Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22651
415
25
65489

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Edukacja Nauka > Szkolenia

Wpisy
Sortowanie :
Firma Smart Kursy i Szkolenia zajmuje się organizowaniem szkoleń zawodowych, które umożliwią podniesienie kwalifikacji zawodowych oraz awans w dotychczasowej pracy. Naszą specjalnością są kursy dla przewoźników z zakresu ADR. Posiadamy w swojej ofercie również interesujący zestaw kursów dla byłych pracowników służb mundurowych - tzw: rekonwersja dla żołnierzy. Nasza oferta obejmuje szereg szkoleń biurowych i kosmetycznych. Jeśli chcesz zarabiać więcej - ukończ jeden z naszych kursów. Dołącz do najlepszych pracowników na rynków.
Kategorie:

Data dodania: Nov 26, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Wiedza, którą pragniemy Państwu przekazać to nowoczesna interpretacja obowiązujących przepisów. Nasi wykładowcy każdego dnia się dokształcają i trzymają rękę na pulsie. Prowadzone przez nas szkolenia przebiegają w miłej atmosferze. Lubimy, gdy kursanci aktywnie uczestniczą w naszych zajęciach, chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania i z przyjemnością prowadzimy merytoryczne dyskusje. Zachęcamy do współpracy.
Kategorie:

Data dodania: Nov 12, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Dzisiejsze budowy są niezwykle rozbudowanymi przedsiębiorstwami zarządzanymi przez wysoko wykwalifikowanych specjalistów z dziedziny inżynierii oraz administracji. Aby ich praca przynosiła wymierne efekty niezbędni są specjaliści tacy jak monter rusztowań metalowych, operator urządzeń UDT czy chociażby operator spycharki posiadający ukończone kursy uprawniające ich do pracy na danym stanowisku.
Kategorie:

Data dodania: Nov 7, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Pravnik to internetowy system nauki i powtórek, wspomagający naukę do egzaminu na aplikację adwokacką, komorniczą czy notarialną.

Wiedza wyniesiona z uniwersytetu to często za mało, by zdać egzamin wstępny na aplikację. Bardzo ważna jest również umiejętność rozwiązywania testów, przy których najdrobniejsze detale mają nierzadko rozstrzygające znaczenie. Pravnik to interaktywny system nauki i powtórek, oparty na rozwiązywaniu testów z różnych gałęzi prawa.

Dzięki serwisowi Pravnik przygotowania do egzaminu wstępnego na aplikację są nie tylko skuteczne, ale i przyjemne. Pravnik pozwala zredukować czas poświęcany na naukę i zwiększyć efekty pracy wkładanej w dobre przygotowanie się do egzaminu konkursowego na aplikację.
Kategorie:

Data dodania: Sep 23, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Liceum Kreacji Gier Wideo przy Warszawskiej Szkole Filmowej to szkoła, która stawia przede wszystkim na kreatywność. Podczas trzyletniej nauki uczniowie oprócz standardowego przygotowania do egzaminu maturalnego będą poznawać tajniki tworzenia gry wideo oraz filmu. Program obejmuje zarówno kwestie techniczne jak i te związane z fabułą. Sprawdź naszą ofertę kształcenia i dołącz do nas!
Kategorie:

Data dodania: Jul 12, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma Seargin, której siedziba zlokalizowana została w Gdańsku, oferuje klientom fachowe szkolenia SAP. Proponujemy również programy nauczania SAP. Nasza propozycja obejmuje uczestnictwo w szkoleniach otwartych a także zamkniętych, personalnie dostosowywanych do oczekiwań wskazanych przez kontrahentów. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo w aspekcie wyboru świadczeń do konkretnych, zgłoszonych przez klientów oczekiwań. Szczegóły odnoszące się do przedstawionej oferty znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Jun 28, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Metro szkolenia BHP to firma, która oferuje bezpieczne i profesjonalne BHP szkolenia w Bydgoszczy. Nasi specjaliści to kadra doświadczonych i wykwalifikowanych nauczycieli. Jesteśmy nowocześni, dlatego podążamy za aktualnymi trendami jakie panują na rynku. Dla nas liczy się przede wszystkim profesjonalizm oraz zadowolenie klienta. Nasze szkolenie BHP oraz ocena ryzyka zawodowego wykonywane są w sposób fachowy. Dbamy o to aby przekazać wiedzę niezbędną na danym stanowisku pracy. Serdecznie zapraszamy na nasze szkolenia.
Kategorie:

Data dodania: Jun 22, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Czynnikiem, który ma pozytywny wpływ na relację z klientem jest właściwa motywacja pracowników. Równocześnie dzięki różnym metodom ważne jest wypracowanie odpowiedniego poziomu świadomości pracowników. Jeśli chcesz, aby Twoi pracownicy podnieśli swoje kwalifikacje zawodowe w tym zakresie zorganizuj w swojej firmie szkolenia ISO 9001. Na stronie https://centrum.jakosci.pl/ znajdziesz listę najrzetelniejszych firm szkoleniowych, które organizują je solidnie i sumiennie. Skorzystaj z naszej porównywarki i znajdź szkolenie w przystępnej cenie.
Kategorie:

Data dodania: May 24, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Szkoła snowboardowa Tramontana organizuje szkolenia dla dzieci oraz dorosłych na każdym poziomie zaawansowania. W ofercie znajdują się rodzinne wyjazdy na narty, snowboard, imprezy firmowe, a także zielone szkoły. Kursy odbywają się na terenie Polski, we Włoszech i w Austrii. Tramontana tworzona jest przez pasjonatów, którzy kochają sporty zimowe i każdą wolną chwilę spędzają w górach.
Kategorie:

Data dodania: May 16, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Krakowska Szkoła Restauratorów to profesjonalna firma edukacyjna szkoląca między innymi przyszłych barmanów, kelnerów oraz sommelierów. W ofercie posiada między innymi takie kursy, jak kurs kelnerski, kurs barmański, szkolenie z wina, kurs cukierniczy oraz kurs gotowania. Wszystkie zajęcia odbywają się w Krakowie. Osobom z poza miasta firma pomaga w znalezieniu noclegu.
Kategorie:

Data dodania: May 3, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: [< Poprzednia] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl