Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20348
415
2
64858

Fach - kurs spawania nowy targ


 
Opis Zachęcamy do poznania się z propozycją niepublicznego Ośrodka Fach zlokalizowanego w Nowym Targu. Placówka zajmuje się organizacją kursów dla osób po 18 roku życia i firm, chcących zdobyć nowe umiejętności bądź umiejętności. Kursanci mają do wyboru: kurs BHP, kurs spawania, kurs uprawnień energetycznych, kurs operatora koparki i koparko-ładowarki, kurs operatora wózka widłowego, kurs operatora dźwigów, kursy gastronomiczne oraz inne. Ośrodek gwarantuje fachową oraz doświadczoną pomoc pracowniczą oraz nowoczesny i niezawodny sprzęt. Po zakończeniu kursu uczestnicy otrzymują certyfikat honorowany w Polsce oraz Unii Europejskiej. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z całością propozycji.

 

Słowa kluczowe szkolenia bhp nowy targ   kurs spawania nowy targ   kursy gastronomiczne nowy targ   kurs operatora dźwigów nowy targ   kurs operatora koparki nowy targ
Url http://www.szkoleniazawodowenowytarg.pl
Kategorie Edukacja Nauka > Szkolenia
Data wpisu Jul 12, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Szkolenia
Strona przedstawia szkolenia dla firm. Strona prezentuje szkolenia z wielu dziedzin (budownictwo, farmacja, finanse, nieruchomości, zamówienia publiczne, zdrowie). Księgarnia jest jednym z wielu serwisów markowanych przez firmę ABC.COM.PL wiodącego prym w środowisku prawniczym.
Kategoria:

Jak schudnąć, to jedno z najczęstszych pytań, jakie zadają sobie osoby otyłe każdego dnia. Reklamowane w telewizji i Internecie produkty często okazują się nieskuteczne i tylko tracimy pieniądze. Dlatego też zapraszamy państwa na naszą stronę, gdzie czekają na państwa porady zupełnie za darmo. Znajdziesz u nas dziesiątki artykułów, porad i wskazówek, które pomogą Ci w walce z tym oraz z dziesiątkami innych problemów. Zajrzyj do nas, to nic nie kosztuje.
Kategoria:

Jako profesjonalista w domenie weryfikowania autentyczności pieniędzy czy dokumentów, firma DCB S.A w Olsztynie oferuje towary i usług na wysokim poziomie. Rozpowszechniane przez nas lampy realizują wszystkie normy i służą przez wiele lat. Jako że priorytetem są dla nas bezpieczne oraz zaufane transakcje gotówkowe, urządzamy także szkolenia z najwyższą troską o przekazanie uczestnikom wiedzy i umiejętności koniecznych do posługiwania się specjalistycznym sprzętem. Fachowość oraz gotowość do każdego zlecenia to cechy odróżniające firmę DCB S.A. na polskim rynku. Dla poznania pełnej propozycji, zachęcamy do zapoznania się ze stroną internetową.
Kategoria:

Instytut Rozwoju Biznesu BiznesMind usytuowany został w Lublinie. Oferujemy usługi powiązane z organizacją wykładów i zajęć praktycznych z zakresu sprzedaży i marketingu. Trudnimy się również coachingiem indywidualnym. Doradzamy kontrahentom w doborze oferty najdokładniej dostosowanej do określonych potrzeb. Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży oraz doskonałe kwalifikacje gwarantują wysoką klasę każdej oferowanej usługi. Kalendarz szkoleń znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Jesteśmy do dyspozycji klientów pod telefonem oraz mailowo.
Kategoria:

Strona zawiera aktualny kalendarz wydarzeń związanych z medycyną chińską - akupunktura, ziołolecznictwo, dietetyka chińska, teoria klasyczna Tradycyjnej Medycyny Chińskiej - w Polsce oraz wykaz kursów, warsztatów, wykładów, szkoleń podstawowych i zaawansowanych dotyczących Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, a także krótką charakterystykę wykładowców Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Ponadto na stronie znajdują się linki do stron zaprzyjaźnionych o podobnej tematyce
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl