Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21679
415
0
65082

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Edukacja Nauka

Wpisy
Sortowanie :
Nasza firma to prywatny żłobek dla dzieci. Działalność prowadzimy na terenie Krakowa. Dzieci są pod opieką wykwalifikowanych opiekunek z wykształceniem pedagogicznym oraz dyplomowanej położnej dbającej o bezpieczeństwo. Nasza oferta skierowana do rodziców pracujących, aby ułatwić opiekę nad dziećmi. Dzieci są w małych kameralnych grupach co sprzyja rozwojowi społecznemu, emocjonalnemu i intelektualnemu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kategorie:

Data dodania: Jul 21, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zachęcamy do zaciekawienia się propozycją szkoleniową Centrum Kształcenia Ustawicznego w Ciechanowie. Prowadzimy kursy przygotowujące do zdania egzaminu maturalnego lub potwierdzającego kwalifikacje zawodowe. organizujemy też publiczne bezpłatne szkoły dla dorosłych, które umożliwią zdobycie wykształcenia średniego i zdanie stosownych egzaminów. przygotowaliśmy przeróżną ofertę szkół policealnych. Wszystkie nasze zajęcia prowadzone są w oparciu o najnowsze oraz skuteczne metody nauczania. Dbamy o to, aby zajęcia były ciekawe i dostosowane do wieku oraz poziomu zaawansowania uczestników. Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją na naszej stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Jul 21, 2013 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Przedstawiamy Państwu Zakład Tłumaczeń Krystyna Żuchowska, który funkcjonuje na rynku od 1990 roku. Siedziba naszej firmy mieści się w Poznaniu. Proponujemy tłumaczenia ustne i pisemne, w tym także tłumaczenia uwierzytelnione przez tłumaczy przysięgłych. Tłumaczymy na języki i z języków: angielskiego, francuskiego, niemieckiego, rosyjskiego, bułgarskiego, chorwackiego, czeskiego, fińskiego, hiszpańskiego, litewskiego, łotewskiego, rumuńskiego, serbskiego, słowackiego, szwedzkiego, ukraińskiego, węgierskiego oraz włoskiego. Jeżeli zajdzie potrzeba przeprowadzimy tłumaczenia np. w języku greckim czy tureckim. Współpracujemy z firmami o różnym profilu działalności, uczelniami, wydawnictwami, kancelariami prawnymi i innymi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową, która zawiera więcej informacji o przedsiębiorstwie.
Kategorie:

Data dodania: Jul 12, 2013 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zapraszamy do zainteresowania się ofertą przygotowaną przez Agencję Gemra. Jesteśmy zespołem doświadczonych tłumaczy. Bezustannie się doszkalamy, żeby świadczyć usługi najwyższej jakości. Nasza propozycja obejmuje całościowe tłumaczenia ustne - symultaniczne, konsekutywne i szeptane. Wykonujemy również przekłady dokumentów, a w razie potrzeby tłumaczenia przysięgłe. Dysponujemy również tłumaczami posiadającymi poświadczenia bezpieczeństwa. Jesteśmy także pierwszym biurem tłumaczy w Polsce, jakie zdobyło poświadczenie bezpieczeństwa przemysłowego upoważniające do dostępu do wiadomości niejawnych. Zawsze dbamy o to, aby jak najwierniej przekazać tekst oryginału, z zachowaniem charakteru tekstu i branżowego języka, w którym został napisany. Organizujemy także kursy i szkolenia dla tłumaczy, m.in. z notacji i emisji głosu, tak ważnej przy tłumaczeniach ustnych. Zachęcamy do poznania się z naszą stroną internetową.
Kategorie:

Data dodania: Jul 5, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Na pewno każdy z nas pamięta czasy jak chodził do przedszkola lub też „zerówki” i spędzał tam praktycznie cały dzień. Z pewnością większość kojarzy przedszkole z miejscem, w którym można się bawić w różnego rodzaju zabawy oraz grać w gry i korzystać z wszelkich sprzętów, jakie dostępne są np. na placu zabaw lub też w specjalnie wydzielonej sali. Dzieci przebywające w przedszkolu w niesamowity sposób uczą się wspólnych zabaw poprzez organizowane zawody, konkursy i inne atrakcje, jakie wymyślają panie przedszkolanki. Jeśli dziecko lubi chodzić do przedszkola to znak, że czuje się w nim dobrze i miło spędza w nim czas na zabawie edukacyjnej oraz całkiem dowolnej wraz z towarzyszącymi mu rówieśnikami.
Jeżeli szukasz dobrego przedszkola w warszawie na Białołęce dla swoich dzieci polecam przedszkole Złota Rybka.
Kategorie:

Data dodania: Jun 25, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Studia to niewątpliwie bardzo ciekawy czas w życiu praktycznie każdego z nas. Nowe znajomości, przyjęcia, nauka pasjonujących rzeczy – dzięki wszystkim tym rzeczom w wielu przypadkach pozostają nam po nich wspomnienia dosłownie do końca życia. Warto jednak zauważyć, że każdy przyszły student w pierwszej kolejności powinien dowiedzieć się, czego tak właściwie będzie mógł oczekiwać po pójściu na daną uczelnię. W związku z tym opisywane tutaj forum studenckie będzie tak doskonałą propozycją dla absolutnie każdego młodego człowieka. Znajdziemy tutaj chociażby opinie o różnych uczelniach i szkołach, albo też działy pozwalające na umieszczenie jakichkolwiek pytań.
Kategorie:

Data dodania: Jun 25, 2013 Wejść: 870 Ranking: 0.00 Głosów: 0
Hot

Komentarze Ranking

Wszystkich maturzystów, którzy zastanawiają się nad najlepszą dla siebie szkołą wyższą, serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z naszą witryną WWW. U nas dowiesz się nie tylko wszystkiego na temat optymalnego przygotowania do matury, ale również znajdziesz zweryfikowane informacje dotyczące państwowych uczelni w największych miastach akademickich jak np.: Poznań, Łódź, Katowice czy Kielce. Również osoby zainteresowane uczelniami prywatnymi lub studiami podyplomowymi nie będą zawiedzione. Na stronie prezentowane są między innymi większe uczelnie z miast Studia Wrocław.
Kategorie:

Data dodania: Jun 25, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Marzysz o tym, aby mieć prawo jazdy? Nie możesz znaleźć profesjonalnej i skutecznej szkoły? Skorzystaj z naszej niepowtarzalnej oferty! Nasza szkoła znajduje się na liście pierwszych najbardziej polecanych szkół w Łodzi! Zajmujemy się fachowym szkoleniem kandydatów na kierowców kategorii B. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Od początku naszej pracy wyszkoliliśmy już ogromną liczbę usatysfakcjonowanych kierowców, cieszących się na chwilę obecną możliwością prowadzenia auta! Gwarantujemy dużą zdawalność. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do owocnej współpracy! Jesteśmy przekonani, że nasza oferta okaże się dla Państwa jak najbardziej satysfakcjonująca.
Kategorie:

Data dodania: Jun 16, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Rząd uruchomił nowy program „Mieszkanie dla Młodych", jaki jest zastępstwem programu „Rodzina na swoim”. Bez wątpienia tego typu program, jest olbrzymią możliwością dla młodych osób, którzy marzyli o własnym mieszkaniu. Program ma wymagania dotyczące mieszkania, uwzględnione już na portalu http://mdmgdansk.pl/, gdzie można zobaczyć mieszkania znajdujące się w Gdańsku Wrzeszczu, które spełniają wyznaczone kryteria. Witryna http://mdmgdansk.pl/ przedstawia wiele fantastycznych mieszkań, jakich powierzchnia odtworzona nie jest większa 50 m kw. Lokale w Gdańsku Wrzeszcz, są zatem właściwe zarówno w perspektywie wymogów programu „Mieszkanie dla Młodych”, jak również pod względem codziennego funkcjonowania. Bujne obszary zieleni oraz bliskość parków sportowych dodatkowo uatrakcyjnią mieszkanie na tym terenie, gdzie dojazd do centrum Miasta, także jest łatwy.
Kategorie:

Data dodania: Jun 10, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia strony Szkoły Podstawowej nr 23 im. Stefana „Grota” Roweckiego we Wrocławiu, prowadzonej przez panią dyrektor mgr Lucynę Cempel. Wicedyrektorką placówki jest mgr Mirosława Krzemińska. Dysponujemy dobrze zaopatrzone pracownie dydaktyczne, a także komfortową świetlicę oraz bibliotekę. W naszej szkole grono nauczycielskie dba o postępy w edukacji oraz sukcesywny rozwój zamiłowań dzieci. W tym celu przygotowaliśmy kreatywne zajęcia dodatkowe. Dzieci biorą udział w kołach zainteresowań i w zajęciach sportowych, językowych, matematycznych również muzycznych. Dla uczniów, którzy chcą wzbogacić wiedzę z danego przedmiotu proponujemy efektywne zajęcia wyrównawcze. Prawidłowo wykonywane zestawy ćwiczeń dodatkowych pozwalają w bezstresowy sposób wzbogacić wymagane treści materiału. Szczegóły na stronie.
Kategorie:

Data dodania: May 21, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl