Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22146
415
5
65256

EUROPEJSKIE CENTRUM EKONOMICZNE „PRESTIŻ” Sp. z o. o.


 
Opis Szkolenia Lublin, Zakopane. Ece Prestiż. Prowadzimy szkolenia otwarte i zamknięte. Naszymi trenerami sa wybitni specjalisci, którzy skutecznosć swojej wszechstronnej wiedzy merytorycznej potwierdzili w praktycznym działaniu. Prowadzimy szkolenia otwarte i zamknięt
Każdy temat szkolenia otwartego może być zrealizowany jako projekt zamknięty
Prowadzimy doradztwo indywidualne w zakresie tematów szkoleń

 

Słowa kluczowe konsulting   szkolenia   szkolenia zakopane   szkolenia biznesowe   szkolenia lublin   kursy i szkolenia   kursy
Url http://www.eceprestiz.pl
Kategorie Edukacja Nauka > Szkolenia
Edukacja Nauka > Kursy
Data wpisu Jan 22, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Szkolenia
Działalność Centrum Badań Środowiska "SORBCHEM" S.C. łączy bogaty zakres prac z dziedziny ochrony środowiska. Naszym zasadniczym celem jest pomoc klientom w spełnieniu wytycznych oraz przystosowanie zakładu do norm, które normuje prawo ochrony środowiska oraz właściwe ustawy. Realizujemy między innymi badania w środowisku pracy, które polegają na pomiarach drgań, hałasu, oświetlenia oraz mikroklimatu. Wykonujemy również pomiary związane ze środowiskiem naturalnym, czyli rozmiar emisji hałasu, badania wody, gleby oraz ścieków. Tworzymy analizy i raporty z obrębu ochrony środowiska oraz wnioski o zezwolenia. Pracujemy w oparciu o prawo ochrony środowiska. Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej.
Kategoria:

Jak schudnąć, to jedno z najczęstszych pytań, jakie zadają sobie osoby otyłe każdego dnia. Reklamowane w telewizji i Internecie produkty często okazują się nieskuteczne i tylko tracimy pieniądze. Dlatego też zapraszamy państwa na naszą stronę, gdzie czekają na państwa porady zupełnie za darmo. Znajdziesz u nas dziesiątki artykułów, porad i wskazówek, które pomogą Ci w walce z tym oraz z dziesiątkami innych problemów. Zajrzyj do nas, to nic nie kosztuje.
Kategoria:

Wiele obiektów konferencyjnych poza organizacją kursów dysponuje również świetnym zapleczem rozrywkowym. Nowoczesna i aktualna baza kursów w Polsce. Zadbaj już dziś o swój rozwój zawodowy i odkryj dobre dla siebie szkolenia. Szkolenia branżowe nie tylko powiększają poziom kwalifikacji zawodowych, lecz również są doskonałą ewentualnością do integracji. Szkolenia podwyższają wiedzę i poprawiają kwalifikacje zawodowe.
Kategoria:

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleń, kursów i ośrodków szkoleniowych, a także firm szkoleniowych oferujących szkolenia z różnych dziedzin. Szkolenia te odbywają się w formie zamkniętej, otwartej, a także e-learningowe i szkolenia EFS. Oferta szkoleń dostosowana jest do klienta indywidualnego jak i dużych, małych i średnich firm.Od szkoleń językowych, poprzez informatyczne, aż po hobbystyczne.
Kategoria:

Świadczymy przeglądy bezpieczeństwa i audyty wewnętrzne w firmie oraz na stanowiskach pracy. To tylko pewien zakres usług, z których możesz skorzystać. U nas szkolenia bielsko obowiązkowe i specjalistyczne. Firmom, które podejmują z nami współpracę długofalową zapewniamy stały nadzór nad dokumentacją, stanowiskami pracy. Zapraszamy duże i małe przedsiębiorstwa. Możemy przejąć cały dział BHP w Twojej firmie lub zleconą nam część.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl