Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
83
64952

Fach - kurs spawania nowy targ


 
Opis Zachęcamy do poznania się z propozycją niepublicznego Ośrodka Fach zlokalizowanego w Nowym Targu. Placówka zajmuje się organizacją kursów dla osób po 18 roku życia i firm, chcących zdobyć nowe umiejętności bądź umiejętności. Kursanci mają do wyboru: kurs BHP, kurs spawania, kurs uprawnień energetycznych, kurs operatora koparki i koparko-ładowarki, kurs operatora wózka widłowego, kurs operatora dźwigów, kursy gastronomiczne oraz inne. Ośrodek gwarantuje fachową oraz doświadczoną pomoc pracowniczą oraz nowoczesny i niezawodny sprzęt. Po zakończeniu kursu uczestnicy otrzymują certyfikat honorowany w Polsce oraz Unii Europejskiej. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z całością propozycji.

 

Słowa kluczowe szkolenia bhp nowy targ   kurs spawania nowy targ   kursy gastronomiczne nowy targ   kurs operatora dźwigów nowy targ   kurs operatora koparki nowy targ
Url http://www.szkoleniazawodowenowytarg.pl
Kategorie Edukacja Nauka > Szkolenia
Data wpisu Jul 12, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Szkolenia
Business Inspiration - to rozwiązania i narzędzia, które są innowacyjne i skuteczne. Naszym zadaniem jest wdrażanie zmian w zakresie szkoleń produktowych i wstępnych, wprowadzamy metodę łączącą techniki trenerskie i coachingowe, których celem jest zmaksymalizowanie efektywności kadry pracowników w poszczególnych przedsiębiorstwach.
Główne założenie to wzmocnienie wydajności szkoleń wstępnych, które budują obraz przedsiębiorstwa w oczach pracownika oraz mają za zadanie wzbudzić w nowej kadrze chęć działania, lojalność oraz poczucie przynależności do danej struktury.
W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór szkoleń biznesowych oraz otwartych. Naszym klientom proponujemy Life i Business Coaching. Dostarczamy usługi zaspakajając indywidualne, specyficzne potrzeby klientów, dbając przy tym o ich wysoką jakość.
Kategoria:

Szkolenia, kursy, warsztaty we Wrocławiu oraz innych dużych miastach w Polsce organizuje i przeprowadza firma Centrum Szkoleń ROE. W bogatej ofercie firmy znajdą Państwo szkolenia dla swoich pracowników, dla siebie oraz dla instytucji i przedsiębiorstw. Gwarantujemy najwyższą jakość, ponieważ posiadamy olbrzymie doświadczenie, wykwalifikowaną kadrę oraz doskonałe zaplecze dydaktyczne. Zachęcamy gorąco do zapoznania się z pełną ofertą zamieszczoną na stronie internetowej.
Kategoria:

Organizacja biznesinstytut.pl ma na uwadze podniesienie świadomości finansowej Polaków. Proponujemy różnorodne treningi, które mają na celu wykształcić merytoryczne postępowania poprzez działania praktyczne. Proponujemy szkolenia z obszaru inwestowania na giełdzie a także w nieruchomości. Wszystkie treningi prowadzone są przez praktyków z długoletnim doświadczeniem, mogących się pochwalić dużymi przychodami ze wszystkich zrealizowanych inwestycji. Zapraszamy na warsztaty zorganizowane w formie wykładów, zajęć prkatycznych indywidualnych oraz treningów grupowych, które zapewnią Państwu skuteczną naukę o lokowaniu kapitału.
Kategoria:

RedPill jest niezależną firmą oferującą usługi szkoleniowe i doradcze w zakresie analizy i projektowania systemów IT. Naszym klientom oferujemy wiedzę i doświadczenie konsultantów, którzy są praktykami w branży IT oraz wykładowcami z zamiłowania. Specjalizujemy się w modelowaniu procesów biznesowych, analizie obiektowej i języku UML, XML-u, Javie i technologiach pokrewnych. Pomagamy definiować wymagania i wybierać dostawców systemów IT, prowadzimy audyty prac analitycznych i projektowych.

Prowadzimy autorskie szkolenia z zakresu: analizy obiektowej i modelowania w języku UML, języka XML, jego zastosowań i technologii pokrewnych oraz z programowania w języku Java/J2EE. Większość czasu podczas szkoleń poświęcamy na praktyczne ćwiczenia.
Pojedyncze osoby mogą uczestniczyć w szkoleniach otwartych, większym grupom oferujemy zamknięte sesje szkoleniowe po konkurencyjnych cenach.
Kategoria:

Akademia wolnego czasu zaistniała z myślą przygotowaniu niebanalnej imprezy, spotkania towarzyskiego w grupie najbliższych, znajomych, a także imprez biznesowych. Dzięki nam nudne spotkania zamieniają się w interesujące i niezapomniane wydarzenia. Zapewniamy różnorodność i atrakcyjność, czego idealnym dowodem są nasi usatysfakcjonowani Klienci. Specjalizacją akademii są spotkania rodzinne, warsztaty artystyczne i sportowe jak również rekreacja oraz zajęcia rozwojowe o różnej tematyce. Duże doświadczenie umożliwia nam przyrządzić interesujący scenariusz imprezy według oczekiwań naszych klientów. Przyjmiemy do realizacji imprezy okolicznościowe, biznesowe, jak również artystyczne. Pikniki, gale, bale karnawałowe, spotkania i imprezy integracyjne, uroczyste otwarcia obiektów, premiery i promocje. Kładziemy nacisk na wysoki poziom świadczonych usług, aby zadowolić wyjątkowo wymagających klientów. Zapraszamy na naszą stronę.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl