Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
23641
415
2
65736

Elektromax - instalacje elektryczne i AKPiA


 
Opis Podstawowym zakresem działalności firmy jest wykonawstwo robót instalacyjnych z branży elektrycznej i AKPiA

 

Słowa kluczowe elektromax   puchpelektromax   instalacje elektryczne   AKPiA   wentylacja   pomiary   trasy kablowe   układanie przewodów   projekty   Ostrów Wlkp
Url http://www.puhpelektromax.pl
Kategorie Budownictwo > Elektryczne, pomiary
Firmy wg branż > Elektryczne
Kraje Miasta Regiony > Wielkopolskie
Data wpisu Jan 21, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Elektryczne, pomiary
Elektryczne Instalacje - strona zakładu elektrycznego w Gorlicach specjalizującego się w projektowaniu i realizacji instalacji elektrycznych i elektroenergetycznych w Gorlicach oraz powiecie nowosądeckim. Świadczy usługi w zakresie elektroenergetyki dla budynków jednorodzinnych, wielorodzinnych, użyteczności publicznej, miast (projekty oświetlenia ulic i skrzyżowań). Cenna fachowa wiedza i wieloletnie doświadczenie oraz niezawodność.
Kategoria:

Mamy ogromną przyjemność zaoferować Państwu pakiet wyspecjalizowanych usług elektrycznych. Na naszej witrynie internetowej pomiary-audyt.pl odnaleźć można wszelakiego stylu pomiary. Proponujemy pomiary zabezpieczenia przed porażeniem, zabezpieczeń różnicowo prądowych, sytuacji instalacji odgromowych, oświetlenia i także wiele innych. Oferujemy wymagane obecnie świadectwa energetyczne dla nowych oraz odnowionych budynków mieszkalnych, zakładowych jak i obiektów miejskich. Wytwarzamy charakterystyki energii oraz organizujemy audyty. W naszym asortymencie odszukać można również realizowanie sieci i także instalacji elektrycznych z projektem i także uzgodnieniami. Zajmujemy się również kosztorysowaniem robót elektrycznych. Dodatkowo prowadzimy audyty remontowe i nadzór remontowy. Wspomagamy w skutecznym gospodarowaniu energią elektryczną, poprzez obliczanie kosztów grzania, oświetlenia i klimatyzacji jak i konfrontacja ze źródłami alternatywnymi.
Kategoria:

Pomiary elektryczne Gdańsk, Gdynia - to i inne usługi z zakresu elektryki wykonuje profesjonalna firma MMG. Pamiętaj, że tylko specjalista z dużym doświadczeniem jest w stanie wykonać poprawna instalację elektRyczną - oraz zapewnić bezpieczeństwo Twoje, Twojej rodziny czy pracowników. Pomiary elektryczne Gdańsk, elektryk Gdynia - zaprasza do kontaktu.
Kategoria:

Instalacjami elektrycznymi zajmuję się od ponad dwóch dekad. Posiadam zatem niezbędne na rynku elektrycznym doświadczenie. Moja firma ELEKTRO-KOM wykonuje zlecenia w zabytkowym mieście jakim jest Warszawa oraz w okolicznych miejscowościach. Specjalizuję się również realizowaniem niektórych zleceń remontowych i modernizacyjnych. Pomiary elektryczne i pomiary natężenia oświetlenia wykonuję na terenie całego kraju.Oferta mojej firmy jest bardzo szeroka. Odnajdą w niej Państwo między innymi: pomiary elektryczne, instalacje alarmowe, oświetlenie dla domu i ogrodu, wyburzenia ścian, wywóz gruzu, biały montaż czy montowanie paneli podłogowych. Wszelakie prace realizuję solidnie, uczciwie, terminowo i w bardzo interesujących cenach. Ponadto udzielam gwarancji na wykonane usługi. Po zapoznaniu się z naszymi referencjami, nie będą mieć Państwo wątpliwości, że jesteśmy firmą profesjonalną oraz godną zaufania.
Kategoria:

Termometry płynowe przemysłowe, termometry ciepłownictwa i klimatyzacji ( HVAC) oraz cyfrowe termometry elektroniczne firmy Sika znajdą Państwo w ofercie poznańskiej firmy Technicon Sp. z o.o., która od niespełna 30 lat zajmuje się dystrybucją renomowanych urządzeń pomiarowych. Oferujemy ponadto manometry, przetworniki, kalibratory czy systemy modułowe czujników. Nasza aparatura to przede wszystkim najwyższa światowa jakość, a oprócz firmy Sika, proponujemy także Fischer Mess-und Regeltechnik oraz Manometer Preiss Empeo-KBM. Zapraszamy do kontaktu. W przypadku pytań, świadczymy konsultacje i doradztwo.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl