Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21287
415
8
65016


 
Opis Firma EIS SOUND specjalizuje się w oferowaniu systemów nagłośnieniowych. Możemy zagwarantować naszym kontrahentom świetną jakość wszystkich artykułów oraz właściwą wygodę stosowania. Zapewniamy atrakcyjne wzornictwo każdych produktów. Ponadto każdy nasz produkt klienci zainstalują bez problemów. Wszystkie sprzedawane artykuły nadają się do zabudowy. Prowadzone przez nas przedsiębiorstwo ma długoletnie doświadczenie w branży. Wysyłamy do klientów nieodpłatnie produkty, których wartość jest wyższa od 300 złotych.

 

Słowa kluczowe radio do kuchni   radio sufitowe   radio kuchenne   radio kuchenne do zabudowy   radio do zabudowy
Url http://eissound.com.pl
Kategorie Produkcja Przemysł > Elektronika
Data wpisu Mar 10, 2016
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Produkcja Przemysł > Elektronika
Towarzystwo Elektrotechnologiczne QWERTY Sp. z o.o.
powstało w 1988 roku w wyniku zapotrzebowania na części zamienne do urządzeń elektronicznych. Początkowo firma wytwarzała zestyki foliowe do takich komputerów jak: ZX Spectrum, Atari, Commodore i Amstrad. Przez następne lata produkcja poszerzyła się o podobne części do kas, wag sklepowych i maszyn do pisania.

Obecnie firma specjalizuje się w projektowaniu i produkcji klawiatur, elewacji, tabliczek i zestyków foliowych na indywidualne zamówienia klientów.

Nasze produkty przeznaczone są dla przemysłu urządzeń elektronicznych, aparatury medycznej i pomiarowej.
Kategoria:

ABEMATECH Andrzej Mikrzak z Warszawy to serwis elektronarzędzi i urządzeń spalinowych. Jesteśmy autoryzowanym serwisem firm Makita, Lux-Tools, CMI, Variolux, Lamborghini i IKRA-Mogatec. Naszym klientom oferujemy naprawy gwarancyjne, naprawy pogwarancyjne, sprzedaż części i sprzedaż wysyłkową marek Makita, Lux-Tools, CMI, Variolux. Swoją działalność prowadzimy od 2011 roku, a jej atutem jest szybka wycena i skuteczne świadczenie usług. Dla stałych klientów mamy wysokie rabaty oraz nieodpłatnie dostarczamy urządzenia po naprawie. Zapraszamy do współpracy!
Kategoria:

Firma Cinematic wykonuje systemy związane z kinem domowym a także elektroniką do sterowania urządzeniami domowymi. Nasza firma znajduje się we Wrocławiu. Obszarem naszej działalności jest cały kraj. Wszystkie prowadzone prace wykonujemy w oparciu o zaakceptowany przez klienta projekt. Opieramy się na sprawdzonych rozwiązaniach, które używane są na całym globie. Kooperujemy tylko z renomowanymi wytwórcami sprzętów, którzy gwarantują nienaganną jakość a także właściwe ich funkcjonowanie przez długi czas.
Kategoria:

Zajmujemy się produkcją czytników kodowych. Produkowane przez nas czytniki służą do kontroli dostępu do wszelakich terminali elektronicznych lub ogrodzeń i drzwi jako elektroniczne klucze, niemożliwe do podrobienia. Bazujemy na technologii firmy Dallas. Oferujemy czytniki typu: ibutton readers, probes, touch memory oraz touch and hold. Firma Demiurg została założona w 1996 roku jako mała spółka rodzinna. Od początków swojego istnienia zajęła się rozwijaniem technologii Dallas (systemy automatycznej identyfikacji). Po kilku latach starań naszą firmy docenił producent technologii, firma Dallas Semiconductor, oferując współpracę i przyznając nam tytuł ASD (Authorised Solution Developer).
W 1998 r. wprowadzono na rynek immobiliser z funkcją alarmu, który jako jedyny dotąd na rynku sterowany jest pamięciami dotykowymi z kodem dynamicznym i podwójną kontrolą dostępu. W następnym roku opracowano konstrukcję dwuobwodowego immobilisera o bardzo małych gabarytach i hermetycznej obudowie. Również w tym roku powstały dwa typy sterownika kodowego służącego do kontroli dostępu. Można je spotkać w całym kraju korzystając z parkingów, wind oraz miejsc, do których mają dostęp tylko określone osoby.
W roku 2000 wprowadzono nowe konstrukcje czytnika pamięci dotykowych, które spotkały się z dużym zainteresowaniem rynków europejskich jak i amerykańskich.
Ostatnio wprowadziliśmy do użycia nowy typ obudowy układu DS19XX typu TAH, który automatycznie spowodował, że wszystkie czytniki z wbudowanym pierścieniem stalowym stały się czytnikami typu TAH.
Różnorodność typów czytników pozwala konstruktorom systemów kontroli dostępów na ciągłe rozwijanie i doskonalenie tej technologii. Na chwilę obecną pracujemy nad czytnikiem typu mini, który może okazać się w dobie miniaturyzacji bardzo potrzebnym produktem. Na tym zamierzamy zakończyć rozwój linii czytników i planujemy rozwijać systemy kontroli dostępu oparte na technologii Dallas.
W chwili obecnej Demiurg współpracuje z kilkudziesięcioma firmami na terenie Unii Europejskiej. Ponadto mamy swoich klientów w Stanach Zjednoczonych, RPA, Australii, Korei Południowej, Japonii i wielu innych. W chwili obecnej poszukujemy dystrybutorów na terenie obu Ameryk oraz Japonii.
Kategoria:

Internetowy Sklep elektryczny - elpie.sote.pl jest hurtownią elektrotechniczną wchodzącą w skład grupy Elektroholding.
Ceny hurtowe dostępne już teraz dla każdego.
Nasza oferta:
materiały elektryczne, oświetlenie, roździelnice, kable ziemne YAKY, YKY, przewody YDY, YDYP, OWY. Dostawcy: NKT, Telefonika, Ełktrim, Bitner. Centrale alarmowe SATEL, osprzęt elektro-instalcyjny OSspel, Hager, Kos. Aparatura modułowa, wyłączniki, różnicówki: LEGRAND, Eti, MOELLER (Eaton).
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl