszej jakości pochodzące ze przetestowanego źródła. Gwarantujemy doskonały smak naszych mięs i wędlin- nie dodajemy do nich żadnych sztucznych polepszaczy czy konserwantów. Mamy dla Państwa rozbudowaną ofertę, w której znajdziecie Państwo przede wszystkim pyszne mięsa i wędliny przygotowywane według tradycyjnej receptury bez dodatku konserwantów oraz polepszaczy smaku. Przygotują je dla Państwa świetni pracownicy, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Zapraszamy do zajrzenia na naszą stronę internetową, gdzie znajduje się więcej informacji.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl