Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21680
415
2
65082

Edyta Marczyńska – Galeria obrazów na szkle


 
Opis Autorska galeria malarstwa na szkle. Nazywam się Edyta Marczyńska, specjalizuję się w malarstwie na szkle. W moich obrazach przenikają się dwa światy w których żyję - duchowy i doczesny, łączę w nich to, co widzialne, z tym co niewidzialne. Serdecznie zapraszam do mojej galerii. Obrazy są dostępne na zamówienie.

 

Słowa kluczowe obrazy na zamówienie   obrazy na szkle   galeria   malarstwo   sztuka naiwna   Marczyńska   galeria obrazów   sztuka ludowa
Url http://www.obrazynaszkle.com.pl/
Kategorie Kultura Sztuka > Malarstwo
Kultura Sztuka > Galerie
Data wpisu Feb 8, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Kultura Sztuka > Malarstwo
Pracownia witraży Wullert - witraże Gdańsk, Gdynia, Sopot, woj. pomorskie. Nasza specjalizacja to witraże, lustra piaskowane, lampy witrażowe, abażury, malowanie na szkle. Jeżeli interesuje Cię witraż to Skontaktuj się z nami. Wysoka jakość oraz atrakcyjne ceny - malowanie na szkle.
Kategoria:

Lakiernia Baleks z siedzibą w Pszczółkach specjalizuje się w lakierowaniu proszkowym powierzchni metalowych. Jesteśmy profesjonalni oraz rzetelni. Dbamy o wysoką jakość naszych usług, korzystając z fachowego sprzętu oraz artykułów. Stosowane farby gwarantują wykonanie jednorodnej powłoki, odpornej na korozję oraz uszkodzenia. W naszym zakładzie zdołamy polakierować przeróżne elementy stalowe, aluminiowe i ocynkowane, w tym felgi samochodowe, motocykle, rowery, a również przeróżne konstrukcje. Oferujemy farby proszkowe, jakie są dostępne w bogatej gamie kolorystycznej, wykonujemy lakiery w przeróżnej fakturze (drobno- i gruboziarnistej) i o przeróżnym połysku, także matowym oraz satynowym. Udzielamy profesjonalnych porad w zakresie wykonywanych usług. Zapraszamy na stronę internetową, gdzie opublikowaliśmy dokładny opis naszej propozycji.
Kategoria:

Obrazy olejne - Galeria obrazów KRUKART. Sklep oraz galeria oferuje malarstwo oraz malarstwo olejne, obrazy art deco, abstrakcja, kamienne ogrody, pejzaż oraz pejzaż emocjonalny, łąki oraz kwiaty. Sprzedaż obrazów - Galeria Krukart Rzemień koło Mielca - zaprasza po obrazy olejne. Także obrazy na zamówienie.
Kategoria:

Serwis Atrium to galeria online przygotowana dla miłośników sztuki. Obejrzeć w niej można obrazy namalowane przez popularnych polskich artystów malarzy. Swoje prace prezentują między innymi Tomasz Sętowski, Jarosław Jaśnikowski czy Joanna Sierko-Filipowska. Ponadto wchodząc na nasz serwis oprócz pięknej galerii malowideł, odwiedzający ma możliwość kupienia danego obrazu. Serdecznie zapraszamy do bliższego nas poznania za pośrednictwem naszej strony www.obrazywatrium.pl
Kategoria:

Jerzy Tadeusz Mróz zajmuje się malarstwem współczesnym, realistycznym, surrealizmem. W tej galerii możesz obejrzeć jego pejzaże i inne obrazy sztuki polskiej.

Artysta tworzy od 1970r. w galerii można obejrzeć obrazy z ostatnich 10 lat.

Malarstwo współczesne - Są to prace wykonywane w technice olejnej lub akwarelowej o tematyce metaforycznej
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl