Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
24214
415
0
65848


 
Opis Zachęcamy do zapoznania się propozycją agencji turystycznej Eternity Travel, która znajduje się w Warszawie. Posiadamy także swoją siedzibę w Jerozolimie. Zajmujemy się organizowaniem niezapomnianych wycieczek oraz pielgrzymek do Ziemi Świętej. Oferujemy pielgrzymki śladami Jezusa Chrystusa, do Jordanii oraz Synaj. Proponujemy także aktywny wypoczynek w Tel Avivie pod okiem wykwalifikowanych instruktorów fitness, a dodatkowo biologiczną odnowę nad Morzem Martwym. Gwarantujemy niezapomniane chwile oraz bezpieczeństwo podróży. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie mieści się więcej informacji na nasz temat.

 

Słowa kluczowe objazdówka po Izraelu   pielgrzymki do Betlejem   pielgrzymki do Izraela   pielgrzymki do Ziemi Świętej   śladami Jezusa Chrystusa   touroperator Izrael   touroperator Jerozolima   touroperator Jordania   touroperator Ziemia Święta
Url http://www.eternitytravel.pl
Kategorie Sport Turystyka > Biura podróży
Data wpisu Oct 14, 2020
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Sport Turystyka > Biura podróży
Proponujemy wam dokładne zapoznanie się z tym wszystkim co do przygotowania ma dla was biuro podróży Bajeczne Wakacje. Proponujemy szeroki wybór propozycji wakacyjnych wyjazdów, proponujemy wam korzystanie ze sprawdzonych kierunków typu Grecja czy Turcja, jak i wybranie się gdzieś dalej, zasmakowania egzotyki w najlepszym wydaniu. Postaw na organizację wypoczynku przez najlepszych organizatorów, przez osoby które doskonale się na tym znają
Kategoria:

Exim Tours, największy touroperator w Europie środkowo-wschodniej, z ponad 15-letnim doświadczeniem zaprasza na wakacje marzeń. Nieustannie pracujemy nad rozwojem i podwyższeniem jakości naszych usług. Z nami nie musisz martwić się o swoje wakacje. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych przewoźników, takich jak m.in. Polskie Linie Lotnicze LOT, Air Italy Polska. W naszej ofercie znajdą Państwo również wyjazdy grupowe, w tym wyjazdy integracyjne, szkolenia, konferencje. Oferujemy wyjazdy Last Minute, wycieczki fakultatywne, wycieczki objazdowe. Naszych klientów zapraszamy na Kretę, do Tunezji, Maroka, Egiptu, na Majorkę, Dominikanę, Kubę i wiele innych atrakcyjnych miejsc. Zapraszamy do rezerwacji na naszą stronę internetową oraz do biur rozmieszczonych na terenie całej Polski.
Kategoria:

Jest nam niezwykle przyjemnie zaprezentować Państwu nasz biznes, który nazwaliśmy Wizarussia zajmujący się zyskiwaniem zaświadczeń na piśmie typu wizy na przykład wizy do Rosji. Powinniśmy wszelako napomknąć, że nie realizujemy wiz wyłącznie do naszego największego wschodniego sąsiada, którym oczywiście jest Federacja Rosyjska, gdyż w naszej gestii leżą dodatkowo wizy na Białoruś, do Chin i do Kazachstanu. Ewidentnie zatem widzimy, że w polu zainteresowania naszych działań znajduje się generalnie kierunek na wschód od naszego Państwa. Oprócz wyżej wymienionych działań nasza działalność biznesowa uznała za swój obowiązek zapewnienie pomocy nowo przybyłym do naszego kraju, która to pomoc udzielana jest w zakresie uzyskania właściwych dokumentów wliczając w ich poczet również następującego rodzaju - zezwolenie na pobyt czasowy.
Kategoria:

Wypoczynek dzieci i młodzieży - obozy młodzieżowe, kolonie dla dzieci, spływy kajakowe, obozy wędrowne, językowe, żeglarskie, rowerowe, survival, wczasy. Organizujemy również wycieczki szkolne i zielone szkoły dla dzieci i młodzieży w kraju i zagranicą.
Kategoria:

Zapraszamy do świata Sun&Fun Holidays. Celem, który nam przyświeca jest dbanie, aby Państwa urlop spędzony za naszym pośrednictwem należał do jak najbardziej udanych. Przedstawiona Państwu oferta jest wynikiem wnikliwej analizy jakości oraz cen wybranych hoteli. Wprowadziliśmy też nowe kierunki, między innymi po to, aby naszym stałym Klientom zaproponować coś nowego. Proponujemy wakacje w Egipcie, w najbardziej znanych kurortach Morza Czerwonego, czyli Hurghadzie oraz Sharm El Sheikh. Ale i tu pojawia się niespodzianka: zupełnie nowy kierunek - Taba. Świetnie przygotowana baza hotelowa i zgoła odmienny Egipt od tego dobrze Państwu znanego. Dla lubiących zwiedzać - ciekawe programy objazdowe z rejsami po Nilu. Tych z Państwa, którzy cenią sobie wyjątkowo szerokie i piaszczyste plaże, zapraszamy do Maroka, wraz z jego bogactwem kulturowym, które można bliżej poznać podczas wycieczki objazdowej. Starannie przygotowana oferta hoteli w Turcji to nowość, która, wierzymy, spotka się z Państwa zainteresowaniem. Riviera turecka to miejsce od dawna lubiane i często wybierane na wakacje. Proponujemy Państwu hotele w Alanyi, Kemer, Belek oraz Side.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl