Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25623
415
7
66334

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Edukacja Nauka > Wydawnictwa

Wpisy
Sortowanie :
Wydawnictwo ARKADY Sp. z o.o. w Warszawie to 60 lat historii, 5650 tytułów, a obecnie 400 pozycji. Polecamy albumy, leksykony, poradniki, podręczniki akademickie, książki dla dzieci, książki kucharskie, kalendarze oraz literaturę piękną. Dysponujemy też poradniki książki dla hobbystów i publikacje edukacyjne dla dzieci. W naszym katalogu ważne miejsce zajmują książki poświęcone polskiej sztuce, architekturze, budownictwu i historii. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i pobrania katalogu online!
Kategorie:

Data dodania: Apr 24, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Siedziba oficyny wydawniczej Unimex znajduje się we Wrocławiu. Od 1994 roku drukuje ona leksykony, poradniki, komentarze o tematyce rachunkowości, finansów czy podatków. Zawierają one profesjonalne, zrozumiałe omówienia najczęstszych problemów. Są one opracowywane przez uznanych specjalistów zgodnie z bieżącym stanem prawnym. Oprócz serii klasycznych wydawnictw, firma proponuje ponadto wersje elektroniczne swoich tytułów. Ponadto, jest ona również organizatorem otwartych kursów, prowadzonych przez zaznanych lektorów. Pełen zakres dostępnych tytułów dostaną Państwo na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Aug 10, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Edukacja przedszkolna stanowi fundament w budowaniu wiedzy młodego człowieka. Od niej zależy zatem stabilność całej wiedzy zdobywanej w toku edukacji. Mając na względzie wszechstronny rozwój dzieci Przedszkole i Żłobek "Pyza i Ja" w małym wielkim świecie prowadzi zajęcia metodą inteligencji wielorakich Howarta Gardbnera. Dzieci poznają świat razem z "Pyzą" - zaznajamiając się z kulturą i tradycjami różnych regionów, jednocześnie ucząc się przy tym umiejętności do samodzielnego poszerzania swojej wiedzy i umiejętności. Takie podejście procentuje w kolejnych etapach edukacji młodego człowieka, ułatwiając mu jak najpełniejsze korzystanie z możliwości jakie oferuje edukacja szkolna.
Zdając sobie sprawę z odpowiedzialności jaka na nas ciąży dziękujemy za zaufanie jakim nas Państwo obdarzacie.
Kategorie:

Data dodania: Dec 21, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jako jedyny serwis dajemy dokładną paletę publicznych przetargów. Sygnalizujemy Państwa regularnie o ostatnich ofertach z branży. Dzięki temu żadna nowa propozycja nie pozostanie zignorowana czy zagubiona. Przedstawiamy różne pakiety dedykowane dla każdego zafascynowanego tą tematyką. Co więcej możliwe jest dodatkowo wysyłanie monitów o różnych ofertach.
Kategorie:

Data dodania: Jul 18, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Sprawdź najnowsze premiery i najlepsze wydania gier planszowych dla dzieci w naszym sklepie internetowym. Nowoczesne podejście do klienta, rzeczowa pomoc telefoniczna dla ludzi, którzy niezbyt mają czas samodzielnie szukać najlepszej gry planszowej dla dziecka na prezent czy to na gwiazdkę, czy też na urodziny. Profesjonalne opisy gier i wideoporadniki. http://bennetgry.pl - serdecznie zapraszamy!
Kategorie:

Data dodania: Mar 29, 2013 Wejść: 1 Ranking: 5.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Tanie podręczniki szkolne do szkoły podstawowej,gimnazjum,liceum oraz nauki języków obcych oferuje księgarnia szkolna Marmag.Prowadzimy sprzedaż i skup ksiązek za gotówkę.Sprawdź nasze liczne promocje na książki do kształcenia zintegrowanego z serii: Wesoła szkoła i przyjaciele,Razem w szkole,Nowe już w szkole i wiele innych.Gwarantujemy zawsze nowe i aktualne wydania podręczników.Serdecznie zapraszamy po podręczniki do naszej księgarni.
Kategorie:

Data dodania: Feb 19, 2012 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strona przeznaczona jest do uczniów, którzy aktywnie poszukują pomocnych nauce map konturowych. Dostępne są tutaj mapy konturowe Polski, mapy konturowe świata i mapy konturowe Europy. Wszystkie mapy można bezpośrednio pobrać i są one przygotowane do wydruku. Mapy konturowe zostały zapisane w wygodnym dla użytkowników formacie PDF. PRzydatne dla uczniów i nauczycieli.
Kategorie:

Data dodania: Sep 25, 2011 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Profesjonalna drukarnia cyfrowa Perfekta info ma przyjemność przedstawić swoją ofertę. Perfekta to druk cyfrowy przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii, własna introligatornia i druk offsetowy. W czasach niskich nakładów, dopasowaliśmy się do potrzeb klientów: wykonujemy 20 teczek, 50 plakatów, 200 kalendarzy, 1000 folderów ale i 10 000 książek - przyjmiemy do produkcji każdy nakład

Dysponujemy nowoczesnymi i technologicznie zaawansowanymi modelami cyfrowych maszyn drukujących firmy Xerox, nasze prasy cyfrowe to kolorowy i czarno-biały druk o bardzo dużym spektrum możliwości, jakości, doskonałej cenie, i profesjonalna produkcja książek oraz publikacji.

Jesteśmy wieloletnim partnerem dużych drukarni offsetowych, wydawnictw, agencji reklamowych, uczelni wyższych, firm szkoleniowych i innych. Polecamy nasze usługi wszędzie tam gdzie liczy się jakość i termin realizacji.

Zapraszamy do korzystania: www.perfekta.info.pl
Kategorie:

Data dodania: Oct 4, 2010 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zajmujemy się wydrukami cyfrowymi, które są najlepszą formą wydruku jeśli chodzi o jakość drukowanego materiału.
Druk cyfrowy, ze względu na swoją wyższość w sferze jakości i ceny pozwala stworzyć bezkonkurencyjną ofertę, szczególnie w zakresie nisko i średnio nakładowych prac. Pominięcie fazy pre-presu, przygotowania jak to się dzieje w druku offsetowym klisz, matryc, blach drukarskich. Są to czynniki, w których Państwo oszczędzają czas i pieniądze związane z przygotowaniem do wydruku offsetowego.
Niski nakład.
W druku cyfrowym nie są Państwo zmuszeni do zamawiania tzw. nim. nakładu jaki preferują drukarnie wykonując offsetowy druk (jest to podyktowane kosztami własnymi drukarni, takimi jak wykonanie klisz, blach, matryc drukarskich, przygotowanie maszyn zmarnowanie dużej ilości farby drukarskiej na mały nakład). W druku cyfrowym akceptowanym nakładem jest nakład zaczynający się już od 1 szt.
Szybkość wydruku
Czas przygotowania wydruku w drukarni trwa minimum kilka godzin, podczas gdy uzyskanie kopii cyfrowej zajmuje kilka sekund.Dzięki tak szybkiej realizacji wydruków, w ekspresowym tempie otrzymają Państwo wykonane zlecenie. Możemy z firmą jak i z klientem indywidualnym
Kategorie:

Data dodania: May 12, 2010 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Dla 40 tysięcy naszych dotychczasowych Klientów, zalety kupowania w ramach naszego systemu są bardzo jasne:


najlepsza treść
w najlepszej cenie
dostępna w 5 minut po zakupie
Jeszcze nigdy dostęp do wiedzy, rozrywki nie był tak tani i tak szybki. Ma to ogromne znaczenie w dobie kryzysu gospodarczego, w czasach, w których musimy patrzeć na każdą wydaną złotówkę. W czasach w których czas to pieniądz
Zapraszam do sklepu
Kategorie:

Data dodania: Feb 15, 2009 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 [Następna >]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl