Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22603
415
16
65481

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Edukacja Nauka > Szkolenia

Wpisy
Sortowanie :
Organizacja biznesinstytut.pl ma na uwadze podniesienie świadomości finansowej Polaków. Proponujemy różnorodne treningi, które mają na celu wykształcić merytoryczne postępowania poprzez działania praktyczne. Proponujemy szkolenia z obszaru inwestowania na giełdzie a także w nieruchomości. Wszystkie treningi prowadzone są przez praktyków z długoletnim doświadczeniem, mogących się pochwalić dużymi przychodami ze wszystkich zrealizowanych inwestycji. Zapraszamy na warsztaty zorganizowane w formie wykładów, zajęć prkatycznych indywidualnych oraz treningów grupowych, które zapewnią Państwu skuteczną naukę o lokowaniu kapitału.
Kategorie:

Data dodania: Mar 14, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Tylu ilu jest ludzi na świecie tyle samo jest powodów dla których warto osiągnąć sukces, który zagwarantuje nam niezależność finansową. Jeżeli chcesz nauczyć się jak zostać bogatym człowiekiem musisz nie tylko być wytrwały, ciągle się uczyć i przeć do przodu mimo trudności. Musisz także zdobyć odpowiednią wiedzę co i kiedy należy robić, aby taki stan osiągnąć. Niestety nie da się zbudować wielkiego majątku słuchając rad ludzi wokoło. Mniej niż dziesięć procent ludzi na świecie jest bogatych. Jeżeli chcesz osiągnąć sukces finansowy to musisz nauczyć się tego co wiedzą nieliczni i dokładnie to zrozumieć. Właśnie dlatego zapraszamy cię na nasz portal poświęcony tej tematyce. Dowiedz się tych sekretów już teraz.
Kategorie:

Data dodania: Mar 9, 2014 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Organizacja brainstorm.biz.pl specjalizuje się w świadczeniu doradztwa biznesowego, strategicznego , jak również w szkoleniach. Wdrażane przez naszą organizację rozwiązania podpowiadają podwyższyć efektywność działania operacyjnego oraz podniesienia wyniku finansowego firmy. Specjalizujemy się w tworzeniu autorskich rozwiązań, dopasowanych idealnie do sytuacji i kultury organizacyjnej każdego przedsiębiorstwa. angażujemy dobrze wykształconych pracowników wykształconych interdyscyplinarnie oraz współpracujemy z wieloma zewnętrznymi specjalistami.
Kategorie:

Data dodania: Mar 7, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Przedsiębiorstwo Roboty i Spółka tworzą ludzie, którzy chcą pokazywać wiedzę z dziedziny nauk ścisłych w niecodzienny sposób łącząc ją z uwielbieniem do pracy z najmłodszymi. Zespół
Załogę Roboty i Spółka stanowią konstruktorzy, absolwenci oraz studenci specjalności ścisłych. Każdy z nich ma praktykę w pracy z dziećmi. Warsztaty z robotyki i doświadczeń prowadzimy dla dzieci zebranych w małych grupach, do 12 uczestników. Na zajęcia z robotyki zapewniamy wszystkim dzieciom zestaw do budowania robota. Na warsztatach z doświadczeń każdy uczestnik indywidualnie przeprowadza pod naszym okiem eksperymenty.
Kategorie:

Data dodania: Mar 3, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Noite jest firmą, która ma w usługach wiele profesjonalnych kursów ze środowiska Linux. Osoby zainteresowane tym środowiskiem odszukają w ofercie wiele kursów dostosowanych do personalnych wymagań. Kursy są na zróżnicowanym poziomie zaawansowania, dodatkowo firma posiada też kursy certyfikacji, z których wypada skorzystać. Prócz samej wiedzy kursy mają dostęp do środowiska wirtualnego, w jakim da się przeprowadzić ćwiczenia praktyczne. W przypadku nietypowego zadania technicznego do rozwiązania, klienci mogą porozumieć się z wybranym inżynierem IT współpracującym z Noite i dowiedzieć się czegoś, co może pomóc w rozwiązaniu kłopotu.
Kategorie:

Data dodania: Feb 17, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Miło nam zaprosić znakomitych gości do Hotelu Europa, który mieści się w Sopocie. Nasz obiekt posiada aż 64 miejsca noclegowe. Do dyspozycji gości są przytulne i wygodne pokoje 1-osobowe, 2-osobowe, a także pokoje typu studio. Jeśli chodzi o atrakcje dodatkowe, proponujemy wybór sauny suchej, która mieści się na terenie naszego obiektu wypoczynkowego. Posiadamy dwie duże sale konferencyjne. Pomieszczenia są doskonałe do urządzenia szkolenia, konferencji czy imprezy integracyjnej. Warto już dziś zarezerwować nocleg w naszym hotelu i wspaniale wypocząć. Zapraszamy serdecznie na stronę internetową naszego ośrodka.
Kategorie:

Data dodania: Feb 6, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Na stronie przedstawiamy skuteczne szkolenie przygotowujące do egzaminu dla kandydatów na członków rad nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa organizowanego przez MSP. Kurs obejmuje zarówno przygotowanie do testu, jak i ustnego. Oprócz płatnego szkolenia do rady nadzorczej na stronie umieściliśmy bezpłatne materiały do egzaminu, informacje o egzaminie, pytania i odpowiedzi, pytania testowe, forum, a także referencje od osób, które zdały egzamin po skorzystaniu z naszego kursu.
Egzamin składa się z pisemnego testu wielokrotnego wyboru. Osoba która zaliczyła część testową uprawniona jest do przystąpienia do części ustnej, na której jest sprawdzana wiedza i predyspozycja kandydata.
Kategorie:

Data dodania: Jan 1, 2014 Wejść: 1 Ranking: 5.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Poznaj się z innowacyjnym i skutecznym kursem przygotowującym do egzaminu na doradcę inwestycyjnego. Na stronie znajdziesz forum z rozwiązaniami zadań, dużo bezpłatnych materiałów, informacji o egzaminie, licencji doradcy inwestycyjnego a także naszą ofertę szkolenia do I, II i III etapu egzaminu dla doradców inwestycyjnych. Doradca inwestycyjny - tylko z nami. Zobacz nasze referencje !
Kategorie:

Data dodania: Jan 1, 2014 Wejść: 1 Ranking: 5.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Zależy nam, aby każdy nasz absolwent posiadał erudycję i biegłość w realizowaniu takich czynności jak aranżowanie instruktażu stanowiskowego czy inwentaryzacja specyfików stałych w warsztatach roboty. Naszym celem jest jak najlepsze wyszkolenie kadry sektora porządkowego, jakie zapewnią jej sprawdzenie się w miejscu pracy, ale przede wszystkim wrażenie, że prawidłowo przeprowadzają polecone im zadania. Centrum Szkoleniowo-Doradcze Lenax stale podnosi kwalifikacje swoich wykładowców. Więcej fundamentalnych informacji o naszej obecnej aktywności, znajdą Państwo na naszej stronie internetowej, na którą ciepło zapraszamy:
Kategorie:

Data dodania: Dec 27, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jako profesjonalista w domenie weryfikowania autentyczności pieniędzy czy dokumentów, firma DCB S.A w Olsztynie oferuje towary i usług na wysokim poziomie. Rozpowszechniane przez nas lampy realizują wszystkie normy i służą przez wiele lat. Jako że priorytetem są dla nas bezpieczne oraz zaufane transakcje gotówkowe, urządzamy także szkolenia z najwyższą troską o przekazanie uczestnikom wiedzy i umiejętności koniecznych do posługiwania się specjalistycznym sprzętem. Fachowość oraz gotowość do każdego zlecenia to cechy odróżniające firmę DCB S.A. na polskim rynku. Dla poznania pełnej propozycji, zachęcamy do zapoznania się ze stroną internetową.
Kategorie:

Data dodania: Dec 16, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl