Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21090
415
15
64995

Fach - kurs spawania nowy targ


 
Opis Zachęcamy do poznania się z propozycją niepublicznego Ośrodka Fach zlokalizowanego w Nowym Targu. Placówka zajmuje się organizacją kursów dla osób po 18 roku życia i firm, chcących zdobyć nowe umiejętności bądź umiejętności. Kursanci mają do wyboru: kurs BHP, kurs spawania, kurs uprawnień energetycznych, kurs operatora koparki i koparko-ładowarki, kurs operatora wózka widłowego, kurs operatora dźwigów, kursy gastronomiczne oraz inne. Ośrodek gwarantuje fachową oraz doświadczoną pomoc pracowniczą oraz nowoczesny i niezawodny sprzęt. Po zakończeniu kursu uczestnicy otrzymują certyfikat honorowany w Polsce oraz Unii Europejskiej. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z całością propozycji.

 

Słowa kluczowe szkolenia bhp nowy targ   kurs spawania nowy targ   kursy gastronomiczne nowy targ   kurs operatora dźwigów nowy targ   kurs operatora koparki nowy targ
Url http://www.szkoleniazawodowenowytarg.pl
Kategorie Edukacja Nauka > Szkolenia
Data wpisu Jul 12, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Szkolenia
Prezentujemy Państwu Centrum Edukacyjne Get Better. Mamy już dwie filie- w Ustroniu i w Wiśle. Pragniesz zmienić swoje życie na lepsze? Wznieść kwalifikacje, odmienić pracę, wyjechać? Dobrze trafiłeś. W naszej ofercie odnajdziesz kompetentnie prowadzone kursy języków obcych, lecz możemy Cie także nauczyć autopromocji i podnieść Twoje umiejętności na kursach językowych uwzględniających styl Twojej pracy. Największą grupę naszych Kursowiczów stanowią dzieci w wieku 10- 12 - dbamy o to, żeby zajęcia nie były dla nich ciężkim obowiązkiem, a przyjemnością i dobrą zabawą. Zarazem używamy najnowsze i najskuteczniejsze metody nauczania, aby umożliwić naszym Uczniom uzyskanie pożądanych rezultatów w jak najkrótszym czasie. Po dalsze wiadomości zapraszamy na naszą stronę internetową.
Kategoria:

Ofertę firmy szkoleniowej Coursee stanowią najlepsze kursy biznesowe. Skierowane są chociażby do przedsiębiorców, przedstawicieli świata biznesu, jak i do wszystkich mających za cel doskonalenie swoich kwalifikacji. Popularnością cieszą się szkolenia NLP, czy szkolenia menedżerskie, dzięki którym można uzyskać szczególnie cenione umiejętności. Prowadzona przez naszą firmę szkolenia biznesowe, dają liczne możliwości kształcenia. Warto zwrócić uwagę choćby na coaching, gdzie pracy z trenerem możemy wiele osiągnąć.
Kategoria:

Aktyw-bhp Warszawa - nadzór, szkolenia bhp, szkolenie ppoż. Kompleksowa obsługa z zakresu bhp i p.ppż. Działmy od 1999r w Warszawie. Organizacja szkoleń - doradztwo i szkolenia dla firm pracowników, Bezpieczeństwo i higiena pracy, pierwsza pomoc, ocena i analiza ryzyka zawodowego.
Kategoria:

Firma HPR Group świadczy usługi z zakresu rekrutacji, selekcji, szkoleń otwartych i zamkniętych, firmowych, coachingu jak i zaawansowanego doradztwa organizacyjnego. Stawianie na zaawansowane i innowatorskie podejście do kontrahenta, bardzo szeroka wiedza i umiejętności związane z przekazywaniem posiadanych wiadomości. Sposobność pomocy i kontaktu, współpraca z funduszami unijnymi, stawianie na nowoczesność, precyzję i rozwijanie umiejętności. Poszerzanie edukacji, niemniej jednak też zmiana systemów prowadzenia spersonalizowanej działalności w bardzo wielu sytuacjach okazuje się kluczem do sukcesu, warto stawiać na indywidualny postęp który wspierany jest przez HPR Group.
Kategoria:

Szkoła snowboardowa Tramontana organizuje szkolenia dla dzieci oraz dorosłych na każdym poziomie zaawansowania. W ofercie znajdują się rodzinne wyjazdy na narty, snowboard, imprezy firmowe, a także zielone szkoły. Kursy odbywają się na terenie Polski, we Włoszech i w Austrii. Tramontana tworzona jest przez pasjonatów, którzy kochają sporty zimowe i każdą wolną chwilę spędzają w górach.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl