Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21376
415
1
65027

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Edukacja Nauka > Nauki przyrodnicze

Wpisy
Sortowanie :
Zrzeszamy korepetytorów z różnych przedmiotów, którzy chętnie dojadą we wskazane miejsce przez ucznia. Do jego domu czy zacisznej kawiarni, gdzie przekazanie wiadomości lub umiejętności rozwiązywania zadań będzie przebiegało w przyjaznej atmosferze. Korepetycje z matematyki, fizyki, angielskiego czy chemii w Gdyni, Gdańsku czy Sopocie to dla Nas codzienność. Dla Naszych uczniów to z pewnością nowy wymiar edukacji, która zaprocentuje w przyszłości.
Kategorie:

Data dodania: Mar 21, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Journal of Ecology and Health to kwartalnik przeznaczony dla specjalistów i pasjonatów problematyki ekologicznej, związanej z zagadnieniami zdrowia społecznego, wydawany przez Górnośląska WSP w Mysłowicach. Pismo podejmuje naukowy, ale i społeczny dyskurs w obszarze koniecznej troski i dbałości zarówno uczonych jak i wszystkich innych odpowiedzialnych osób za bezpieczeństwo w rozwijaniu i kształtowaniu obecnego, aktualnego stanu cywilizacji XXI wieku.
Kategorie:

Data dodania: Nov 24, 2011 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zastanawiałeś się kiedyś nad tym jak na przykład oczyścić białko? Myślisz, że to proste? Prawdopodobnie się mylisz... W sumie to bardzo ciekawy artykuł o tym można znaleźć na tej stronie, ale nie tylko o tym, to tutaj bowiem znajdziesz wiele innych ciekawych artykułów, które związane są chemią. Interesują Cię różne doświadczenia chemiczne, albo też nie rozumiesz do końca chemii? Teraz masz okazję to zmienić.
Kategorie:

Data dodania: Jan 15, 2011 Wejść: 2 Ranking: 5.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Park Dinozaurów Biskupin - Zaurolandia. Nasza strona pełna jest wiedzy o prehistorii Ziemi. Dzięki niej poznacie dzieje naszej planety, zobaczycie jak wędrowały kontynenty i jak zmieniało się życie na nich. Encyklopedia dinozaurów wprowadzi was w świat olbrzymich gadów. Dowiecie się, kiedy występowały i czym się żywiły. Znajdziecie również odnośniki do innych stron i książek, z których najdociekliwsi nauczą się jeszcze więcej. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego Parku Dinozaurów w okolicach Biskupina.
Kategorie:

Data dodania: Oct 21, 2010 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Troszcząc się o świetną jakość naszych czasopism i książek drukujemy fachowe książki ogrodnicze uatrakcyjniane co roku o ostatnie odkrycia w branży rolniczej. Nasze książki rolnicze są pisane przez profesjonalistów, którzy własną wiedzę wspierają na praktyce wyniesionej z własnoręcznej uprawy roli. Posiadamy przekonanie, że nasze ogrodnicze książki pod względem merytorycznym nie zawiodą naszych czytelników.
Kategorie:

Data dodania: Oct 15, 2010 Wejść: 2 Ranking: 5.00 Głosów: 1
Top Rated

Komentarze Ranking

Darmowe rozwiązania zadań z matematyki wraz z dokładnym wyjaśnieniem poszczególnych etapów rozwiązania. Masz możliwość zapytania skąd i co się wzięło. Dodatkowo przygotowałem dla Ciebie obszerny zbiór po ludzku opracowanych tablic matematycznych abyś szybko mógł zobaczyć praktyczne zastosowanie dla konkretnego zagadnienia.
Kategorie:

Data dodania: Feb 9, 2009 Wejść: 7 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Rasy psów, charakterystyka i dokładny opis każdej rasy. Galeria zdjęć. Zdrowie, żywienie i pielęgnacja psa. Hodowle, wychowanie i szkolenie psów. Pies, psy, Hovawart, Owczarek niemiecki, Bokser, Tosa Inu, Dog argentyński, Owczarek kaukaski, Bokser, Amerykański staffordshire terrier i wiele innych ras psów. Witamy na stronie http://rasy-psow.com
Kategorie:

Data dodania: Dec 4, 2008 Wejść: 2 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Na stronie: mundurologia, historia munduru leśnika polskiego, promocja książki "Ludzie lasu i ich mundur", ciekawostki z dziejów lasów, leśnictwa i drzewnictwa, bogata ikonografia tematu. Strona jest zaopatrzona w profesjonalnie przygotowane linki tematyczne - szczególnie warte polecenia jest kalendarium leśnictwa polskiego. Tu wzbogacisz swoją wiedzę, rozniecisz nowe zainteresowania...
Kategorie:

Data dodania: Oct 17, 2008 Wejść: 2 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Szkolny serwis geograficzny. Zawiera materiały przydatne w nauczaniu i uczeniu sie geografii przydatne tak dla nauczyciela jaki i ucznia oraz maturzysty. Znajdziesz w nim przydatne materiały dydaktyczne: opracowania, zadania dla maturzystów, testy, quizy, prezentacje multimedialne, arkusze maturalne, awans zawodowy nauczyciela, e - learning
Kategorie:

Data dodania: Oct 17, 2008 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Proekologia.pl to portal internetowy, którego założeniem jest tworzenie i poszerzanie społeczności użytkowników wrażliwych na problemy ekologii. Chętni mogą tam znaleźć bogate zasoby artykułów dotyczących ekologii (między innymi : Eko i agroturystyki, bioróżnorodności, zdrowego stylu życia, wody, ekorozwoju, rolnictwa, odpadów, gleby, powietrza, praw zwierząt, energii, zmian klimatu, czystej produkcji), a także wyrazić na ich temat opinię. Ponadto, odwiedzający są zachęcani do dzielenia się swoimi przemyśleniami i dyskusji na łamach forum internetowych.
Proekologia tworzona jest głównie z myślą o ludziach młodych, najczęściej uczniach szukających informacji potrzebnych im do przygotowania referatów lub udziału w olimpiadach przedmiotowych. Ponadto z serwisu korzystają studenci politechnik i uniwersytetów. Nierzadko uzyskują od administratorów oraz innych użytkowników pomoc w zdobyciu materiałów potrzebnych do różnego typu prac. Wszyscy odwiedzający zachęcani są do podążania za zasadą: „myśl globalnie – działaj lokalnie” i wspierania organizacji pozarządowych.
Odwiedzającymi portal Proekologia są także nauczyciele oraz wykładowcy a także urzędnicy i przedsiębiorcy. Pierwsza grupa uzyskuje dostęp do scenariuszy zajęć i innych informacji przydatnych w przygotowaniu lekcji czy wykładu. Pracownicy urzędów i firm poza przydatnymi im informacjami na stronie WWW mogą uzyskać informacje o szkoleniach i konferencjach. Portal jest też szansą dla urzędników do zapoznania się z opiniami obywateli i do ewentualnego odniesienia się do ich obaw, pytań czy spostrzeżeń. Traktuje on bowiem często o sprawach Szczecina, regionu, kraju czy całego świata.
Serwis Proekologia zakłada udział użytkowników w jego funkcjonowaniu. Integralną jego częścią jest czat i system wiadomości prywatnych ułatwiające kontakt między odwiedzającymi. Dodatkowo, każdy zarejestrowany użytkownik może stworzyć swoją galerię fotografii ekologicznej, wysłać artykuł, czy stworzyć wątek na forum.
Kategorie:

Data dodania: Jul 3, 2008 Wejść: 2 Ranking: 3.00 Głosów: 2

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 [Następna >]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl