Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
97
64952


 
Opis Program InvoiceDigitizer firmy Arhat sp.z o.o. to modułowy system informatyczny.

Zastosowanie programu

• Przetwarza zeskanowane faktury, paragony i wszelką dokumentację.
• Automatycznie odczytuje (OCR) treści dokumentów podatkowych (faktury VAT i paragony).
• Służy do weryfikacji danych podatkowych.
• Pozwala na rejestrację danych podatkowych w systemach ERP/FK.

Aplikacja mobilna systemu umożliwia klientom biur księgowych bezpośrednią rejestrację faktur w systemie biura, a także dostęp do bieżących informacji podatkowych.
Cele
System InvoiceDigitizer jest wykorzystywany przez biura księgowe i centra księgowe przedsiębiorstwa.

Zalety
• Uproszczenie i przyspieszenie procesu przetwarzania materiałów podatkowych.
• Poprawa komfortu pracy w systemie finansowo-księgowym.
• Sprawdzenie dokumentów podatkowych on-line.
• Skrócenie czasu poszukiwania i przekazywania dokumentów.
• Redukcja kosztów zatrudnienia wysokokwalifikowanych pracowników.
• Odczyt danych podatkowych dla partnerskich biur księgowych (PBK) oraz ośrodków zamiejscowych przedsiębiorstwa.

Wdrożenie programu umożliwia także:
• Stworzenie atrakcyjniejszych miejsc pracy.
• Redukcję kosztów archiwum zakładowego.
• Poprawę jakości wykonywanych usług.

 

Słowa kluczowe ocr faktur   skanowanie faktur   ocr program   automatyczne wprowadzanie faktur   digitalizacja faktur   skanowanie faktur do programu ksiegowego   program ocr
Url http://elementia.pl/
Kategorie Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Data wpisu Jun 26, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Zapewniamy obsługę księgowości dla przedsiębiorstw. Zarówno dla małych firm jednoosobowych jak i dużych spółek oraz korporacji. Nasza oferta jest skierowana dla rozmaitych podmiotów o różnych formach działalności gospodarczej w oparciu o umowy prawne. Nasze biuro rachunkowe zajmuje się rozliczaniem podatku VAT, obsługę kadrowo płacową, prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz doradztwo finansowo – podatkowe. Przede wszystkim zapewniamy bezpieczeństwo wszelkiego typu rozliczeń finansowych, co jest istotne dla wszystkich przedsiębiorców, ponieważ brak znajomości zawiłości naszego systemu administracyjnego i biurokratycznego może srogo kosztować. Działamy na terenie miast: Reda oraz Wejherowo.
Kategoria:

Posiadając własną firmę powinno się mieć świadomość, iż wszystkie dokumenty finansowe oraz inne powinny być sporządzane rzetelnie, dlatego też profesjonalną decyzją będzie nawiązanie współpracy z biurem rachunkowym. Jednakże różnorodność i bogatość tego typu ofert jest tak duża, że trudno wybrać to właściwe. Przede wszystkim biuro rachunkowe i jego księgowe powinny posiadać stosowne licencje Ministra Finansów, bez tego sporządzane przez biuro rachunkowe dokumenty mogą okazać się bez mocy. Licencje i stosowne zezwolenia stanowią podstawę i priorytet pracy biura rachunkowego lub księgowego, zatem jeżeli nie biuro nie potrafi takich wykazać, należy się zastanowić czy warto zlecić mu obsługę księgową.
Jeżeli szukasz dobrego biura rachunkowe w Krakowie polecam Biuro Rachunkowe PROEFEKT.
Kategoria:

MIT - to biuro rachunkowe z Poznania, które osobom zainteresowanym oferuje pełny zakres usług księgowych. Pracują u nas młodzi, ambitni ludzie którzy prace w naszym biurze traktują jako wyzwanie. Natomiast dla właściciela biura rachunkowego jest ono spełnieniem marzeń i wizji którą miał kilkanaście lat temu. Usługi księgowe i rachunkowe to nasza wizytówka, z której jesteśmy znani w okolicach Poznania i samym Poznaniu. Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszym biurem rachunkowo-księgowym.
Kategoria:

Biuro Rachunkowe Kancelarii Doradztwa Podatkowo Księgowego w Bydgoszczy zajmuje się obsługą księgowo-podatkową, a także kadrowo-płacową rozmaitych podmiotów gospodarczych. Biuro prowadzone jest przez Panią Danutę Kubińską. Działa ono na podstawie licencji wydanej przez Ministra Finansów, jest także objęte ochroną ubezpieczeniową przez PZU S.A. Kancelaria Pani Danuty proponuje prowadzenie księgowości spółek, osób fizycznych i stowarzyszeń (dokładnie: ksiąg rachunkowych, księgi przychodów i rozchodów oraz ryczałtu ewidencjonowanego), a także prowadzenie rozliczeń podatku dochodowego, ewidencji środków trwałych, różnymi usługami kadrowymi, to znaczy: przygotowywaniem listy płac, przesyłaniem dokumentów rozliczeniowych do ZUS i wieloma innymi usługami. Szczegółowe informacje o ofercie odnajdą Państwo na stronie.
Kategoria:

Minęły czasy kilometrowych kolejek, jakie były stałym, corocznym zjawiskiem w urzędach skarbowych, gdy zbliżał się termin składania deklaracji podatkowych. Wirtualne możliwości znalazły bowiem odzwierciedlenie również w rozliczeniach. PIT można teraz wypełnić w domu za pośrednictwem Internetu. Wystarczy zalogować się na stronie Ministerstwa Finansów, a następnie wypełnić pobraną deklarację, złożyć elektroniczny podpis i wysłać. W odpowiedzi dostaniemy informację zwrotną o przyjęciu dokumentu. Ministerstwo udziela również informacji, gdzie można kupić certyfikowane urządzenia do podpisu elektronicznego, zakwalifikowanego jako bezpieczny.
Jeżeli szukasz biura rachunkowego z Wrocławia które zapewni Ci profesjonalne usługi księgowe zachęcam do zapoznania się z ofertą firmy Biuro Rachunkowe DUET s.c. 
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl