Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21560
415
3
65046

EUROPEJSKIE CENTRUM EKONOMICZNE „PRESTIŻ” Sp. z o. o.


 
Opis Szkolenia Lublin, Zakopane. Ece Prestiż. Prowadzimy szkolenia otwarte i zamknięte. Naszymi trenerami sa wybitni specjalisci, którzy skutecznosć swojej wszechstronnej wiedzy merytorycznej potwierdzili w praktycznym działaniu. Prowadzimy szkolenia otwarte i zamknięt
Każdy temat szkolenia otwartego może być zrealizowany jako projekt zamknięty
Prowadzimy doradztwo indywidualne w zakresie tematów szkoleń

 

Słowa kluczowe konsulting   szkolenia   szkolenia zakopane   szkolenia biznesowe   szkolenia lublin   kursy i szkolenia   kursy
Url http://www.eceprestiz.pl
Kategorie Edukacja Nauka > Szkolenia
Edukacja Nauka > Kursy
Data wpisu Jan 22, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Szkolenia
Mamy przyjemność zaprezentować Państwu firmę Paw-Art z Legionowa. Od 2002 roku zajmujemy się wszechstronną obsługą w obszarze bhp, ppoż., pierwszej pomocy przedmedycznej oraz ochroną środowiska. Prowadzimy szkolenia BHP, PPOŻ, kurs pierwszej pomocy, udział w zespole powypadkowym, doradztwo w obszarze przepisów BHP i PPOŻ., udział w komisji BHP. Oferujemy także: wykonywanie kontroli stanu BHP, opracowywanie oceny ryzyka zawodowego, tworzenie dokumentacji BHP i PPOŻ. Chcemy podołać oczekiwaniom każdego klienta, dlatego zatrudniamy tylko doświadczonych fachowców, którzy stale podnoszą swoje umiejętności i kwalifikacje. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Naszą gwarancją jest ogromna jakość dostarczanych przez nas usług. Więcej na stronie internetowej.
Kategoria:

Zapraszamy na profesjonalne szkolenia dla menedżerów, handlowców, działu HR i pracowników sektora publicznego, wszystkich tych którzy chcą zwiększyć skuteczność przekazu w komunikacji z Klientami i współpracownikami. Naszą ofertę kierujemy również do tych, którzy potrzebują profesjonalnego doradztwa w zakresie strategii rozwoju, strategii personalnej, executive search, ocen pracowniczych, diagnozy kompetencji, systemów wynagrodzeń, systemów motywacyjnych i programów rozwojowych dla pracowników. Skontaktuj się z nami a my Ci pomożemy.
Kategoria:

Auto Salwator Ośrodek Szkolenia Kierowców na najwyższym poziomie - nauka jazdy Kraków, woj. małopolskie. Profesjonalne i bezstresowe szkolenia W systemie SPS. Korzystne warunki współpracy - czytaj więcej na stronie, kliknij i zobacz. Szkoła Auto Salwator to zdecydowanie sprawdzona marka - wyróżniamy się wysoką skutecznością. Profesjonalne szkolenie na prawo jazdy w Krakowie - w przyjemnej atmosferze i w korzystnej cenie. Polecamy, sprawdź nas - skorzystaj z ciekawej oferty póki mamy atrakcyjne ceny. Zobacz jak dobra może być oferta! EURO>26, ISIC. Zapraszamy - nauka jazdy Kraków. Najwyższa jakość - Szereg zdobytych certyfikatów. Instruktorzy z należytym doświadczeniemposiadają odpowiednie uprawnienia oraz certyfikaty. Wysoki komfort, fachowość i kompetencje - Nauka jazdy w Krakowie.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo Emiro oferuje kompleksowe usługi w zakresie bezpieczeństwa pracy. Oferta firmy obejmuje prowadzenie przeglądów w zakresie BHP i PPOŻ, wytworzenie treści norm wewnętrznych, sporządzania dokumentacji powypadkowej, robienia szkoleń BHP. Emiro cechuje zwłaszcza konkurencyjność cenowa jaka jest osiągana poprzez racjonalizację wydatków własnych oraz punktualność i wielki stopień świadczonych usług. Działania firmy są za każdym razem bezproblemowe i wydajne, przez co w dobry sposób rozwiązuje kłopoty wielkich przedsiębiorstw jak również nie dużych, kilku osobowych firm. Zleceniodawcy firmy to podmioty prywatne, majątku państwa, fundacje, stowarzyszenia i firmy europejskie.
Kategoria:

Zależy nam, aby każdy nasz absolwent posiadał erudycję i biegłość w realizowaniu takich czynności jak aranżowanie instruktażu stanowiskowego czy inwentaryzacja specyfików stałych w warsztatach roboty. Naszym celem jest jak najlepsze wyszkolenie kadry sektora porządkowego, jakie zapewnią jej sprawdzenie się w miejscu pracy, ale przede wszystkim wrażenie, że prawidłowo przeprowadzają polecone im zadania. Centrum Szkoleniowo-Doradcze Lenax stale podnosi kwalifikacje swoich wykładowców. Więcej fundamentalnych informacji o naszej obecnej aktywności, znajdą Państwo na naszej stronie internetowej, na którą ciepło zapraszamy:
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl