Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22234
415
25
65310

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Edukacja Nauka

Wpisy
Sortowanie :
Prezentujemy Państwu placówkę edukacyjną Szesnastka. Siedziba uczelni mieści się w Warszawie. Posiadamy wiele interesujących kierunków humanistycznych i ścisłych o różnorodnych specjalizacjach. Zapewniamy wysoko procentową zdawalność egzaminów maturalnych czy zawodowych. Z naszą pomocą bez kłopotu otrzymają Państwo tytuł mechanika czy też innego profesjonalisty. Kształcenie na najwyższym europejskim poziomie to najważniejszy cel Szesnastki. Jest on konsekwentnie wykonywany poprzez przygotowanie nowoczesnego oraz należącego zaplecza naukowego oraz zatrudnienie fachowych fachowców z wieloletnim stażem z obszaru nauczania. Więcej informacji na temat naszej szkoły można odnaleźć na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Jan 15, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zaglądając na portal internetowy studiawyzsze.pl zaciekawione kształceniem osoby będą mogły przejrzeć chociażby zestawienie najpopularniejszych placówek. W rankingu zamieszczono informacje o placówkach, w tym nie tylko dane teleadresowe, ale również i dokładny spis dostępnych kierunków. Zamieszczono ponadto informacje o warunkach naboru studentów. W znalezieniu uczelni pomaga użytkownikom nie tylko wyszukiwarka - dostępne są również kategorie uczelni, takie jak polskie oraz zagraniczne. Można też wyszukiwać poprzez nazwę miasta, lub też wybierać według mieszczącej się na stronie listy najpopularniejszych kierunków.
Kategorie:

Data dodania: Dec 16, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu Szkołę Języków Obcych Germania z siedzibą w Wilczej. Oferujemy kursy językowe angielskiego, niemieckiego oraz francuskiego. Lektorzy szkoły językowej Germania uczą, jak praktycznie wykorzystywać język. Szykujemy do egzaminów gimnazjalnych i matur. Zajmujemy się również profesjonalnymi tłumaczeniami. Tłumaczymy z i na język angielski, francuski i niemiecki. Naszymi atutami jest solidna forma lekcji, okazyjne ceny, wykwalifikowana kadra oraz doradztwo wyśmienitych lektorów. Angażujemy 7 lektorów, jakich kwalifikacje są potwierdzone dyplomami najlepszych polskich uniwersytetów. Osoby zaciekawione uzyskaniem szczegółowych wiadomości dotyczących naszej firmy oraz propozycji, zapraszamy do poznania się ze stroną internetową.
Kategorie:

Data dodania: Dec 7, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Monnet International School to pierwszy w Polsce zespół szkół oferujących nauczanie w programie IBO na wszystkich poziomach. Misją każdej szkoły jest interdyscyplinarne podejście do kształcenia uczniów, tak by byli oni w przyszłości odpowiedzialnymi i krytycznie myślącymi jednostkami. Odpowiednio wielopłaszczyznowy program nauczania, profesjonalni i wykształceni nauczyciele, a także wysokiej klasy materiały dydaktyczne to niezaprzeczalne atuty szkoły. Programy nauczania stworzone w zgodzie z międzynarodowymi standardami umożliwia zwiększanie wrażliwości uczniów na potrzeby innych. Ukończenie szkoły wiąże się z otrzymaniem dyplomu IB, który jest uznawany na uczelniach we wszystkich krajach. Więcej szczegółów na stronie:
Kategorie:

Data dodania: Dec 7, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Skomplikowane procedury, z jakimi spotyka się wielu pracodawców pragnących wdrożyć przeróżnego rodzaju rozwiązania systemowe, powodują, że dobrze jest skorzystać w tej kwestii ze wsparcia ekspertów, dzięki któremu będziemy mieć pewność, że wszystko przebiegnie sprawnie i odpowiednio. Swoją kompetentną pomoc w tej kwestii proponuje Biuro „SYSTEM” Sp. J., stworzone przez specjalistów z przeróżnych dziedzin, między innymi ochrony środowiska, ochrony przeciwpożarowej, energetyki, bądź BHP. Dzięki wieloletnim doświadczeniom oraz zróżnicowaniu oferty, utworzono wszechstronną propozycję, skierowaną do rozległego grona klientów, zainteresowanych działalnością w różnorodnych branżach. Dodatkowo bogaty wybór szkoleń i kursów zawodowych pozwala na stały rozwój Państwa firmy przez podnoszenie kwalifikacji pracowników czy też własnych umiejętności. Rzetelność oraz uczciwość stanowią gwarancję optymalnych cen oraz terminowej obsługi. Więcej na stronie
Kategorie:

Data dodania: Nov 11, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma FRANSPOL z Chorzowa to poważne Centrum Językowe, zapewniające kompleksową naukę języków (pojedynczo bądź w grupach 4-10 jednostek) oraz zwykłe i specjalistyczne tłumaczenia tekstów bądź ustne. Kursy lingwistyczne (hiszpański, francuski, niemiecki, angielski bądź włoski) zapewniają szybki postęp w porozumiewaniu się oraz rozumieniu. Przedsiębiorstwo oferuje atrakcyjne metody edukowania. Zespół FRANSPOL z biura tłumaczeń zapewnia szybkie terminy realizacji w pomyślnej cenie - także w przypadku tłumaczeń specjalistycznych lub wymagających uwierzytelnienia. Szczegółowa oferta Centrum Języków Obcych FRANSPOL znajduje się na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Nov 6, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

„Language for Business” jest niestandardową warszawską szkołą językową, skupioną znacznie na kreowaniu podczas kursów sytuacji, w których studenci pracują nad poprawianiem płynności komunikacji w przeróżnych konkretnych kontekstach. Oryginalne, jednakże sprawdzone metody wykładania gwarantują Państwu szybkie postępy oraz istotną poprawę umiejętności porozumiewania się w Biznesie po angielsku oraz niemiecku, hiszpańsku, włosku bądź rosyjsku. Uzupełniające szczegóły dotyczące asortymentu kursów czy szkoleń językowych czy innych usług sprawdzających kompetencje językowe osób pracujących w Państwa jednostce zawarto na stronie www „Language for Business”.
Kategorie:

Data dodania: Oct 28, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Komplementy od lat, dla mężczyzn były pewnego rodzaju wabikiem, jaki kierowali w kierunku kobiety. Ponieważ jak doskonale wiadomo każdy z nas chce, zaimponować, a co za tym idzie, postawić się w jak najlepszym świetle, a co za tym idzie dać do zrozumienia kobiecie, że jest nią zainteresowany. Komplementy są najlepszym z sposobów spełniających każde z tych oczekiwań. Jednakże jak doskonale wiadomo, czasem stajemy w konfrontacji dwóch mężczyzn, jacy starają się zainteresować kobietę swoją osobą. Wtedy to każde słowo, jakie kierujemy do wybranki, jest przemyślane, a co za tym idzie odpowiednio zaplanowane. Ponieważ głównym celem ich wypowiedzi, jest przyciągnięte zainteresowania kobiet na naszą osobę. Zatem konfrontacje te, muszą być prowadzone niezwykle czujnie. Ponieważ priorytetem jest fakt opowiadający się za tym, by nie dać kobiecie do zrozumienia i prowadzona jest walka o jej względy. Zadaniem mężczyzny, jest stworzenia takiej atmosfery, a żeby ta czuła się swobodnie, a nieosaczona z obu stron.
Kategorie:

Data dodania: Oct 28, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Propozycja sklepu online dotyczy multimedialnych aplikacji edukacyjnych dla szkół zarówno podstawowych jak i gimnazjów. Strona sklepu charakteryzuje się wyrazistą, obszerną ofertą dedykowaną dla nauczycieli, szkół czy też rodziców i dzieci. Proponowane programy charakteryzują się przede wszystkim niezależnością od systemu operacyjnego. Wiele możliwości użytkowania chociażby na tablicach interaktywnych lub w pracowniach komputerowych to kolejna zaleta oferowanych pakietów. Na stronie startowej znajduje się opis sklepu oraz dlaczego warto skorzystać z ich usług. Na stronie umieszczono ponadto kontakt do konsultantów firmy.
Kategorie:

Data dodania: Oct 15, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Lingwista to szkoła języków obcych, która od wielu lat prowadzi działalność dydaktyczną w Warszawie. Należałoby uwydatnić, że istniejemy od 1958 roku i przez ten czas wykształciliśmy wielu kursantów, którzy zostali świetnie przygotowani do zdania wszystkich poziomów certyfikatów językowych. Podstawowe języki jakich uczymy w naszej szkole to angielski, hiszpański, język niemiecki, włoski i rosyjski. warto dołożyć, że jako wyjątkowa organizacja w Polsce środkowej mamy licencję na prowadzenie Centrum Egzaminacyjnego Goethe Insitiut oraz Centrum Egzaminacyjnego City & Guilds. Nasza jednostka jest wyposażona w wysokiej jakości pomoce naukowe, które doskonale wspierają proces dydaktyczny. Podtrzymujemy również kontakt z instytutami językowymi dodatkowo nieustająco śledzimy wszelkie nowości na rynku wydawniczym. Mało tego Lingwista organizuje kursy księgowe, administracyjno biurowe i zaawansowane kursy komputerowe. Kooperujemy z Urzędami Pracy prowadząc okazały zakres kształceń dla osób bezrobotnych.
Kategorie:

Data dodania: Oct 8, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: [< Poprzednia] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl