Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21687
415
0
65083


 
Opis Wieloletnie doświadczenie naszej firmy na rynku realizowania dla naszych klientów profesjonalnych oraz kompleksowych usług dotyczących księgowości pozwala nam zapewnić usługi rzetelne oraz terminowe a także obsługę wszystkich form prowadzenie księgowości w firmach. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszej firmy na naszej stronie firmowej. Skontaktuj się z nami !

 

Słowa kluczowe biuro rachunkowe   księgowość   rachunkowość
Url http://elmarkserwis.bytom.pl
Kategorie Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Data wpisu Dec 15, 2015
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biegłe biuro rachunkowe oferujące systemowe usługi dla osób posiadających własne firmy. Trudnimy się obsługą zarówno mniejszych biznesów i osób na własną rękę przewodzących działalność, jak i większych firm. Także świadczymy obsługę wspólnot mieszkaniowych, zarządców i administratorów. Dla każdego interesanta szykujemy podmiotową obsługę, żeby mogli oni cieszyć się z całkowitego komfortu w kwestii oficjalnej postępowania firmy. Trudnimy się miedzy innymi księgowością i podatkami, prowadzimy księgi handlowe, ewidencję ryczałtową, księgi handlowe. Tworzymy dokumentację taką jak deklaracje podatkowe, analizy finansowe, bilanse. Nasza działalność dotyczy także kadr i płac – prowadzimy akta pracowników, sporządzamy umowy, deklaracje, rozliczenia. Nadto pomagamy w selekcji typu opodatkowania, konstytuowaniu firmy, a dla klientów prywatnych rozliczamy PIT-y. Zaręczamy przyciągające ceny, pełen profesjonalizm w działaniu i satysfakcję z naszych usług. Zachęcamy do wejścia na naszą witrynę!
Kategoria:

Biuro Rachunkowe Warszawa. Usługi rachunkowe dla małych i średnich firm. Pełna księgowość, ryczałt ewidencjonowany, książka przychodów i rozchodów. Kadry, płace, ZUS. Pomoc w zakładaniu firm. Wypełnianie deklaracji, porady rachunkowe. Posiadamy świadectwo MF.
Kategoria:

Czy nie masz już serdecznie dość żmudnych comiesięcznych rozliczeń i wypełniania druków dla urzędu skarbowego oraz zastanawiania się, czy gdzieś w nich nie ma błędów ? Za niewielkie pieniądze możesz teraz skorzystać z usług, jakie oferuje dla ciebie biuro rachunkowe Kraków i zyskać pewność rzetelnego prowadzenia ksiąg i dopilnowania wszystkich terminów.
Kategoria:

Biuro rachunkowe e-Bros świadczy kompleksowe usługi księgowe.Naszym głównym atutem jest Główna Księgowa z 25 letnią praktyką w księgowości.Ponadto posiadamylicencja MF oraz
ubezpieczenie OC od działalności księgowej.Cennik usług księgowych dostępny na naszej sronie
Kategoria:

Miło zapraszamy do zapoznania się z ofertą biura księgowego Efekt z Warszawy. Nasza firma działa na rynku lokalnym od roku 2002. Świadczymy pełen zasięg usług księgowych w tym: prowadzenie ksiąg przychodu i rozchodu, wypełnianie deklaracji ZUS, US, GUS, wyprowadzanie zaległości, prowadzenie kadr i płac, doradztwo w obszarze prowadzenia działalności i inne. Gwarantujemy Państwu niezawodność, fachowość i dotrzymywanie terminów przy realizacji zleceń. Gwarantem solidności i potwierdzeniem wiarygodności jest nasz udział w programie Rzetelna Firma. Po więcej informacji zapraszamy Państwa na naszą stronę internetową!
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl